reklam
pst.net
fipek

Wix ile Hızlı ve Kolay Web Sitesi Sahibi Olun!

Wix, ücretsiz olarak site açabileceğiniz bir servis. Şu an 190 ülkede 55 milyondan fazla kullanıcıya bulut tabanlı bir web geliştirme platformu sunuyor ve kullanıcı sayısı hızlı bir şekilde artmakta. Wix’den site açabilmek için hiçbir programlama bilgisine sahip olmanıza gerek yok. Bulundurduğu teknolojiler ile dakikalar içerisinde web sitenizi oluşturabiliyor ve yayına alabiliyorsunuz.

Wix'te herkese uygun bir şey bulunuyor. Fotoğrafçı, müzisyen, küçük işletme sahibi, girişimci veya öğrenci de olsanız çevrimiçi ortamda müthiş bir site oluşturmanız için gereken tüm araç ve özellikler mevcut. Wix’den site açabilmek için herhangi bir programlama bilgisine sahip olmanıza gerek yok. Wix, karmaşık teknolojik işlemleri perde arkasında tutuyor ve size sürükle bırak kadar kolay web sitesi oluşturma imkânı tanıyor.

Wix’te şu an 70'den fazla şablon kategorisinde 100'lerce şablon bulunuyor. Ticari, kişisel, çevrimiçi mağaza, portföy sayfası gibi hangi türden internet sitesine ihtiyacınız olursa olsun, tüm kategorilere uygun şablonlar mevcut. Sitenizi oluştururken bu şablonlardan biri ile başlayabiliyorsunuz ve istediğiniz şekilde düzenleyebiliyorsunuz. Çevrimiçi inanılmaz görünmenizi sağlayacak, bütün son tasarım eğilimlerine ve özelliklerine sahip, çekici, tamamen özelleştirilebilir şablonlardan oluşan zengin koleksiyondan istediğinizi seçebilirsiniz. Bu zengin koleksiyon şablonuna buradan bakabilirsiniz.

Bununla birlikte tasarımınızı düzenlerken önceden oluşturulmuş 50’den fazla renk paleti de sistemde mevcut. Bu renk paletlerinden birini seçerek sitenizi benzersiz hale getirebilirsiniz.

Wix, kullanıcı dostu, sürükle ve bırak tarzı çalışan site oluşturucu sistemine sahip. Bu sayede sitenizi istediğiniz şekilde kolay olarak özelleştirme imkânınız oluyor. Resimler, videolar, metinler ve sayfa düzeni gibi istediğiniz her şeyi değiştirebilirsiniz ve en güzeli de hiçbir kodlama bilgisine sahip olmanıza gerek yok.

Wix’ten açtığınız siteniz mobil aygıtlarda da en uygun bir biçimde görüntüleniyor. Bu sayede ziyaretçileriniz web sitenizi bütün cihazlarda aynı tasarımı ve içeriği görmesi sağlanıyor.

Wix’ten ayrıca çevrimiçi mağaza açmanızda mümkün. Açtığınız internet sitesine de tamamen özelleştirilebilir bir çevrimiçi mağaza ekleyebiliyorsunuz. Çevrimiçi mağazanızın tümünü Facebook sayfanıza aktarabiliyorsunuz ve Facebook sayfanıza gerçek zamanlı güncellemeler gönderebiliyorsunuz. Bu sayede sosyal medyayı da aktif olarak kullanmanıza olanak sağlamış oluyor Wix.

Bunlarla birlikte çevrimiçi mağazanız da promosyonlar ve kuponlar oluşturabiliyorsunuz. Yine vergi ve nakliye de fazlasıyla kolaylaştırılmış. Birkaç tıkla nakliye kuralları ve vergi oranlarınızı ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca en güzel tarafı da Wix yapılan satışlardan hiçbir şekilde komisyon talep etmiyor, gelirinizi tamamen size bırakıyor.

Wix ile blog açmakta çok kolay hale getirilmiş. Birkaç tıkla Wix sitenize güzel bir blog ekleyebiliyor ve hemen bloglamaya başlayabiliyorsunuz. Blogunuza Facebook beğen düğmesini ve Facebook yorumlarını tek tıkla entegre edebiliyorsunuz. Yine Google+ ve Twitter düğmelerini de sayfanıza tek tıkla ekleyebiliyorsunuz. Bu sayede sosyal medyayı en aktif biçimde kullanabiliyorsunuz. Arama motorlarının içeriğinizi ve web sitenizi kolayca bulabilmeleri için blog yazılarınıza etiketler ekleyebiliyorsunuz. Bu site trafiğinizi hızlı bir şekilde arttırmanıza olanak sağlayacaktır. Yine bloğunuz eklendikten sonra siteniz içinde ayrı bir sayfada ve hepsi özelleştirilebilecek bir şekilde, öne çıkan galeriler, listeler, etiket bulutları ve sosyal mesaj akışlarıyla donatılmış olarak görünecektir. Wix ile bloglamak işte bu kadar kolay.

Hepsine ek olarak web sitenizi isterseniz daha profesyonel hale getirebilir ve alan adı da bağlayabilirsiniz. Bunun için paketler halinde Premium planlar oluşturulmuş. Fiyatlar ise gayet makul ve şuan herhangi bir hosting firmasından alacağınız fiyatlara eş değer. Premium planlara buradan göz atabilirsiniz.

Diğer tüm detaylar ve wix’ten bir site sahibi olmak için: tr.wix.com

 

Bu içeriğe tepkini gösterebilirsin! 👍

Bu içerik hakkında daha önce tepki gösterilmemiş. İlk tekpi göstererek yazarlarımıza geri bildirim verebilirsin.

Yorumunuz

Yorum yapmak için giriş yapın.

  Son Yorumlar

  Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al