wmaraci reklam
lidertakipci

Zaytung gibi asparagas haber sitesi kurmak. ??

22 Mesajlar 2.323 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

Z

[QUOTE=serdarcr;2623232]Kuramazsın. O domaini satıyorsun(!)

Anlamadim hocam domain satilikti ama projeye cevirmeye karar verdim istedigim teklif gelmedigi icin

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
wmaraci
reklam

Unstopables Unstopables Unstopables WM Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Satınalma
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 43 / 54
  • Ticaret 21, (%100)
denemeden olmaz, girişim deneyimini artırır tutmasada. yap derim ama olmazsada herşeyini buna baglama.

kehribar kehribar مشغول Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 156
  • Ticaret 10, (%100)
Lokasyon123 Kimya ile ilgili bir forum, sözlük veya blog açabilirsiniz hocam.

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

Valla yazılımcıysan hiç bulaşma hocam. Uğraştığına değermi hiç. O kadar emek ne için ? Para yoksa zaten kendini tanıtamazsın. İyi düşün hesapla. 1 saatlik çalışmanı 10 lira olarak hesapla mesela. Ona harcayacağın yüzlerce saati geri kazandırabilecek mi?

Hocam acikcasi domain onemli degil proje uretemiyorum ben baskalarina is yapmiyorum yaptigim isleri begenmedigim icin obos zamanim vardi degerlendirmek istedim

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

Unstopables adlı üyeden alıntı

satılıyor mu satılmıyor mu karar verin.

Istedigim teklif gelmedigi icin proje yapmaya karar verdim hocam acikcasi teklif gelirse projeye baslamadan satilacaktir

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

kehribar adlı üyeden alıntı

Lokasyon123 Kimya ile ilgili bir forum, sözlük veya blog açabilirsiniz hocam.

Hocam kimya alanim degildir acikcasi anlamiyorum o islerden hem sozluk veya forum yapisi zor yonetimi tek kisi ile olmaz

onurcetin60 onurcetin60 ------------------------- Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İnşaat Müh.
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 308 / 170
  • Ticaret 1, (%100)
sizce kisa zamanda buyur mu ?

'' Forumda Sitenizi 5ten fazla gördüm aklımda kaldı domain wm aracı forumu üyeleri sizin sitenizi ziyaret edecektir :) Kaliteli yazılar paylaşırsanız neden olmasın ''

Beni ne gibi zorluklar bekliyor ?

'' xxx Site Kopya makale ile benim üstümde çıkıyor... gibi sorunlar sabırlı olmanız gerekiyor ''

Sosyal medya destegini butcesiz nasil saglayabilirim ortak olmak isteyen varmi sosyal medya destegi saglayabilecek ??

En çok twitterden etkileşim alınıyor geri takip yolu ile takipçi kazanmaya başlayın ve diğer sosyal medya sitelerinede önem verin

Wordpress yazilim mi php script mi ?

Bir Tasarım Seçin ama özgün olsun herkesin kullandığı tasarımlar olmasın bi farklılık olsun. Bana Kalırsa Eklenti desteğinden wordpress

Siteye + olarak ne gibi seyler ekleyebilirim mesela anı sistemi soru cevap sistemi gibi seyler

Kızlarsoruyor gibi bir sistem yapabilirsiniz ek olarak . soru cevap ve forum genellikle fazla etkin olmuyor ek olarak kullanıldığında

Ekibim yok yola cikmalimiyim sizce ?

Ben Sizin Yerinizde olsam Domaini ilk aldığım günden çıkardım. Çeşitli Makaleler yazarak/satın alarak siteye eklerdim. En azından sitenin içi dolu olurdu. Site dolu olurdu ve daha rahat satardınız. Satmasanız bile reklam ve tanıtım yazıları ile kazanç sağlarsınız.

Ortak Önermiyorum şahsen tek başına yürütmeniz daha iyi paralı editör bulabilirsiniz yada taban fiyattan makale yazdırabilirsiniz...

onurcetin60 onurcetin60 ------------------------- Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İnşaat Müh.
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 308 / 170
  • Ticaret 1, (%100)
Sakin Yer gibi bir projede olabilir

http://thequietplaceproject.com/thequietplace/tr

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

onurcetin60 adlı üyeden alıntı

sizce kisa zamanda buyur mu ?

'' Forumda Sitenizi 5ten fazla gördüm aklımda kaldı domain wm aracı forumu üyeleri sizin sitenizi ziyaret edecektir :) Kaliteli yazılar paylaşırsanız neden olmasın ''

Beni ne gibi zorluklar bekliyor ?

'' xxx Site Kopya makale ile benim üstümde çıkıyor... gibi sorunlar sabırlı olmanız gerekiyor ''

Sosyal medya destegini butcesiz nasil saglayabilirim ortak olmak isteyen varmi sosyal medya destegi saglayabilecek ??

En çok twitterden etkileşim alınıyor geri takip yolu ile takipçi kazanmaya başlayın ve diğer sosyal medya sitelerinede önem verin

Wordpress yazilim mi php script mi ?

Bir Tasarım Seçin ama özgün olsun herkesin kullandığı tasarımlar olmasın bi farklılık olsun. Bana Kalırsa Eklenti desteğinden wordpress

Siteye + olarak ne gibi seyler ekleyebilirim mesela anı sistemi soru cevap sistemi gibi seyler

Kızlarsoruyor gibi bir sistem yapabilirsiniz ek olarak . soru cevap ve forum genellikle fazla etkin olmuyor ek olarak kullanıldığında

Ekibim yok yola cikmalimiyim sizce ?

Ben Sizin Yerinizde olsam Domaini ilk aldığım günden çıkardım. Çeşitli Makaleler yazarak/satın alarak siteye eklerdim. En azından sitenin içi dolu olurdu. Site dolu olurdu ve daha rahat satardınız. Satmasanız bile reklam ve tanıtım yazıları ile kazanç sağlarsınız.

Ortak Önermiyorum şahsen tek başına yürütmeniz daha iyi paralı editör bulabilirsiniz yada taban fiyattan makale yazdırabilirsiniz...

Yazilariniz ve yorumalariniz icin cok tesekkur ederim cidden yardimci oldunuz bana bu konuda inanin alan adimin satilacagini dusunmustum reglerken ama suan pisman olmuyor degilim zaten boyle bir proje icin de ideal olacagi icin almistim satilmazsa yaparim diye

Umarim soylediginiz gibi olur birde ortak konusunda is yukumu hafifletecek bir arkadas olabilirdi sahsen makale konusunda

Asparagas haberlerden mi gitmeliyim yoksa normal bir blog mu acmaliyim sizce blog forum vs.

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam şimdi sen hem boş zamanım var, hem proje üretemiyorum ( binevi canım sıkılıyor ) hem de tutsun, popüler olsun diyorsun. Duruma bakılırsa çok zor görünüyor.
Dandik bir blog sitesine bile tüm gününü harcıyor adam. Hem zamanını hem bolca paranı harcaman lazım. Siteni birkaç bin kişi görüp beğenmeden kendi kendine tanıtım olmaz zaten (tutma olayı). Binlerce kişi görecek, sevecek ki onlar da arkadaşlarına söyleyecek ... böyle böyle kitle genişleyecek. İlk başta ne kadar kişi tutturursan o oranda hızlı büyür. Büyüdükçe de ona göre hazırlık yapman gerekecek. Yoksa daha yol almadan birçok sorun çıkar.
Sitesine bakmadan Facebook'dan 1000 liralık reklam yapan birini tanıyorum. Reklamları ilgi gördü, daha o günün sonunda sitesi çöktü. Bir daha da kimse girmedi sitesine. Bu basit bir örnek.
Birde ekip meselesi var. Ekibin maaşlı elemanın değilse, sana destek olmak için toplanmış birkaç ortakçıysa o iş hiçbir işe yaramaz. Ekibin sana maddi destek sağlamıyorsa iş büyümez. Birkaç ay çalışıp hâla elde var 0 olarak devam ettiklerini görünce zaten ekip dediğin insanlar dağılıveriyor hemen.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al