wmaraci reklam
lidertakipci

Ücretsiz olarak SEO sorularınızı yanıtlıyoruz! - Cryptosam

114 Mesajlar 13.808 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

wazgecilmezim wazgecilmezim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 15 / 15
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam Selam ,
wordpress film sitem var ve domain ismini yeni değiştirdim şuan site 1 aylık hit 1000 ile 200 arası idi
ben all in seo kullanırken yoast seoya gectim 1 hafta bekledim hitlrde %90 düşüş olunca tekrar all in seoya gectim sonra google webmaster tolsa baktıgımda bür sürü hatalar almaya başladım bri cok linkim engelli görünüyor robots.txt herşeyi her linkli engellemiş gibi görünüyor kunuyla ilgili ne yapmam lazım , gerci buradan ne kadar anlatabilirki insan webmaster a girip bakmadan sanırım anlaması zor olacak

wmaraci
reklam

cryptosam cryptosam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo ve web tasarım üzerine çal
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 2 / 37
  • Ticaret 1, (%100)

kendoka adlı üyeden alıntı

Ustam sorularım çok ama en faydalı olanları seçmeye çalışıyorum.

Mesela makale yazarken bir adet h1 ve bir veya iki h2 ekliyordum. Ama şöyle bir durum var. Kullandığımız temalarda içerik haricinde h tagları kullanılmış olabiliyor. Sidebarda veya Site başlığında h1 kullanılabiliyor. Böyle durumda napmak gerek ? Şuan sitemde site başlığı h1 olduğu için yazılarımın içine h1 eklemiyorum. Ana sayfada görülen yazı başlıkları da h2.

Bir de son ricam olacak ücretsiz olarak tavsiye edebileceğiniz wp firma teması var mı. css3 html5 falan :)

Teşekürler.

Bence temayı editleyin. Her sayfanızda ana sayfa başlığınıza vurgu yapıyorsunuz. Ücretsiz olarak önerebileceğim malesef yok. Elbet güzel temalar var. Responsive diye bir tema var idi ona bir bakın. Gayet hızlı sıralama alır. Onun dışında ücretsiz şudur diyebileceğim önerim yok.

armoniy adlı üyeden alıntı

Hocam Bence yanlışınız var BÖYLE ÇALIŞMALAR kısa vadeli çalışmalardır

NOT : Hani diyorlar ya işte paket aldık düştük tek nedeni bu

Selam ana sayfadan linkleme demek ana sayfayı sürekli linklemek değil. Yazıyı http://www.cryptosam.com/2015-yili-icin-seo/ tam olarak incelerseniz gayet kapsamlı düşünülmüş, denenmiş ve sonuç alınmış şeylerden bahsetmeye gayret ettik. Muhtemelen sadece grafiğe bakıp bir yanlış algı oluştu. Bahsi geçen konudaki işlemler ile gayet yüksek rekabetin olduğu konularda sonuç alındı. Denendi. Sitede paylaşıldı. Denenmemiş ya da denemediğim hiç bir bilgiyi paylaşmamaya özellikle gayret ediyorum blogumda.

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)
Hocam bahsettiğiniz tema bu sanırım :

https://wordpress.org/themes/responsive/

cryptosam cryptosam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo ve web tasarım üzerine çal
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 2 / 37
  • Ticaret 1, (%100)

Aynen bu tema.

wmaraci
wmaraci

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 257 / 262
  • Ticaret 150, (%100)
erken index almak konusundaki yorumlarınız nedir neler yapılmalı

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...

Akademig Akademig hep aynı şeyler işte.. Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Grafikerlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 79 / 107
  • Ticaret 4, (%100)
Sitenizden bi konuda soru sordum. Tşk ederim güzel hizmet

elegan elegan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)
bana göre seo da önemli olan rakibi incelemek ve ona göre hareket etmek, bunu en iyi nasıl yaparız?

armoniy armoniy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mimarlık Adayı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 975
  • Beğeniler 227 / 270
  • Ticaret 2, (%50)

cryptosam adlı üyeden alıntı

Bence temayı editleyin. Her sayfanızda ana sayfa başlığınıza vurgu yapıyorsunuz. Ücretsiz olarak önerebileceğim malesef yok. Elbet güzel temalar var. Responsive diye bir tema var idi ona bir bakın. Gayet hızlı sıralama alır. Onun dışında ücretsiz şudur diyebileceğim önerim yok.

Selam ana sayfadan linkleme demek ana sayfayı sürekli linklemek değil. Yazıyı http://www.cryptosam.com/2015-yili-icin-seo/ tam olarak incelerseniz gayet kapsamlı düşünülmüş, denenmiş ve sonuç alınmış şeylerden bahsetmeye gayret ettik. Muhtemelen sadece grafiğe bakıp bir yanlış algı oluştu. Bahsi geçen konudaki işlemler ile gayet yüksek rekabetin olduğu konularda sonuç alındı. Denendi. Sitede paylaşıldı. Denenmemiş ya da denemediğim hiç bir bilgiyi paylaşmamaya özellikle gayret ediyorum blogumda.

peki. Hocam başarılar

krm krm Kerem Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek gezgin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 309
  • Beğeniler 55 / 124
  • Ticaret 2, (%100)
Seo kelimesinde uzun süre ilk sırada kalarak kendini fazlasıyla kanıtlamış birisin.
Bu konu 50 sayfayı bulur Samet :)

Kolay gelsin.

aaksu aaksu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 3 / 62
  • Ticaret 3, (%100)
Baska firmaya ait bir konuda sordum ama istedigim cevabi alamadim. Yaklasik 5 yillik bir sitem var. 900den fazla ozgun icerigi var ve anahtar kelimelerde ilk sayfada cikabiliyorum genelde. Fakat hitten memnun değilim. Rakiplerim hit bazında oldukca yukarda. Site son 2 yildir inaktif bu arada. 1 aydir yeni icerik giriyorum. Hiti artirmak icin ne gibi calismalar yapmaliyim. Link mi almaliyim yoksa tanıtım yazisi mi? Sozluk sitelerinde, sosyal medyada ve forumlarda tanitim yapanlar var. Bunlardan hangisi daha faydali olur? Sitelerin banner alanlarina reklam versem bir artisi olur mu? Sitenin sirasi fena değil. Olumsuz etkisi olacak calismalardan uzak durmak istiyorum. Bu konularda bilgilendirirseniz sevinirim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al