wmaraci reklam

Ben Kimim? Neyim?

18 Mesajlar 1.703 Okunma
smmexpress

ayazbey ayazbey Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek GİRİŞİMCİ CEO
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 499
  • Beğeniler 27 / 64
  • Ticaret 0, (%0)
Hiç sıkılmadan dinledim hocam derdinizi. Sizi çok iyi anlıyorum. Aynı sorunlar bendede var eğer çok sık depresyona giriyorsanız size önerim doktor gözetimi altında PROZAC anti depresan kullanmanız. Gayet ben ilk kullandığım zamanlar oldukça yararını görmüştüm. Şuan yan etkileri oluşmaya başladığı için sadece uyku ilacımı sürdürüyorum. Herneyse bunlar uzun mevzular geçelim sizin hakkınızdaki yorumlarıma.

Yanlış anlamadıysam bir çok proje yürütüyorum ve bazen kaldıramıyacak kadar baskın bir duruma geliyorum diyorsunuz. Hocam şimdi, size önerim aklınızdaki " TAKINTILARDAN" kurtulmanız. Şayet ben bu takıntı yüzünden çok pis durumlara geldim. Kendinize olan güveninizi arttırın, başaracağınıza inananın zor olacak biliyorum ama takıntılardan kurtulup hep olumlu düşünmeye bakın.

Etrafınızdaki kişiler yaptığınız işi küçümseyebilirler. Onlarada bir yandan hak vermeliyiz çünkü eskiler eski kafadadırlar amenna burda küçültmek için bu kelimeyi söylemedim. Zaten bu kelimeleri kullananlarda bizden yaşca büyüklerimizdir. (Bırak bu işler, ne kazandıracak, boş işler, yapma, etme vb.. )

Bir çok proje yürütmen kesinlikle aç gözlülük değildir. Bu konuda seni tebrik etmek isterim işini güvenceye alıyorsun. Bu konudada sana önerim youtube hesabımla ilgili bir blog sayfası açtım diyorsunuz galiba ? İşte youtube ve o blogu ana site olarak değerlendirip, en çok ilgiliyi onlara gösterin. Diğer bloglarınıza da günde 1 adet yazı girin, ve gelişme sürecine bırakın. Size söylediğim ana site ve youtube ile ilgilenir diğer bloglarada 1'er yazı girerseniz günde en azından ana projeniz batsa bile diğer projelerinizde sıkıntı yaşamazsınız. örnek ( index hızı artar, ) ve site ne kadar yaşlanırsa googlede okadar iyi konuma gelir.

Kitap yazmanızı ise çok çok beğendim. Umarım oldukça iyi yerlere gelirsiniz. Hiç birşey bile yapmasa insan bence kitap yazmalıdır. Düşüncelerimizi, yorumlarımızı, kurgularımızı, hikayelerimizi, kelimelere aktarabilmemiz bizim için en büyük hediyedir.

Velhasıl, takıntılarınızdan kurtulup, " Başaracağınıza " inanın. Zorda olsa " Takıntılar"'dan kurtulun.
sinans1996

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

bunediola09 bunediola09 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci, Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 6 / 24
  • Ticaret 2, (%100)
sinans1996 2 ay civarı internet üzerinden para kazanmayı araştırdım ve en sonunda senin videona rastladım tam knight başlıcaktım gördüm ki makale işini araştırdım ettim, şimdi ise güzel bi ek gelir elde edebiliyorum senin sayende sen olmasaydın belkide hala arıyor olurdum :) Allah razı olsun <3

sinans1996 sinans1996 twitch.tv/romanticarcher Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Twitch Partner Streamer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)
ayazbey hocam çok teşekkür ederim değerli vaktinizi ayırıp nacizhane düşüncelerinizi aktardığınız için gerçekten çok güzel yorumladınız olayı. Çok teşekkür ederim.

Ek Olarak: @[bunediola09](userid:64140) ben teşekkür ederim hocam Allah'a şükür pek çok insana böyle yardımcı olmuşluğum var gerek rehber videolarım gerek yazılarım olsun işte gönül istiyor ki sizin gibi daha nice insanlara ulaşıp bilgimi aktarabilsem...
ayazbey

kişi bu mesajı beğendi.

Sosyal olan her şey.

newyorker newyorker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)
40 ulke dolastim amerikada yasiyorum omrumun aklim erdi ereli buyuk bir kismini arastirmakla dusunmekle veya birseyleri birseylerle kiyaslamakla geciyor kafami yastiga koydugum andan itibaren geceleri uyansam yine dusunuyorum saatlerce dusunuyorum benim birtek onerim olabilir benim insanim kazansin baskasi elin oglu kazanacagina benim milletim kazansin isterim herzaman benden bir tavsiye demeyim gorus diyelim hangi alana yatkinsan hangi alanda kendini iyi hissediyorsan o alana yonelmelisin eski bir organizetorum turizmciyim cevrem cok genis ama yapayalnizim aslinda herkes yalniz. .. para internette artik arkadaslar herkes basarabiliyormu hayir ama emekler mutlaka birgun karsiligini verecektir ornek vereyim yanlis anlama trde yasarken surundum senelerce cile cektim yillarca acilarla buyudum ha suanda bir gokdelenim mi var hayir ama yikilmaz tecrubem yabanci dilim var bir ornek vericem 2000li yillarda is bulabjlmek icin dualar ederdim yilmadim amerikaya geldim gece gunduz ingilizce ogreniyorum gecemi gunduzume kattim ve halende devam edicem yasim 33 gecenlerde kibristan bir arkadasimla konustum turizm sektorunde beni ise davet etti eger 2 3 ay icerisinde trye donmek istersen birlikte calismak istiyoruz gelirmisin diye sordu suan gelmeyi dusunmuyorum ama imkanlar nedir diye sordum gunde 8 saat aylik 9500 tl + ev lojman + servisle gelip gidersin dedi tesekkur ettim simdilik dusunmuyorum dedim ve 10 sene sonra trye donucem kismet olursa yine paralel seyredecek ve 10 sene icerisinde orta seviyede bir yabanci dil daha neden olmasin yani diyecegim sudurki bundan 5 sene once surunuyordum arkadaslar hangi alanda iyiysen o alana yonel herkes her isi yapamaz ve her alanda basarili olamaz keyifli forumlar.

wmaraci
wmaraci

sinans1996 sinans1996 twitch.tv/romanticarcher Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Twitch Partner Streamer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)
newyorker Teşekkür ederim haklısınız ben de yatırımını kendisine yapan biriyim geliştirmeye çalışıyorum kendimi daha fazla şey öğrenmek için çabalıyorum şu sıralar sertifika toplamaya başladım. Şuan son haftam bilgisayar operatörlüğü bitti sayılır :)

Sosyal olan her şey.

kappadox kappadox WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 38 / 49
  • Ticaret 5, (%100)
Babanızı da çok fazla suçlamayın sonuçta oda içinde bulunduğumuz toplumun bir parçası. Onun döneminde internetten para kazanma varmıdır? Bırakın interneti bilgisayar var mıdır?

Yaptınız iş ne olursa olsun dışardan yapamazsın olmaz vs. Birçok laf eden kişiler çıkacaktır. Kulaklarını Tıka yoluna devam et. Basaramazsan bile tecrüben deneyimin olacaktır.

www.antiksirlar.com

GrafikYazilim06 GrafikYazilim06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Grafiker, Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 121 / 63
  • Ticaret 14, (%100)
Eğer yeteneğiniz varsa birçok alanda çalışmanın getirisi daha çok olabilir ama bunun daha fazla zaman, emek istediğini bilmek lazım. Ben de web, grafikerlik vb. çeşitli alanlarda çalıştım ve öğrendim. Sonuçta daha kalifiye eleman olursun, iş derdi olmaz fakat ölçüyü de kaçırmamak lazım. Belirli konularda tam uzmanlaşmalı, diğerlerini ek olarak devam ettirmeli bence.

Sercecik Sercecik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 27 / 45
  • Ticaret 2, (%100)
10 k hitli siteniz olsa bugün bunları söylemezdiniz. tek noktaya odaklanın bence

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al