wmaraci reklam

Elektronik Sigara Önerisi ?

36 Mesajlar 4.885 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AtakanAtes AtakanAtes 1881 - 193∞, özlemle... E-Mail Onaysız
  • Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Tek.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 2867
  • Beğeniler 54 / 747
  • Ticaret 25, (%100)

Merhabalar, günlük sigara içimini çok fazla abartmaya başladım elimde olmadan bu da beni hem maddi hemde bedenen çok yormaya başladı. Sizlerden rica sigara niyetine kullanabileceğim fiyatı en uygun elektronik sigara tavsiyeniz nedir ? Benim aklımda Eleaf Istick Pico 75w var ama sigara niyetine kullanabilir miyim bana sigarayı bıraktırır mı önerilerinizi bekliyorum teşekkürler şimdiden.

https://www.liveinternet.ru/?font10.com
https://www.metal-archives.com/users/fonttr
https://www.ranker.com/writer/fonttr
https://giphy.com/channel/fonttr
https://www.zippyshare.com/fonttr
https://independent.academia.edu/johnsmith18302
https://online.cisl.edu/profile/98237/john%20smith

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: AtakanAteş (07.08.2022 16:34)

wmaraci
reklam

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Sigarayı kesinlikle bıraktırmaz. Elektronik sigaraya alışırsınız. O kesmez. Daha sonra boğazı yaksın diye aromasını fazla katıyorsun, ısısını arttırıyorsun. Hah ben sigarayı bıraktım diye elektronik içmeyi bırakınca da sigaraya yeniden başlıyorsun. Zaten ne içersen iç içinde nikotin olduktan sonra aynı hepsi. Asıl olay nikotinden uzak durmak. O da elektronik sigarayla imkansız. Sigara bıraktırma merkezine gidin.

Gaintagram Gaintagram "Kazandıkça Öde!" Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Instagram Web Otomasyon
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** İ**
  • Mesajlar 591
  • Beğeniler 116 / 190
  • Ticaret 24, (%100)
Eczanelerde nikotinli sakızlar var tavsiye ederim.

Creatasarim Creatasarim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 41 / 40
  • Ticaret 3, (%100)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

Sigarayı kesinlikle bıraktırmaz. Elektronik sigaraya alışırsınız. O kesmez. Daha sonra boğazı yaksın diye aromasını fazla katıyorsun, ısısını arttırıyorsun. Hah ben sigarayı bıraktım diye elektronik içmeyi bırakınca da sigaraya yeniden başlıyorsun. Zaten ne içersen iç içinde nikotin olduktan sonra aynı hepsi. Asıl olay nikotinden uzak durmak. O da elektronik sigarayla imkansız. Sigara bıraktırma merkezine gidin.

Kullanıyormusunuz bilmiyorum fakat tespitleriniz sanırım kişiye özel, ben IJust S aldım ortalama 4 gün içerisinde 3mg nikotinli likit kullanarak sigarayı tamamen bıraktım bu gün ile birlikte 1 hafta geçti 2 gündür sigarayıda, elektronik sigarayıda elime almadım zira ikisinide canım istemiyor, bu durum kişiden kişiye değişir çok fazla sigara tüketimi varsa 6mg tütün aromalı bir likit ile başlayıp bırakılamıyorsa daha sonra 3 ve 0mg lik likit kullanılarak tamamen bırakılabilir bu arada sigarayı 19 yıl günde 2 paket içen birisiydim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

mustix mustix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 17 / 323
  • Ticaret 103, (%99)
Sigara fiziksel bir bağımlılık değildir. Çoğu kişi nikotin bağımlılığı sanar ama değildir. Sigara bağımlılığı tamamen psikolojiktir. Sigara bıraktırma merkezleri de buradan hareket eder zaten. Sigarayı bırakmak istiyorsanız bırakırsınız. Ben dayanamıyorum, elim ayağım titriyor falan gibi bahanelere sığınıyorsanız siz sigarayı bırakmak istemiyorsunuzdur. Benim tavsiyem kendinize sizi meşgul edecek bir hobi edinin. Yaklaşık 20 yıl içtikten sonra bırakıyorum deyip bırakan biriyim.
MithatGuner

kişi bu mesajı beğendi.

saglikrehberiniz saglikrehberiniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek memur
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 2 / 9
  • Ticaret 1, (%100)
Elektronik sigaralar sigarayı bıratırmada faydasız. Bu konuda araştırmalarda mevcut. Bu konudaki yazıyı 'Elektronik sigara, sigarayı bırakmada faydasız' okuyabilirsiniz

07ibrahim07 07ibrahim07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)
Joyeteceh eVic VT modelini tavsiye ederim.Bu cihaza birde Crius atomizer takarsınız tadından yenmez.Yurtdışı sitelerinden getirtebilirseniz 200-300lira falan sanırım.Burda 400 500Tlye satıyorlar.

Şarjı 1 hafta gidiyor.Performans olarakta çok iyi.Likit sızdırma neredeyse yok denecek kadar az.Yalnız sarımını çok iyi yapmanız gerekiyor.

4 aydır kullanıyorum.Arada tek tük sigara içtim ama hiç bitiremeden attım.Tek sıkıntı arkadaşların dediği gibi sigarayı bırakıyorsunuz ama bu seferde elektronik sigaraya devam ediyorsunuz.

Zarar ve maliyet olarak düşünürsek sigara içeceğime elektronik sigara içerim diye düşünüyorum.Üstelik bunuda çok çok azalttım önceden günde 2 tüp likit bitirirken şimdi 1 tüp likit 3 4 gün gidiyor.Ne koku var ne birşey.Sigara şuan çok iğrenç geliyor.2 aydan sonra nikotinsiz likite başladım.

İnşallah komple bırakırsınız.Ama benim dediğim şekilde en azından zararı azaltmış olursunuz.

AtakanAtes AtakanAtes 1881 - 193∞, özlemle... E-Mail Onaysız
  • Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Tek.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 2867
  • Beğeniler 54 / 747
  • Ticaret 25, (%100)
Bilgiler için çok teşekkür ederim arkadaşlar.

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)

Creatasarim adlı üyeden alıntı

Kullanıyormusunuz bilmiyorum fakat tespitleriniz sanırım kişiye özel, ben IJust S aldım ortalama 4 gün içerisinde 3mg nikotinli likit kullanarak sigarayı tamamen bıraktım bu gün ile birlikte 1 hafta geçti 2 gündür sigarayıda, elektronik sigarayıda elime almadım zira ikisinide canım istemiyor, bu durum kişiden kişiye değişir çok fazla sigara tüketimi varsa 6mg tütün aromalı bir likit ile başlayıp bırakılamıyorsa daha sonra 3 ve 0mg lik likit kullanılarak tamamen bırakılabilir bu arada sigarayı 19 yıl günde 2 paket içen birisiydim.

1-2 hafta henüz çok erken. Ben 3 ay uğraştım, çeşit çeşit aromalar denedim. Dumanı bol olsun diye gliserini arttırdım vs. Sigara içirtmiyor ama elektronik sigarayı da bıraktığında canın yeniden sigara istiyor. Normalde sigarayı nasıl bırakırsan aynı etkiyi gösteriyor.
Bende bundan vardı verdim bir arkadaşa. O da bırakamadı. Elden ele dolaşıyor şimdi.

https://tr.aliexpress.com/item/100-Original-SMOK-OSUB-Mini-60W-TC-Stainless-black-1200mah-electronic-cigarette-Kit-with-Helmet/32740744060.html

Creatasarim Creatasarim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 41 / 40
  • Ticaret 3, (%100)
PHPacemisi dediğim gibi kişiden kişiye değişiklik gösteriyor olabilir ben azaltmayı tercih ettim önce 6 daha sonra 3 lük likit yaptım 0 olarak almaya gerek kalmadan ikisinide bıraktım siz daha profesyonel bir cihazla başlamışsınız aslında dediğiniz kısmen doğru sigara alışkanlığı kolay kolay bırakılamıyor ancak şöyle bir durumda söz konusu ne olursa olsun yine'de sigaradan iyidir en azından sağlık araştırmalarından çıkan sonuç bu, sigaraya geri dönmeyin bırakamıyorsanız'da cihaza 90VG - 10PG likit alıp hem boğaz vurumu hem buhar oranı iyi bir likit yakalarsınız, bulabiliyorsanız kretek tobacco aromasını kullanın, aldığınız cihazın atomizeri gördüğüm kadarı ile ciğer çekimine uygun, driptip'de sigara içimine uygun olarak değiştirirseniz kurtulursunuz ya da taifun - kaifun serisi atomizerle'de değiştirebilirsiniz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al