wmaraci reklam
lidertakipci

WMAracı mı Yavaş Yoksa İnternette Ticaret Bitiyor mu?

96 Mesajlar 8.890 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ART ART WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Radyo Müdürü
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 17 / 17
  • Ticaret 3, (%100)

techandworld adlı üyeden alıntı

Bende almak için düşünüyorum neden diceksin dedigim gibi daha önceden iki kere darbe yedim ticaretten birdaha yermiyim çünkü yersem birdaha burada girmemde yavaşlıcak ozamanda üyelik almamın bir anlamı kalmıyacak..!
Not: Keşke gerçekten bizlerin yorumlarını görselerde azda olsa şu üyelikleri zorlaştırsalar inanın platin üyeligi seve seve alırım.. destek çıkmak adına wmaracına

Saygıdeğer yöneticiler duyuyor musunuz?

http://link.tl/hIAv
wmaraci
reklam

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

Olric adlı üyeden alıntı

Bu konuda wmaracından bir şey beklemek manasız sanırım. Yani sonuçta sorunun kaynağı biziz. Yönetim gelipte "ucuz ve kalitesiz makale satışı yasak" diyemez ki. Alıcının bu bilinçte olup almaması gerek.

*** da oturtulmuş sistemi burada yapılmasını isterdim.

polathinyo polathinyo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO | Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** P**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 43 / 37
  • Ticaret 58, (%97)
WMaraci'nda açıkca gözüken durum ticaretin işlememesi.
Yani çok az ticaret yapılıyor gördüğüm diğer webmaster forumlarına göre.
Nedeni büyük ihtimal **************lara tam olarak bir çözüm bulunmadığı için sanırsam.
Uzun zamandır yönetimin ticaretin daha yoğunlaşması adına projeler gerçekleştirmesini bekliyorum ama onlar daha çok webmaster araçları ve forumu geliştirmeye çalışıyorlar, ticaret işi sıkıntılı olduğu için pek bir girişim göstermiyorlar sanırsam.

Ninja Ninja Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek ...
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** S**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 15 / 34
  • Ticaret 11, (%100)
Arkadaşlar, yönetim defalarca iletmiş; Ticaret sistemi üzerinde çalışılıyor, havuz sistemi vs. olacak diye. Zaten ilerleyen zamanlarda gerekli önlemler alınmış olacak.

wmaraci
wmaraci

Jengawer Jengawer Tıp Öğrencisi E-Mail Onaysız
  • Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Tıp Öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 20, (%100)
Hemen hemen bütün webmaster sitelerinde takıldım. Hepsinde de ticaretm var. ***'da güvenlik sıkıntılı. Kimse kimseye güvenmiyor kolay kolay. Webmastersitesi zaten tamamen bitti. Çöp site oldu o artık. WMAracı marka olarak en kalitelisi bunların arasında. WMAracı'nı seviyorum. Ticarette sıkıntılar da zamanla düzelir. En geç okullar açıldığında düzelmiş olur.

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)
arkadaşlar hep kendinizi düşünüyorsunuz ama sizin (genel konuşuyorum) yaptıklarınız Bu yüzden bir çok kişiden iş almaya çekindim ve yaptırmadım nedeni mi ? çok sıkıyorsunuz Bazen yapamıyacağınız şeyleri söylüyorsunuz örnek olarak mesajlarımdan bir tanesini paylaşayım >kolay gelsin backlink paketi satın almak istiyorum ancak aklıma takılanlar var sitemin alexa değeri yüksek düşer mi düşersede geçici mi olur >Yok efendim geçici olmaz faydasını görürsünüz garanti verebiliriz >200 wikibaclink zarar getirmez mi (forumda okumuştum) > backlink sonucta zarar getirmez >Sandoxa girdiğinde destek olur musunuz

cevap yok bu sadece bir örnek bu yüzden *** a üye olmayı çok istiyorum Wmaracı heryönden güzel (en azından saçma sapan yarışmalar yok) ancak Ticarette *** üyelik Yok sinir bozucu yönü
Ayrıca hiç kimse ikram yapmıyor Çok kırılıyorum köy sitesi Teması yapacak kişi yok :D

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Radyo Müdürü
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 17 / 17
  • Ticaret 3, (%100)

ismail03 adlı üyeden alıntı

arkadaşlar hep kendinizi düşünüyorsunuz ama sizin (genel konuşuyorum) yaptıklarınız Bu yüzden bir çok kişiden iş almaya çekindim ve yaptırmadım nedeni mi ? çok sıkıyorsunuz Bazen yapamıyacağınız şeyleri söylüyorsunuz örnek olarak mesajlarımdan bir tanesini paylaşayım >kolay gelsin backlink paketi satın almak istiyorum ancak aklıma takılanlar var sitemin alexa değeri yüksek düşer mi düşersede geçici mi olur >Yok efendim geçici olmaz faydasını görürsünüz garanti verebiliriz >200 wikibaclink zarar getirmez mi (forumda okumuştum) > backlink sonucta zarar getirmez >Sandoxa girdiğinde destek olur musunuz

cevap yok bu sadece bir örnek bu yüzden *** a üye olmayı çok istiyorum Wmaracı heryönden güzel (en azından saçma sapan yarışmalar yok) ancak Ticarette *** üyelik Yok sinir bozucu yönü
Ayrıca hiç kimse ikram yapmıyor Çok kırılıyorum köy sitesi Teması yapacak kişi yok :D

Bence önemli bir konu. Bir hizmet veriyorsa destek vermekten de çekinmemeli insan. Nihayetinde etkili hizmetin ve pazarlamanın temelinde destek yatıyor. Satıcı arkadaşlar duyuyor musunuz?

İkram konusuna gelince, bence tasarım ve kodlama kolay bir iş değil. Bunun için ücretsiz bir tema bulup özelleştirebilirsiniz bence. O konuda haklarını yemeyelim satıcıların :)

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

ART adlı üyeden alıntı

Bence önemli bir konu. Bir hizmet veriyorsa destek vermekten de çekinmemeli insan. Nihayetinde etkili hizmetin ve pazarlamanın temelinde destek yatıyor. Satıcı arkadaşlar duyuyor musunuz?

İkram konusuna gelince, bence tasarım ve kodlama kolay bir iş değil. Bunun için ücretsiz bir tema bulup özelleştirebilirsiniz bence. O konuda haklarını yemeyelim satıcıların :)

hiç yokki birde orada demek istediğim espower biliyorsunuz tema v1 bunun satışını okadar çok site yapıyor ki asıl sorun sahibinde menüsünü değiştirmek istiyorum diyorum değiştiremezsiniz diyor o menüyü al diyesi geliyor insan o kadar kötü menü mü olur arkadaşına yönlendiriyor 50 tl sadece menüye istiyor üstelik menü benden :D

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Radyo Müdürü
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 17 / 17
  • Ticaret 3, (%100)

Jengawer adlı üyeden alıntı

Hemen hemen bütün webmaster sitelerinde takıldım. Hepsinde de ticaretm var. ***'da güvenlik sıkıntılı. Kimse kimseye güvenmiyor kolay kolay. Webmastersitesi zaten tamamen bitti. Çöp site oldu o artık. WMAracı marka olarak en kalitelisi bunların arasında. WMAracı'nı seviyorum. Ticarette sıkıntılar da zamanla düzelir. En geç okullar açıldığında düzelmiş olur.

Evet ***'da güven sorunu var gibi ama ticaret akıcı bir şekilde işliyor. Yalnızca bilgi paylaşımı çok düşük. Buradan daha kötü açıkçası orada bilgi paylaşımı.

Ek Olarak:

ismail03 adlı üyeden alıntı

hiç yokki birde orada demek istediğim espower biliyorsunuz tema v1 bunun satışını okadar çok site yapıyor ki asıl sorun sahibinde menüsünü değiştirmek istiyorum diyorum değiştiremezsiniz diyor o menüyü al diyesi geliyor insan o kadar kötü menü mü olur arkadaşına yönlendiriyor 50 tl sadece menüye istiyor üstelik menü benden :D

Başka bir satıcıyla iletişime geçebilirsiniz ya da ücretsiz bir tema bulup editleyebilirsiniz bence. Onu yapamazsın bunu yapamazsın diyen satıcılara çok da prim vermemek gerekiyor bence.

Ek Olarak:

polathinyo adlı üyeden alıntı

WMaraci'nda açıkca gözüken durum ticaretin işlememesi.
Yani çok az ticaret yapılıyor gördüğüm diğer webmaster forumlarına göre.
Nedeni büyük ihtimal **************lara tam olarak bir çözüm bulunmadığı için sanırsam.
Uzun zamandır yönetimin ticaretin daha yoğunlaşması adına projeler gerçekleştirmesini bekliyorum ama onlar daha çok webmaster araçları ve forumu geliştirmeye çalışıyorlar, ticaret işi sıkıntılı olduğu için pek bir girişim göstermiyorlar sanırsam.

Sanki tanıtım sıkıntısı da var gibi. Gerçi ticaret sistemi geldiğinde bir pazarlama stratejisi de oluşturulu diye umuyorum.

Vetch Vetch WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 22 / 36
  • Ticaret 16, (%100)
Ticaret konusunda birşey diyemiyorum ama genel olarak kalite konusunu biraz garipsiyorum. Yani evet burası bir webmaster paylaşım platformu fakat uzun süredir webmasterlık yapan birine wmaracının şuanki durumunun yeni birşeyler katması çok zor gözüküyor.

Örneğin yıllardır AdSense kullanan biri gelip WMaraci Adsense bölümünde diğer profesyoneller ile bilgi paylaşımı yapmak isteyebilir. Bu şekilde gerek reklam yerleşimi, gerek reklam tipi, aklınıza gelecek her konuda bilgi alıp kendini bir basamak yukarıya taşıyabilir. Fakat WMaracinda Adsense bölümünde günde 10 konu açılıyorsa bunların 8'i "sitem adsense e kabul olur mu?", "adsense niye reddetti", "adsense alamıyorum yardım" vb. şeklinde işliyor.

Yani zaten AdSense işinde olan bir insana katabileceği pek birşey olmuyor. Bütün bunların yerine daha girişimci konular ve sohbetler olsa daha güzel olurdu. Bir kişi kendi denediği ve başarılı sonuçlar aldığı reklam yerleşimi paylaşabilirdi. Başka biri kullandığı yeni bir reklam biriminde TBM değerinin yükselişini anlatabilirdi. Fakat bu şekilde bu çizgi yakalanmıyor. Her gün aynı konular açılıyor, her açana aynı açıklamalar yapılıyor.

Bu durum, WMaraci'ni acaba webmaster aleminde bugün ne gelişmeler var, ne yenilikler oldu? diye açan biri için üzücü oluyor.
Jengawer ART

kişi bu mesajı beğendi.

- Vetch
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al