lostyazilim

Kilo Verme - Alma - Fitness - Body Soru ve Cevap Bknz.

76 Mesajlar 8.329 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SporcuOnline SporcuOnline Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Body & Fitness Personal Traine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

BatuhanUyar adlı üyeden alıntı

Önerilerinizi dikkate alacağım çok teşekkür ederim sonuç almaya başladığımda buradan bilgilendiririm. Teşekkür ederim tekrardan

Ben teşekkür ederim iyi günler bol sporlar.

wmaraci
reklam

hasnhasan hasnhasan coverssocial.com Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Data Mining Expert
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 67 / 77
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam ben baya zayıfım. Yaşım 23, boy 170 kilo 50 yürümeyi çok seviyorum. Yeme içmemde sorun sok herşey yiyiyorum fakat gel görelim ki 50 rakamından kurtulamadım :)

• Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba hasnhasan boyuna göre 15 - 20 kilo kadar kilo alman gerekmekte. Önceki yorumlarda kilo almak isteyen arkadaşlara verdiğim tavsiyelerin aynısını senin içinde yazacağım bu işin yani kilo almanın en temel yolu odur başka bir çıkış noktası yok bu yüzden o yazıları okumanı öneririm. Alternatif bir sorun varsa özelden yazabilirsin. Sevgilerimle.
hasnhasan

kişi bu mesajı beğendi.

Coldcraftings Coldcraftings WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek C# , SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 16 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam ben baya zayıfım. Yaşım 23, boy 170 kilo 50 yürümeyi çok seviyorum. Yeme içmemde sorun sok herşey yiyiyorum fakat gel görelim ki 50 rakamından kurtulamadım :)

aynı sorun bende de var.Yaş 23 170 boy ve 50-60 arasında gidip geliyorum.Yalnız HiperTiroid var ve ilaç kullanıyorum.Şuan Tireoid seviyeleri normalde 2-3 ayda bir kontrol ettiriyorum.
@SporcuOnline

wmaraci
wmaraci

MKURT MKURT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Logistics & Transportation
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1796
  • Beğeniler 394 / 439
  • Ticaret 54, (%100)
Merhaba hoşgeldiniz tam da zamanında geldiniz :) Yarın spora başlıyorum bende tekrardan kısmet olursa yaş 23 boy 180 kilo da 88 :)

instaraclari instaraclari Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Üniversite
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 8 / 3
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba hocam boyum 177 kilo 80
Sitede fittnes salonu var 2 gunde 1 gidip tum aletlerden yapiyorum

Fakat kantin yemeklerinden kilo aldigimi dusunuyorum. Ve lipton icetea gibi şeyler kilo aldirir mi?

• Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Coldcraftings adlı üyeden alıntı

aynı sorun bende de var.Yaş 23 170 boy ve 50-60 arasında gidip geliyorum.Yalnız HiperTiroid var ve ilaç kullanıyorum.Şuan Tireoid seviyeleri normalde 2-3 ayda bir kontrol ettiriyorum.
@SporcuOnline

HiperTiroid kandaki tirotoksikoz yapı taşının artmasıyla ilişkilidir. Hastalığınızdan ötürü zayıflamanız söz konusu olmuş. Karbonhidrat değeri yüksek besinler ile öğünleri arttırarak beslenmelisiniz. Ancak hastalığınızı etkileyecek herhangi bir madde yada yiyecekten uzak durmanızı öneririm. Geçmiş olsun.

Ek Olarak:

taka12 adlı üyeden alıntı

Merhaba hoşgeldiniz tam da zamanında geldiniz :) Yarın spora başlıyorum bende tekrardan kısmet olursa yaş 23 boy 180 kilo da 88 :)

Boyunuza göre kilonuz ideal seviyede denilebilir. Şuan ki kilonuzdan rahatsız iseniz bi 5 ila 10 kilo vermenizde bir sakınca yok. Spora başladığınızda antrenörlere bölgesel zayıflama cardio ile başlamak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Yada bunlara gerek kalmadan direkt olarak fitness veya body geçerek olan yağlarınızı yakarak düzenli beslenme ve sporlar adelelerinizi kaslandırabilirsiniz.
MKURT

kişi bu mesajı beğendi.

NETEOR NETEOR neteor.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 1103
  • Beğeniler 630 / 380
  • Ticaret 14, (%100)
Selamlar hocam;

Yaşım 18, boyum 2mt, kilom 70 kg. Tek sorum var kilo nasıl alırım? :D

• Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

instaraclari adlı üyeden alıntı

Merhaba hocam boyum 177 kilo 80
Sitede fittnes salonu var 2 gunde 1 gidip tum aletlerden yapiyorum

Fakat kantin yemeklerinden kilo aldigimi dusunuyorum. Ve lipton icetea gibi şeyler kilo aldirir mi?

Tüm hareketleri yapmak vücut hamlığını atmak isteyen kullanıcılara verdiğimiz bir programdır. Spor salonunda eğitmen yok mu ? Yaptığınız hareketleri yavaş ve eğitmen kontrolünde yapmanızı öneririm. Ani bir harekette kas dokusu veya eklem rahatsızlığında ileride çok büyük sıkıntılar yaşamanıza sebep olacaktır.

Bunun haricinde Ice Tea şekerin bol olduğu bir gıdadır. Bu gıda ve türevi gıdaların hepsinde şeker mevcut. Kola - Fanta - Gazoz - Redbull - Meyve suları - Ice Tea gibi bir çok üründe şeker oranı tavanlarda. Bu neye sebebiyet verir ? Göbek yaparsınız karın bölgesinde yağlanma olur. Çünkü vücuda aldığınız şeker dolayısıyla vücut yağları enerji olarak yakamaz. Şeker buna mani olur ve vücutta biriktirir. Ne içeyim derseniz

Günde 2 defa yeşil çay tüketilebilir. Ayran ve Yağ oranı düşük süt içilebilir. Organik meyve suları (şeker ilavesi minimum olan evde hazırlanan) tarzda. Bunun haricinde yeşil çay ve kiraz sapı vücutta birikmiş ödemleri atarak sizi daha fit bir vücuda kavuşturur. Ek olarak yeşil çayın vücutta ve oblik (bel kenarları) bölgesinde birikmiş olan yağların parçalanıp atılmasında önemli rol oynar.

Ek Olarak:

D3M1R adlı üyeden alıntı

Selamlar hocam;

Yaşım 18, boyum 2mt, kilom 70 kg. Tek sorum var kilo nasıl alırım? :D

Merhaba demir bu soruyu 4-5 mesaj öncesinde bazı arkadaşların sordu. Ne yazıkki kilo almanın tek olayı yemek yemekten geçiyor :) Karbonhidrat ve Protein değeri yüksek besinler tüketmen şart. Makarna Pilav Esmer Pirinç Bulgur Patates Haşlaması vb. maddi değeri yüksek olmayan ama karbon miktarının fazla olduğu bu besinlerden tüketmen vücudunun kilo almasını sağlayacaktır. Ek olarak protein desteğini yumurta ve yulaftan alabilirsin. Çeşitli bir çok besin var ancak ben en çok bulunan besinleri ve fazla pahalı olmayanları öneriyorum. Süt ve süt ürünleriyle beslenebilirsin.

Öğünlerini arttırmalı ve ara öğünler ekleyerek sürekli metobolizmanı meşgul etmelisin. Bütün bunları yaptıktan sonra yine kilo alamıyorsan Supplement Sporcu Takviye Gıdalarından olan Karbonhidrat (Gainer) ürünlerini beslenmenle birlikte alman sana ciddi kilo artışı sağlayacaktır. Piyasada Bulunan Karbonların max fiyatı şuanda 200 ₺ civarıdır. Önericeğim Ürün : Dymatize Mass Gainer tabi kullanıp veya kullanmamak senin fikrine kalmış Sevgilerle.
NETEOR instaraclari

kişi bu mesajı beğendi.

berkakalinn berkakalinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1723
  • Beğeniler 159 / 334
  • Ticaret 39, (%97)
Forumda spor ile ilgilenen arkadaşları gördükçe mutlu oluyorum :)

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al