wmaraci reklam

Sitemle ilgili yorumlarınızı bekliyorum!!

15 Mesajlar 1.524 Okunma
smmexpress

berk11 berk11 www.uzman-cevirici.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
www.uzman-cevirici.com yorumlarınızı bekliyorum

wmaraci
reklam

gktgolmz gktgolmz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 39 / 55
  • Ticaret 6, (%100)
Kardeşim biraz fazla karışık olmuş daha sade anlık kullanılabilen bir sistem olması lazım yoksa insanlar google translate yerine seni tercih etmezler onun kadar sade birşey olsa bile seni tercih etmeleri zorken bu halde dahada zor olur.

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1041
  • Beğeniler 73 / 328
  • Ticaret 12, (%100)

gktgolmz adlı üyeden alıntı

Kardeşim biraz fazla karışık olmuş daha sade anlık kullanılabilen bir sistem olması lazım yoksa insanlar google translate yerine seni tercih etmezler onun kadar sade birşey olsa bile seni tercih etmeleri zorken bu halde dahada zor olur.

Arkadaşın dediklerinin bir kısmına katılıyorum, tasarımda çeviri aracını biraz anlaşırı ve kullanışlı hale getirmen lazım. Onun dışında google translate kullanan var mıdır ? çevirisi o kadar kötü ki cümle dahi çeviremiyor saçma sapan çeviri yapıyor google.

tek kelime çevirmede iyi çeviriyor ama cümle,paragraf yazınca hiç karman çorman b*ktan çeviri :D

wptreni.com |  Wordpress Blogu

• Üyelik 07.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 39 / 55
  • Ticaret 6, (%100)

Machine adlı üyeden alıntı

Arkadaşın dediklerinin bir kısmına katılıyorum, tasarımda çeviri aracını biraz anlaşırı ve kullanışlı hale getirmen lazım. Onun dışında google translate kullanan var mıdır ? çevirisi o kadar kötü ki cümle dahi çeviremiyor saçma sapan çeviri yapıyor google.

tek kelime çevirmede iyi çeviriyor ama cümle,paragraf yazınca hiç karman çorman b*ktan çeviri :D

Hayır google translate güzel çeviri yapıyor sorun şu ki bizim anadili düzgün kulanmamamız. Eğerki tam türkçe gramerinde yazarsanız tam doğru çeviri yapıyor cümle açısından.Ama ingilizceyi türkçeye oturtma konusunda başarılı değil arkadaşın sistemi bilemem ama google bir dünya devi iken bu kadar ileri gitmiş arkadaşın sistem nasıl olur denemek lazım

wmaraci
wmaraci

RUZGARBERAT RUZGARBERAT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Webmaster | Graphic designer |
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 40 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
reklamlara tıklayacam korkusuyla direk kapattım.
Turkgucu21

kişi bu mesajı beğendi.

imkansız diyenler hep yanıldılar...

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1041
  • Beğeniler 73 / 328
  • Ticaret 12, (%100)

gktgolmz adlı üyeden alıntı

Hayır google translate güzel çeviri yapıyor sorun şu ki bizim anadili düzgün kulanmamamız. Eğerki tam türkçe gramerinde yazarsanız tam doğru çeviri yapıyor cümle açısından.Ama ingilizceyi türkçeye oturtma konusunda başarılı değil arkadaşın sistemi bilemem ama google bir dünya devi iken bu kadar ileri gitmiş arkadaşın sistem nasıl olur denemek lazım

Google 'nin her servisi iyi olacak diye bir kaide yok çeviri konusunda yetersiz global bir şirketin çeviri konusunda böyle bir hizmetinde daha iyi olması beklenir ancak. Türkçe Selam,nasılsın ? yazıyorsun düzgün bir Türkçe ile ingilizce çevrilmiş halini kopyalıyorsun ingilizce türkçe yapıyorsun oluşturduğu cümle merhaba nasılsın sen :D yani paragraf çevirmesinde yetersiz google çeviri.

Ayrıca sitede reklam olmamış daha sade ve çeviri aracının doğru çalışmasına odaklanmalı. Sanırım hazır bir script kullanıyor arkadaşımız kendi kodlayabilese bir script yazdırıp basit ve düzgün bir çeviri yapan araç kullanışlı olabilirdi ama bu haliyle pek kullanılır gibi durmamaktadır.

wptreni.com |  Wordpress Blogu

senol77 senol77 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek güvenlik
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad Ş** E**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 57 / 57
  • Ticaret 1, (%100)
Bence faydalı bir site olmuş eline emeğine sağlık inşallah hedefine ulaşırsın bol şanslar

www.unutulmazezgiler.info

Herakless Herakless Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 0 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Güzel bir site kaydettim kullanırım :)

• Üyelik 07.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 39 / 55
  • Ticaret 6, (%100)

Machine adlı üyeden alıntı

Google 'nin her servisi iyi olacak diye bir kaide yok çeviri konusunda yetersiz global bir şirketin çeviri konusunda böyle bir hizmetinde daha iyi olması beklenir ancak. Türkçe Selam,nasılsın ? yazıyorsun düzgün bir Türkçe ile ingilizce çevrilmiş halini kopyalıyorsun ingilizce türkçe yapıyorsun oluşturduğu cümle merhaba nasılsın sen :D yani paragraf çevirmesinde yetersiz google çeviri.

İngilizce öğrendim kafa rahat bir ana dil olmasada yüzde 70 seviyesinde biliyorum başka bir dil öğrenmek istiyorum da dil demek zaman demek okullarımızın eğitim sistemi iyi olsa şimdiden daha çabuk küçük yaşta öğrenirdik adamlar yurt dışında bizden 2 yaş küçük 3-4 dil biliyor :(

faruk16 faruk16 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 324 / 170
  • Ticaret 3, (%100)
Rakip olarak karşınızda bir dünya devi Google var , allah kolaylık versin :)

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al