wmaraci reklam

arkadaşlar superonline'a geçmeyi düşünen varsa vazgeçsin

41 Mesajlar 4.984 Okunma
wmaraci reklam

umuterdal umuterdal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO & Web Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 41 / 128
  • Ticaret 8, (%100)

guneyliteam adlı üyeden alıntı

turknet kullanıyorum akk yok kafam rahat tavsiye ederim

hocam taahüt verdim vermesem geçerdim zaten turkneti kotasız kullanmak için altyapıda turknet altyapısı olması gerekiyor sanırım eğer yoksa 150 gb akk veriyor.

wmaraci
reklam

MuscleTower MuscleTower WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 346
  • Beğeniler 73 / 72
  • Ticaret 18, (%100)
gece kota zaten hiç kimseye yok modemi kapatıp açın indirin akk doldugunda zaten hızınız 32mbit oluyor çok iyi bence gece tekrar 100 oluyor siz downloadı kablosuz mu yaptınız

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
umuterdal süperonline güzel şirket şu yönlerden kötü istediğim şekilde kendi modemimi kullanamıyorum bazen yaptıkları hatayı kabul etmiyorlar örneğin süperonline deneme amaçlı geçtiğim dönemde akk vardı akk bitmemesine rağmen hız sınırı uygulamıştı adama bu konuda şikayet açtırdım adam açmamış ay sonunda tekrar aradım şikayetiniz yok diye bıraktı şimdi otur dava mı aç 10 gb için uğraş dur fiyatlar olarak pahalı ama iyi bir ara bizim apartmanın internet sistemini bağlayan adam yanlı switch takmış benim internetimi bir ara onla uğraşmıştım ama 1 yıldır sıkıntısız kullanıyorum akksiz paketteyim teknik servis arandığında hemen gün içinde geliyor olmadı diğer gün bazen arayıp durumu soruyorlar, yada paket satmaya çalışıyorlar ama paket satmaya çalıştıklarında telefonu açık bırakıyorum zaten baya konuştuğu için gelince o ısrar ediyor ben ısrar ediyorum hayır diyerek olay kapanıyor bu satış olayı böyle

• Üyelik 20.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO & Web Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 41 / 128
  • Ticaret 8, (%100)

MuscleTower adlı üyeden alıntı

gece kota zaten hiç kimseye yok modemi kapatıp açın indirin akk doldugunda zaten hızınız 32mbit oluyor çok iyi bence gece tekrar 100 oluyor siz downloadı kablosuz mu yaptınız

gece 2-8 olayı akklı paketler için var. Normal kotalı duran tarifelerde o yokmuş. Bende aldıktan sonra öğrendim. Bana satan kişilerde bunu bilmiyorlarmış demek ki eksik bilgilendirme yaptıkları için bu duruma düştüm. 6 sında çözücez diye söz verdiler bakalım bekliyorum ..
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 20.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO & Web Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 41 / 128
  • Ticaret 8, (%100)

darkthepro adlı üyeden alıntı

umuterdal süperonline güzel şirket şu yönlerden kötü istediğim şekilde kendi modemimi kullanamıyorum bazen yaptıkları hatayı kabul etmiyorlar örneğin süperonline deneme amaçlı geçtiğim dönemde akk vardı akk bitmemesine rağmen hız sınırı uygulamıştı adama bu konuda şikayet açtırdım adam açmamış ay sonunda tekrar aradım şikayetiniz yok diye bıraktı şimdi otur dava mı aç 10 gb için uğraş dur fiyatlar olarak pahalı ama iyi bir ara bizim apartmanın internet sistemini bağlayan adam yanlı switch takmış benim internetimi bir ara onla uğraşmıştım ama 1 yıldır sıkıntısız kullanıyorum akksiz paketteyim teknik servis arandığında hemen gün içinde geliyor olmadı diğer gün bazen arayıp durumu soruyorlar, yada paket satmaya çalışıyorlar ama paket satmaya çalıştıklarında telefonu açık bırakıyorum zaten baya konuştuğu için gelince o ısrar ediyor ben ısrar ediyorum hayır diyerek olay kapanıyor bu satış olayı böyle

1 aydır kullanıyorum öyle internet gitme gibi bir durum falan hizmette sorun yok zaten benim için sorun olan bana yanlış paket satmaları. Yanlış bilgilendirme yapmaları. Halledicez diye söz verdiler 6sı demişler bekliyoruz çözerlerse iyi çözmezlerse uğraş dur mahkemelik oluruz.

MuscleTower MuscleTower WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 346
  • Beğeniler 73 / 72
  • Ticaret 18, (%100)

umuterdal adlı üyeden alıntı

gece 2-8 olayı akklı paketler için var. Normal kotalı duran tarifelerde o yokmuş. Bende aldıktan sonra öğrendim. Bana satan kişilerde bunu bilmiyorlarmış demek ki eksik bilgilendirme yaptıkları için bu duruma düştüm. 6 sında çözücez diye söz verdiler bakalım bekliyorum ..

hocam ben sizi 250gb akklı sanmıştım eğer bu sadece kotaysa 100tl etmez gece olan kampanyada geçmiyor bi işe yaramazki zamanında 100mbit hız 100gb kotayı 100 tl ye sattılar şimdi kotaya mı geçmişler herkes ileri gider biz geri gidiyoruz :)

berkay310 berkay310 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Turkcell
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 31 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Tüketici hakem heyetine başvurmayı da deneyebilirsiniz belki bir şeyler çıkar. Maalesef o satıcılar büyük yalancılar keşke kanmasaydınız. Onlar satış yapabilmek için her şeyi yapıyorlar.

Her Türlü Kalitenin Adresi! Hemen Profilimden Sipariş Verin!

deniz412 deniz412 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
superonline amator bir firma. 8mbit net almıştım kimsenin umurunda değil 1mbit çıktı. illa arayacan öyle düzeltecekler.

• Üyelik 20.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO & Web Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 41 / 128
  • Ticaret 8, (%100)

MuscleTower adlı üyeden alıntı

hocam ben sizi 250gb akklı sanmıştım eğer bu sadece kotaysa 100tl etmez gece olan kampanyada geçmiyor bi işe yaramazki zamanında 100mbit hız 100gb kotayı 100 tl ye sattılar şimdi kotaya mı geçmişler herkes ileri gider biz geri gidiyoruz :)

aynen sadece kota bittiğinde internet duruyor bana gece 2 8 sınırsız indirme diye sattılar bi baktım kota bitti şimdi değiştirtmeye uğraşıyorum arıyorum sürekli mail attık genel merkeze cevap bekliyoruz diyorlar bu haftada düzeltmezlerse mahkemeye vericem.

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)
2 yıllık ayda 100 lira gibi bir fiyatla sözleşme yapacaksınız internet sitelerinde tarifeler var ordan detaylı okumalıısnız veya sözleşmeyi detaylı incelemeliydiniz (hatta bazı tarifeler sınırsız ama AKK sonrası 1mbit oluyor ) bu zamanda kotalı internete geçmek hiç mantıklı değil bence.. benimde sabit hat ve ***** sözleşmem bittiği için ******* müdürlüğüne gittim istediğim tarifeyi vermediler tablet sözleşmem bitmediği için pahalı tarifelere yönlendirdiler kampanyalı tarifelerde sistem hep hata verdi 3 defa müdürlüğe 3-5 kez 444lü telefonla grüştüm sonuç sıfır... kampanyalı tarifelerden en sonunda hata vermeyen bir tarifeye denk getirdim oda ekopaket 500dk. 24.5 tl , *****'i de kapattırıp netspeede geçeceğim . bakalım kaç günde açılacak 8mbit sınırsız AKKsiz 40 tl tahahhütsüz

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al