lostyazilim

Gerçekleşemeyen Spor Maceram :))

18 Mesajlar 2.097 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Asklepion Asklepion Bir İhtimal Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 257 / 180
  • Ticaret 3, (%100)
Spor Merkezi En Uygun Yer

Araba Karşılaştırma ve Otomobil İnceleme Rehberi | aracmetre.com
wmaraci
reklam

mertaluc mertaluc işsiz Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)

Asklepion adlı üyeden alıntı

Spor Merkezi En Uygun Yer

Genellikle çizelgeler herkes için standart oluyor doktorda diyetisyene gidip özel diyet almak ama onlarda fazla tuzlu ya :)) ee tuz da yasak :)))

Ek Olarak: Maceramıda buradan yazacağım http://benimspormaceram.tumblr.com/

http://mertaluc.net

• Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)
Hani yapmaya başlayacağım dedim ya halen yapamıyorum uyku düzensizliğim varmış ne zaman yatıp ne zaman kalkacağım hiç belli olmuyor onu halledersem süper olacak bakalım sonumuz kötü olmadan bir başlayabilseydim.

darkdemon darkdemon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Üniversite Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 14 / 58
  • Ticaret 1, (%100)
Ben tavsiye vereyim arkadaşlar;
-Bol su tüketin günde 2 litre su mutlaka tüketin
-Düzenli uyuyun
-Abur cuburdan kaçının kola dahil
-Evde günde 30 mekik çekin 5 de şınav çekmeyi deneyin. Kendinizi fazla zorlamayın aradan 4-5 hafta geçince zaten siz 60-70 mekik çekebilir 10 şınav çekebilir duruma gelmiş olursunuz. Bunları akşam yemeğinden 3-4 saat sonra yaparsanız yararlı olur.
-Ayrıyetten kilolu olmak bir utanç kaynağı piskolojisinden kurtulmalısınız.Dünyada ne tür hastalıklarla mücadele eden insanlar var. Dışarıya çıkamıyorlar çünkü gerçekten aşırı farklı şekillerdeler siz sadece kilolusunuz ve bununla baş edebilirsiniz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 353 / 134
  • Ticaret 0, (%0)

darkdemon adlı üyeden alıntı

Ben tavsiye vereyim arkadaşlar;
-Bol su tüketin günde 2 litre su mutlaka tüketin
-Düzenli uyuyun
-Abur cuburdan kaçının kola dahil
-Evde günde 30 mekik çekin 5 de şınav çekmeyi deneyin. Kendinizi fazla zorlamayın aradan 4-5 hafta geçince zaten siz 60-70 mekik çekebilir 10 şınav çekebilir duruma gelmiş olursunuz. Bunları akşam yemeğinden 3-4 saat sonra yaparsanız yararlı olur.
-Ayrıyetten kilolu olmak bir utanç kaynağı piskolojisinden kurtulmalısınız.Dünyada ne tür hastalıklarla mücadele eden insanlar var. Dışarıya çıkamıyorlar çünkü gerçekten aşırı farklı şekillerdeler siz sadece kilolusunuz ve bununla baş edebilirsiniz.

Tabi ki bunlar başlıca nedeni olmazsa olmazı ama bunları yapmakta biraz zor yani zamanla olacak iş hemen olmuyor artık gıdaları nasıl bağımlılık maddesi koyuyorlarsa en azından coca cola gibi sinema filmlerine kısa kısa saniselik resimler koyarak hipnotize etmiyorlar. Belki ediyorlardır :))

NuCLeuS NuCLeuS sistemlinux.org Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 110 / 318
  • Ticaret 1, (%100)

mertaluc adlı üyeden alıntı

Bir kaç gündür çok kilolu olduğum için sabah sporu yapmaya karar verdim cumartesi ve bugüne telefonumun saatini ayarladım fakat bir türlü çalmadı çalmadığı için kalkamadım sporu yapamadım hevesim kaçtı :)) . Ama anladım ki ben bu sporu yapmazsam daha kötü olacağım hastalıklar daha fazla kilo kötü görünme stres derken kafayı yiyeceğim. Sabah saat 5 ve 7 gibi yürüyüş ve koşu karışımı yapmayı planlıyorum ve biraz diyet diyet konusunda hiç bir fikrim yok yardım ederseniz sevinirim. Yardımlarınızı düşüncelerinizi esirgemeyeceğinizden eminim. :))

Hedeflerin ilk etapta çok büyük tutma. Yoksa daha çabuk sıkılıp bırakırsın. Devam ettiremeyeceğin spora da boşu boşuna başlama. Başlarda her gün 30'ar dakika yürü. Daha sonra 45 ve 60 dakikaya çıkar. (Bu arada vücut yağ yakımına 30 dakikadan sonra başlıyor diye duymuştum). Her gün yürüyüşü alışkanlık haline getirirsen kilo da verirsin, forma da girersin. Ben senin yerinde olsam vücut geliştirme işini daha sonra düşünürdüm. Çünkü düzenli olarak yürüyüşe bile zaman ayıramayacaksan vücut geliştirmeye nasıl zaman harcayacaksın. En azından ilk 2 ay düzenli olarak yürü. Zaten farkı görmeye başlayınca gaza gelip vücut geliştirmeye de başlarsın. Ben de bir süre vücut geliştirme yaptım. Vücut geliştirme yaptığım dönemlerde kendimi daha sağlıklı ve en önemlisi dinç hissediyordum. Tavsiye ederim yani.
mertaluc

kişi bu mesajı beğendi.

senininternetin senininternetin Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Computer Engineer Student
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 427 / 159
  • Ticaret 7, (%100)
kardeş imkanın varsa spor salanlarını tavsiye ediyorum. ben 1 ay gitmiştim 15 kilo vermiştim. Ama tabiki spor salonunu bıraktıktan sonra yeniden kilo almamak için kendine hakim olman gerekiyor. Tabiki ben iyine yedim. Ama bende zayıflamaya çalışıcam yeniden..
mertaluc

kişi bu mesajı beğendi.

Untouchable Untouchable Kendimim Kendim Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 18 / 84
  • Ticaret 0, (%0)

mertaluc adlı üyeden alıntı

Bir kaç gündür çok kilolu olduğum için sabah sporu yapmaya karar verdim cumartesi ve bugüne telefonumun saatini ayarladım fakat bir türlü çalmadı çalmadığı için kalkamadım sporu yapamadım hevesim kaçtı :)) . Ama anladım ki ben bu sporu yapmazsam daha kötü olacağım hastalıklar daha fazla kilo kötü görünme stres derken kafayı yiyeceğim. Sabah saat 5 ve 7 gibi yürüyüş ve koşu karışımı yapmayı planlıyorum ve biraz diyet diyet konusunda hiç bir fikrim yok yardım ederseniz sevinirim. Yardımlarınızı düşüncelerinizi esirgemeyeceğinizden eminim. :))

ekmek yemiyeceksin yemekleri olduğunca yavaş yemeye çalış çünkü insanın midesi dolsa bile beyin doymadığını düşünür ve yemeğe devam eder bunun için yemeklerini olduğunce çok çiğneyerek yavaş yemelisin

üşenmeyeceksin spor yapmaya 30 dk olsa bile 10 dk olsa bile koş herzaman istikrar başarıdır.

ve hiçbirzaman geçmişi geri getiremeyeceğini bilmelisin çünkü gün geçtikçe yaş geçtikçe herşey dahada zorlaşmaya başlıcak hayatında.
mertaluc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al