wmaraci reklam

Defalarca Kere Netinternet!

25 Mesajlar 2.352 Okunma
wmaraci reklam

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)
Merhabalar,

Forumdaki arkadaşlarımın en iyi hizmeti alması için ve Türkiye'de hosting sektörünü geliştirmek için yazıyorum.

Bu zamana kadar Türkiye devleri(radore,sadecehosting, isimtescil) ve dünya devleriyle çalıştım, hepsinin müşterisi oldum ancak yaklaşık 1 hafta önce geçtiğim Netinternet'in hizmeti gibi bir hizmet görmedim, kendileri Türkiye hosting firmalarının çok üzerinde bir hizmet veriyorlar ''0 kusur'' %1000 profesyonellik diyebilirim.

Her ayrıntıyı düşünmüşler ilk defa attığım bir mail saniyeler içinde gereksize düşmeden ulaştı diyebilirim, heryde SSL kullanılmış sistemlerde masraftan kaçılmamış zaten kendilerinin veri merkezleri var detaylıca araştırmıştım geçmeden önce zaten kendileriyle de konuştum çok çok iyi hizmet veriyorlar veri merkezi de çok kaliteli bence hosting almak istiyorsanız başınızı yakmayın girin Netinternet'e alın hostunuzu sonrasında host aldığınızı unutun!

Netinternet'e çok teşekkür ederim umarım diğer hosting firmaları da kendilerini örnek alır.

Not: Netinternet'le alakam yoktur yazı tamamen arkadaşlarımı bilgilendirmek amaçlı yazılmıştır.
izleyerekogren

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

BilgeAdam BilgeAdam Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 26.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Telekomünikasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 337
  • Beğeniler 59 / 58
  • Ticaret 0, (%0)
şuanda türkiye de tektir, zamanla herkes ucuz hosting lere ettikleri masrafları topladığında netinternete verdiklerinden fazlasının ödendiğini görecektir.

• Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)

Bilge Adam adlı üyeden alıntı

şuanda türkiye de tektir, zamanla herkes ucuz hosting lere ettikleri masrafları topladığında netinternete verdiklerinden fazlasının ödendiğini görecektir.

Kesinlikle haklısınız.

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
bende yaklaşık 5 yıldır aysima ile çalışıyorum. Fiyatlar biraz yüksek ama, Hizmet güzel. umarım herkes ödediğinin karşılığını alabileceği hosting firmalarına denk gelir :)

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

bende yaklaşık 5 yıldır aysima ile çalışıyorum. Fiyatlar biraz yüksek ama, Hizmet güzel. umarım herkes ödediğinin karşılığını alabileceği hosting firmalarına denk gelir :)

Defalarca kere Netinternet!

YazTurkiye YazTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)
Dünya devi görmediğiniz aşikar malesef övgü dolu makalenizde :) , Netinternet iyi olabilir ama en iyi değil o yüzden her zaman için en iyiler övülmelidir. Netinternetin daha çok çalışması gerekli diye düşünüyorum. Şuanda sorun olmaması birgün patlamayacağı anlamına gelmez. Siz sorun yaşamazsınız bazı kullanıcılar sorun yaşarlar hiç bir sistem 4x4 lük değildir. Google çalışanlarında bile mutsuzluk ve tatminkarlık oranı yüzde 7 leri buluyorsa , gereksizce Netinterneti göklere çıkarmışsınız :)
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

baranos adlı üyeden alıntı

tmm başkan Sakin ol...
YazTurkiye

kişi bu mesajı beğendi.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

• Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)

YazTurkiye adlı üyeden alıntı

Dünya devi görmediğiniz aşikar malesef övgü dolu makalenizde :) , Netinternet iyi olabilir ama en iyi değil o yüzden her zaman için en iyiler övülmelidir. Netinternetin daha çok çalışması gerekli diye düşünüyorum. Şuanda sorun olmaması birgün patlamayacağı anlamına gelmez. Siz sorun yaşamazsınız bazı kullanıcılar sorun yaşarlar hiç bir sistem 4x4 lük değildir. Google çalışanlarında bile mutsuzluk ve tatminkarlık oranı yüzde 7 leri buluyorsa , gereksizce Netinterneti göklere çıkarmışsınız :)

Ben hiçbir sistem 4*4'lük zaten demedim dünya devleri görmediğimi yada google'daki çalışanların tatminkarlık oranının %7 olduğunu da nereden çıkardınız?

TheBurak TheBurak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 27 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Mesaj Silindi.

• Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)

Hocam rica ediyorum başlığın atraksiyonunu bozmayalım;

Ek Olarak:

YazTurkiye adlı üyeden alıntı

Rica ediyorum başlığın atraksiyonunu bozmayalım.

Ek Olarak:

TheBurak adlı üyeden alıntı

Netinternet ile bende çalışıyorum. tavsiye ediyorum.

Size katılıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al