wmaraci reklam

Makale özgüleştirme programı kullanmak

27 Mesajlar 3.440 Okunma
wmaraci reklam

snrhsn snrhsn icerikkulubu.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
farketmez, sitenizin konusuna yakın konuları içeren sitelerden alabilirsiniz. *** adresinde
Spin konusunda benim de kafama takılan sorular var, bence google makalenin her kelimesini sayıyor (teori) siz spin yaparken arda boş bıraktığınız yada spinli makaleyi aşırı kullanmaktan kaynaklanan standart durumlar; örneğin teknoloji kelimesinin 100 makalede de 5. kelime olarak geçmesi vs. google'ın gözünden kaçmıyor. Bu durumda makaleleriniz değer kazamnmıyor.
Spinli makale yazmak kopyadan %80 daha iyidir. Hatta kopya zararlıdır diyebilirim.
Benim sana kişisel önerim 250 - 300 kelimelik 3 makale yaz makale 1 | makale 2 | makale 3 şeklinde ayırher makaleyi kendi içinde %50 oranda spinle bu şekilde mükemmel sonuca ulaşabilirsin. Türkçe kelime havuzu oluşturabileceğin programlar var bir defa eş anlamlıları tanımlayınca bidahaki sefere otomatik olarak spinliyor, yanlış hatırlamıyorsam türkçe karakter sorunu da yok biraz araştır derim.
Peki niye teker teker yayınlamak dururken 3 makaleyi ayırdık ben bu makaleleri 500 - 600 profile atacağını varsaydım.
bir alıntı var bu konuya göz gezdirmenizi tavsiye ederim

wmaraci
reklam

Webbiu Webbiu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 643
  • Beğeniler 194 / 98
  • Ticaret 10, (%100)

bilgive adlı üyeden alıntı

Anladım güzel kardeşim. Fakat emin ol, bir sitenin öyle geleceği varsa o çöp sitedir (ki zaten öyle siteye bence gerek bileyok). Ayrıca o gelecekte de bundan para kazanılıyorsa (inancın var mı bilmiyorum ama) haramdır, insana uymaz. Bunu bile, bile burada bu tür programları sormanıza anlam veremiyorum. Yorumum bu yüzdendi. Her şeyi boşver; telif hakkı bulunmadığı belirtilen içeriğin bile bir referans hakkı vardır. Buna makale özgünleştirme gibi safsata isimler türetilmesi ise hem hiçbir dine hem de insanın özüne yakışmaz.

Siz kendinizi iyice aştınız...
"Ayrıca o gelecekte de bundan para kazanılıyorsa (inancın var mı bilmiyorum ama) haramdır "
Bu nedir ? yani hiç bir insan evladı şu cümleyi ne olursa olsun kullanamaz sen haşa kendini ne zanlediyorsunda haramın o olup olmadığına karar veriyorsun ? internette baktığın görseller, indirdiğin ve kullandığın görseller haram o zaman..
AzZA

kişi bu mesajı beğendi.

ewin ewin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek software dev
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 2, (%100)

AzZA adlı üyeden alıntı

Hayır hocam,kelimelerin eş anlamlarını vs buluyor bulduktan sonra yine yazım yanlışlarını da düzeltiyor.

Hocam şimdi size şöyle diyeyim. Google'ye İngilizce anlamıyla ''four'' yazdığınızda bile o kelimenin Türkçesini, rakamla yazılmış halini, eş anlamına kadar sonuçların hepsini gösteriyor. Aynı şeyi yazmak spama girer mi bu konuda bir fikrim yok ama anlamları yine aynı kelimeler olduğu sürece Google'nin bunu özgün olarak kabul edeceğini sanmıyorum. Sizin bildiğiniz kadarıyla da özgün olmayan yazılar spam olarak kabul edildiğine göre bu botun işe yaramasının mümkünatı yok. Ama gerçekten şunu söylemeliyim ki: ben deneme yanılma yolunu kullanmanı tavsiye ediyorum. Çünkü eğer ki bu programın yaptıkları özgün olarak kabul edilebilirse eline gerçekten büyük bir kazanç geçmiş olacak. Başarılar dilerim hocam, bu arada programı da atabilirsen gerçekten güzel olur :)

AzZA AzZA Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 24 / 22
  • Ticaret 1, (%100)

Anladım güzel kardeşim. Fakat emin ol, bir sitenin öyle geleceği varsa o çöp sitedir (ki zaten öyle siteye bence gerek bileyok). Ayrıca o gelecekte de bundan para kazanılıyorsa (inancın var mı bilmiyorum ama) haramdır, insana uymaz. Bunu bile, bile burada bu tür programları sormanıza anlam veremiyorum. Yorumum bu yüzdendi. Her şeyi boşver; telif hakkı bulunmadığı belirtilen içeriğin bile bir referans hakkı vardır. Buna makale özgünleştirme gibi safsata isimler türetilmesi ise hem hiçbir dine hem de insanın özüne yakışmaz.

Elhamdürillah müslümanım.İnternet aleminde veya gerçekte herkes herkesin hakkına girebiliyor veya günah işleyebiliyor.Tabi herkes kendi bacağından asılacak.Bu mantıkla gidecek olursak insan bilmediği bir konuda makale yazarken gidip araştırma yaptıgında,bakılan makaledeki cümlelere benzer cümle kurmak ta haram.
Bu tür konular hassas konular olduğu için birşey demek istemiyorum.Öncelikle temanız lisanslı mı?
Bu lafı bana söyliyecek birinin tertemiz biri olması gerekir,kendinizi bu terime layık görüyorsanız haklısınız.Surç-i lisan ettiysem af ola.Ben yardım istedim sadece hocam,dini bilgi istemedim.Yine de teşekkürler.

snrhsn adlı üyeden alıntı

farketmez, sitenizin konusuna yakın konuları içeren sitelerden alabilirsiniz. *** adresinde bir alıntı var bu konuya göz gezdirmenizi tavsiye ederim

Baktım hocam,bilginiz için teşekkür ederim.

wmaraci
wmaraci

snrhsn snrhsn icerikkulubu.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Elhamdülillah *

AzZA AzZA Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 24 / 22
  • Ticaret 1, (%100)

ewin adlı üyeden alıntı

Hocam şimdi size şöyle diyeyim. Google'ye İngilizce anlamıyla ''four'' yazdığınızda bile o kelimenin Türkçesini, rakamla yazılmış halini, eş anlamına kadar sonuçların hepsini gösteriyor. Aynı şeyi yazmak spama girer mi bu konuda bir fikrim yok ama anlamları yine aynı kelimeler olduğu sürece Google'nin bunu özgün olarak kabul edeceğini sanmıyorum. Sizin bildiğiniz kadarıyla da özgün olmayan yazılar spam olarak kabul edildiğine göre bu botun işe yaramasının mümkünatı yok. Ama gerçekten şunu söylemeliyim ki: ben deneme yanılma yolunu kullanmanı tavsiye ediyorum. Çünkü eğer ki bu programın yaptıkları özgün olarak kabul edilebilirse eline gerçekten büyük bir kazanç geçmiş olacak. Başarılar dilerim hocam, bu arada programı da atabilirsen gerçekten güzel olur :)

Programı gönderdim,programı test edip bana geri dönüş sağlarsanız sevinirim.

• Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 643
  • Beğeniler 194 / 98
  • Ticaret 10, (%100)

AzZA adlı üyeden alıntı

Elhamdürillah müslümanım.İnternet aleminde veya gerçekte herkes herkesin hakkına girebiliyor veya günah işleyebiliyor.Tabi herkes kendi bacağından asılacak.Bu mantıkla gidecek olursak insan bilmediği bir konuda makale yazarken gidip araştırma yaptıgında,bakılan makaledeki cümlelere benzer cümle kurmak ta haram.
Bu tür konular hassas konular olduğu için birşey demek istemiyorum.Öncelikle temanız lisanslı mı?
Bu lafı bana söyliyecek birinin tertemiz biri olması gerekir,kendinizi bu terime layık görüyorsanız haklısınız.Surç-i lisan ettiysem af ola.Ben yardım istedim sadece hocam,dini bilgi istemedim.Yine de teşekkürler.

Baktım hocam,bilginiz için teşekkür ederim.

Tasarım resmen wikipediadan çalıntı :)
AzZA

kişi bu mesajı beğendi.

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)

Webbiu adlı üyeden alıntı

Siz kendinizi iyice aştınız...
"Ayrıca o gelecekte de bundan para kazanılıyorsa (inancın var mı bilmiyorum ama) haramdır "
Bu nedir ? yani hiç bir insan evladı şu cümleyi ne olursa olsun kullanamaz sen haşa kendini ne zanlediyorsunda haramın o olup olmadığına karar veriyorsun ? internette baktığın görseller, indirdiğin ve kullandığın görseller haram o zaman..

Uzaydan gelerek web sitesi forumlarına yanıt yazan bir uzaylı veya dünyada yaşayıp insan dışında forumlara yazabilen bir canlı olmadığı tezinin doğruluğundan emin olduğumuz için en az sizin kadar insan evladıyım. Ama sanıyorum sizden daha mantıklı düşünüyorum. Çok güçlü bir müslümanlığım yok ve 12 yılda 3 defa camiye gittim ki, durum böyle bile olsa; söylediğim sözü yalnızca müslümanlık açısından yormanız da saçma olur. Eğer bir inancınız varsa, hangi din adamına sorarsanız sorun; böyle bir işlemin haram olduğu yanıtınızı alacağınızdan emin değilseniz bile boşa konuşmamış oluruz. Çünkü bırakın haramı, maramı. Böyle bir işlem muhakkak vâr olan bir yazı için yapılacaktır ki, ben daha insan evladına ait olmayan bir yazı görmedim ki, gökten inen sözler bile gelecek nesillere bırakılması için bir insan evladı tarafından yazılmıştır. Durum bu olduğuna göre her halükarda içeriği özgünleştirme safsatası altında alınan ve spin (yani takla attırılarak) yapılar değiştirilen bu yazının sahibi olacağı aşikârdır. Bu halde neden celallenip, bir de insan evladı olmadığıma dair bir yaftayı bana yakıştırıyorsunuz? Boş laf.

Durgun sular derin akar.

• Üyelik 09.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 643
  • Beğeniler 194 / 98
  • Ticaret 10, (%100)

Uzaydan gelerek web sitesi forumlarına yanıt yazan bir uzaylı veya dünyada yaşayıp insan dışında forumlara yazabilen bir canlı olmadığı tezinin doğruluğundan emin olduğumuz için en az sizin kadar insan evladıyım. Ama sanıyorum sizden daha mantıklı düşünüyorum. Çok güçlü bir müslümanlığım yok ve 12 yılda 3 defa camiye gittim ki, durum böyle bile olsa; söylediğim sözü yalnızca müslümanlık açısından yormanız da saçma olur. Eğer bir inancınız varsa, hangi din adamına sorarsanız sorun; böyle bir işlemin haram olduğu yanıtınızı alacağınızdan emin değilseniz bile boşa konuşmamış oluruz. Çünkü bırakın haramı, maramı. Böyle bir işlem muhakkak vâr olan bir yazı için yapılacaktır ki, ben daha insan evladına ait olmayan bir yazı görmedim ki, gökten inen sözler bile gelecek nesillere bırakılması için bir insan evladı tarafından yazılmıştır. Durum bu olduğuna göre her halükarda içeriği özgünleştirme safsatası altında alınan ve spin (yani takla attırılarak) yapılar değiştirilen bu yazının sahibi olacağı aşikârdır. Bu halde neden celallenip, bir de insan evladı olmadığıma dair bir yaftayı bana yakıştırıyorsunuz? Boş laf.

Lafı yakıştırmaktan ziyade sizinde düzgün olmadığınızı TASARIMINIZIN %100 Çalıntı tema kullanan bir kişi gelmiş haramdan bahsediyor ? artık her makale özgünleştirme konusunda sizin din ahmaklığınızı duymak gerçekten insanları sıkmaya başladı, mantıklı düşünmeye gelirse en son düşenebilen insansınız bana göre neden diye sorarsanız kimsenin günahı sizi ilgilendirmez her konuda böyle dini ve müslümanlığı karıştırmanız oldukça sıkmaya başladı..

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)

AzZA adlı üyeden alıntı

Öncelikle temanız lisanslı mı? Ben yardım istedim sadece hocam,dini bilgi istemedim.Yine de teşekkürler.

Kırdıysam ben özür dilerim fakat lütfen bu tür programlar ile spin yapmayın. Bu gerçekten benim için üzücü bir durum. Ben yıllardır CC lisanslarını çeviririm ve Vikipedi'de adil kullanım olsun, Commons'taki resimler olsun sürekli telif hakları ile ilgili sorular sorulan birisiyimdir. Hiçbir web sitemde uyarısız bir görsel, herhangi bir şekilde telif hakkı bulunan bir tema veya içeriğe asla denk gelemezsiniz. Zaten bu kadar kızgın olmamın sebebi başka ne olabilir?

Ek Olarak:

Webbiu adlı üyeden alıntı

Lafı yakıştırmaktan ziyade sizinde düzgün olmadığınızı TASARIMINIZIN %100 Çalıntı tema kullanan bir kişi gelmiş haramdan bahsediyor ? artık her makale özgünleştirme konusunda sizin din ahmaklığınızı duymak gerçekten insanları sıkmaya başladı, mantıklı düşünmeye gelirse en son düşenebilen insansınız bana göre neden diye sorarsanız kimsenin günahı sizi ilgilendirmez her konuda böyle dini ve müslümanlığı karıştırmanız oldukça sıkmaya başladı..

Hmmm, yara eskiden geliyor yani. Bana göre spin yapan kişi hırsızdır. Büyük bir ihtimalle yaptığının hırsızlık olduğunu bildiğinden dolayı referans vermeye bile korkar. Bu nedenle aynı zamanda bir korkaktır. Daha söyleyecek söz yok. Yemişim haramını, dinini. Ben din adamları da öyle söylüyor diye yazıyorum. Yoksa bu işin din ile ilgisi ancak kişinin inancı kadardır. Uzatmaya da gerek yok. Karın ağrınız başka imiş, ben fark edememişim. Özür dilerim.

Durgun sular derin akar.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al