wmaraci reklam
lidertakipci

Neden Türk geliştiriciler codecanyon gibi bir site kurmuyor?

37 Mesajlar 3.601 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

PoyrazMedya PoyrazMedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 1164
  • Beğeniler 740 / 478
  • Ticaret 24, (%96)
Bu bir sitemdir, neden Türk geliştiriciler codecanyon gibi bir site kurup tasarimlarini burada satışa sunmuyorlar anlamiyorum, Kalitesine güvendiğim binlerce Türk tasarimci var fakat biz hala paramizi codecanyonda elin gavurlarina yedirip duruyoruz birde üstüne iletişim sıkıntısı yaşıyoruz.

Biz Türklerin codecanyon gibi bir sitesi olsa ve yaptiklari çalışmaları burada satışa sunsalar daha güzel olmazmi, bu sistemi wmaracida kendi bunyesinde olusturabilir aslinda.

Neden codecanyon tarzi çünkü parani yatirinca dosyalarini anında alabiliyorsun , normal forum üzeri satışlarda çok basimin ağrıdıgı durumlar oldu buda artik canima tak etti.

Elin adaminin codecanyonda 100 tlye sattığı uygulamayı bir başkası reskin yapip forumlarda 300 500 e satiyor sanki kendisi yapmış gibi...

Wmaracinda böyle bir sistem olsun, tüm tasarimcilar yüklesin temalarini, tasarımlarını uygulamalarını güzel olmazmi böyle bir sistemin Türkiye dede olması....

Alt kısımda yorum yapan arkadaşlardan birisi milliyetçiyim diyen birinin türkçeyi düzgün konuşması şarttır, saten yerine zaten demesi gerektir yazmış, O halde bu zihniyetin kafasına göre düşünecek olursak hiç türkçe bilmeyen bir T.C vatandaşı milliyetçi olamaz ancak vatan hainimi olur. Milliyetçi ve vatansever olmak için illa türk dili ve edebiyatımı öğrenmek gerekir ? Bu neyin kafası

wmaraci
reklam

Gizemli040 Gizemli040 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Eski joh
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 59 / 58
  • Ticaret 9, (%100)
bi onluk varya hocam guya codecanyon tarzı birde adı ustunde gene codecanyondan alıp kendı yapmış gıbı 400 500 e koyarlar yanı fark eden bırsey olmaz adamlar 3 5 ın derdınde bızdekıler 30 50 nın :)
PoyrazMedya

kişi bu mesajı beğendi.

BEAR BEAR SEO Siteden Başlar Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO - Wordpress
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 5 / 59
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam burası Türkiye uyanık çok.
PoyrazMedya

kişi bu mesajı beğendi.

xLyra xLyra Göründüğü gibi değil.. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 63 / 244
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam, burası Türkiye. :)
PoyrazMedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

IbrahimCY IbrahimCY Ibo Originals Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad I** C**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 64 / 76
  • Ticaret 6, (%83)
Sistemi kuranlar soygunu yapıp kaçarken... :)

Founder & CEO of Pikide Limited.

erkaner erkaner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek metaratör,inci 2.nesil yazar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 17 / 105
  • Ticaret 19, (%95)
eğer bizim millet girerse sakat
PoyrazMedya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 1164
  • Beğeniler 740 / 478
  • Ticaret 24, (%96)
bionluk falan hikaye tasarımcı yapacak elinden geldiği kadar uygulamayi temayi plugini falan yükleyecek fiyatını koyacak kazzik saplamaktan değilde sürümden kazanacak hem yapan hem alan memnun olacak.

MediaRaizo MediaRaizo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 25 / 85
  • Ticaret 4, (%100)
Aslında yapılabilir ama yerli yapım diye çıkarırsan kimse girmez. Hocam önce kafalarımızdakini silmemiz gerekiyor. Yerli olunca 10 adım uzaklaşıyoruz malesef. Tabiri caizse gavura özenmekten uzaklaştığımız gün, codecanyondan çok daha iyisine ulaşabilecez.

Bende sizinle aynı düşüncedeyim, o kadar iyi işler yapan insanlarla tanıştım ki emin olun daha hiç o kadar başarılısını görmedim. Forumu ele alın bir arkadaşımız diyor ki, böyle bişey yaptım sizce nasıl. Adam sadece kötü yazmış, niye kötü? nasıl kötü? iyisi için ne yapmalıyım yok.

Ya geçen bir makale okudum, googleda webmaster anlamında arattığımız ilk 20 keywordde sürekli clone, script, warez, nulled kelimeleri yer alıyor. Üretmek bir yana aaa gavur yapmış hadi bende türkçesini açıyım diyoruz.

Yani biz özentiden ne zaman vazgeçip üretelim diye yola çıkarsak anca o zaman başarılı olabileceğiz. Forumda daha çok yeniyim ama 3 kişi birleşip bir projeye girmemiştir şimdiye, yada girmiştir biri veya ikisi mutlaka bir çakallık yapmış proje iptal olmuştur. Biz yapamıyoruz hocamne yazıkki biz yapamıyoruz:(
PoyrazMedya Arestr

kişi bu mesajı beğendi.

tahakuzgun tahakuzgun Web Designer Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Grafik Tasarım ve Web Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 37 / 43
  • Ticaret 4, (%100)
@44Medya Merhaba yakın zamanda böyle bir site açacağımı sizden öneri almak istediğimi söylemiştim.
Bir Designer olarak böyle bir platformun ihtiyacını duyuyordum. Neden ben açmayayım diye düşünmüştüm.Ve geçenlerde yola koyuldum şuan yapım aşamasında.

https://wmaraci.com/forum/beyin-firtinasi/ilk-turk-grafik-tasarim-satis-sitesi-beyin-firtinasi-543203.html
Konuyu kontrol edebilirsiniz.
Olay şudur ki:
Bir site düşünelim. Bütün yazılım - grafik tasarım - web tasarım vb. alanlardaki arkadaşlar aynı platformda. O platformda ürünlerini sergileyip satabilecek. Veya özel sipariş verebilecek.
Özel siparişleri Canlı destek telefon mail üstünden bize ulaşabilecek anlık hizmet alabilecekler.
Paramı vermedi, para yı aldı kaçtı , parayı aldı kalitesi iş yaptı gibi dertler ortadan kalkacak.
Bekleme sürenizde olmayacak. İstediğiniz işi bizle paylaştıktan sonra o an online olan tasarımcı yazılımcı arkadaşlara bildirerek Fiyat/Zaman bilgisi alacağız. Bunları müşteriye sunacağız. İş bitmeden tasarımcıya para yatmayacak Parası verilmeden iş başlanmayacaktır. Bu sayede iki tarafında maduriyeti giderilmiş olacaktır.
Ek olarak şöyle bir servisimiz daha olacak. Vip gibi Özel aylık destek paketleri alabilecek müşteriler. Destek paketini alıp 1 ay boyunca bütün problemlerini ekibimizle çözeceğiz. Tabi gelen problemlerin bazılarını üyelerimize dağıtıp onlarada para kazandıracağız. Şöyle düşünün ki sürekli farklı işlere para vermek yerine Destek paketini satın alırsın ucuz fiyata başın ve cebin ağrımaz.
WM Aracı ailesine özel %30 indirim düşünüyoruz.
Siz değerli arkadaşlarımızın büyümemize yardımcı olacağını düşünüyoruz.

MediaRaizo wm aracından tanıştığım değerli bir dostum var.Uzun zamandır tanışıyoruz ve iş yapıyoruz. Birlikte yapacağız.
PoyrazMedya MediaRaizo

kişi bu mesajı beğendi.

https://themeforest.net/user/oceanthemes
https://www.templatemonster.com/authors/tahakuzgun/

• Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 1164
  • Beğeniler 740 / 478
  • Ticaret 24, (%96)
tahakuzgun böyle birşeyin olması şart
MediaRaizo

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al