wmaraci reklam

[Wordpress] Echo Portal Teması Hayırlı Olsun

183 Mesajlar 42.689 Okunma
smmexpress

EchoDizayn EchoDizayn www.echotasarim.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 150 / 120
  • Ticaret 10, (%100)

braveturks adlı üyeden alıntı

Tema, tek kelime ile mükemmel. Teşekkür ederim.
Ufak bir sorunum var. Yorumların hepsini okudum. dile getireni görmedim.

Anasayfada yatay olarak resimlerin sıralandığı 3 tane kategori var. Bende en üstteki kategori hariç diğer iki kategori aynı çıkıyor. Tema panelinden gösterilmesi gereken tüm kategorileri farklı farklı seçtim ama düzelmedi. Yardım ederseniz çok seviinirim.

kategorilerde sidabarıın görünmemesi gibi sorunları yorumları okuyunca çözümü buldum. Düzeldi.

Tekrar teşekkür ederim .

tema destek sitesinden düzenlemesini ekledim yada full olarak tekrar indirin düzelecektir.

wmaraci
reklam

braveturks braveturks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretmen
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 15 / 13
  • Ticaret 1, (%100)

EchoDizayn adlı üyeden alıntı

tema destek sitesinden düzenlemesini ekledim yada full olarak tekrar indirin düzelecektir.

Allah razı olsun.
EchoDizayn

kişi bu mesajı beğendi.

Ücretsiz tanıtım yazınızı yayınlıyoruz.
braveturks@gmail.com Ayrıntılar için iletişime geçiniz.

ufukt ufukt Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Lojistik Operasyon Elemanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 143 / 45
  • Ticaret 1, (%100)

EchoDizayn adlı üyeden alıntı

Satış yapılan adresi alabilirmiyim hocam.

ozicab.com pm atacaktım ama bilinsin diye buradan veriyorum ismi.

sedat34 sedat34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 4, (%100)
elne sağlık teşk.

itina ile makale yazılır
wmaraci
wmaraci

apocanhi apocanhi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)
Üstadım öncelikle bu güzel temayı ücretsiz olarak bizlerle paylaştığın için çok teşekkür ederim. Gördüğüm an aşık oldum resmen temaya ücretli sunulan birçok temadan kat kat üstün olduğunu belirteyim Eline,klavyene,koluna,gözüne,beynine sağlık dyorum Allah razı olsn :)
http://www.fatapo.com kurdum hemen temayı :)

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)
Eyw hocam eline sağlık

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)

ebulfeth adlı üyeden alıntı

İlk öncelikle ben sunu diyim temayı kullanıyorum gercekten harşika ve istediğim tema ama ne yaptıysam sag bileşenleri gösteremedim sag sidebarda konu icinde bu konuda yardımcı olacak olursa gercekten seviniri.
Diğer konualrın hepsini okudum çalıntı alıntı v.s demişsiniz.Bu çalıntı diyen arkadşarın bu sesi niye warez paylasan kişilere sesi cıkmıyor ucli usluer ve diğerleride bilien bir temayı editlemedim hata usluer sattısını yapmıyormu ? Yapsın hakkıdır sonucta emek harcıyor adam size burada kıyak yapmıs ücretsiz yayınlamıs hala vır vır cekemezlik yapıyorsunuz.Ek olarak bende trend temaları ile ilgili çok şikayet duydum ah dogru yanlıs bilmem ama herke birşey almadan önce her konuda müşteri yorumlara bakar bende yorumlara baktım satın almakta vaz gectim.Bu kardesimiz güzel bir tame olusturmus bende tozlu raflardaki sitemi alıp bu temayla can verdim yakında gösteririm inşallah.Helal olsun la sana echo :) Su siteyi satam ben veririm sana elli tl :)

Hocam sağ bileşenleri göstermek için page navi eklentisini kurdunuzmu ben ve bir kaç arkadaşta daha aynı sorun vardı eklenti ile sağ bileşen sorunu çözüldü.

BurakALHAS BurakALHAS GRABRIS Agency Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 125
  • Beğeniler 48 / 28
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam bu temayı kullananlar hakkında dava açılacakmış trendwp tarafından bilginiz olsun.

Front-end & Back-end Geliştirici

https://www.burakalhas.com.tr

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

AlhasWeb adlı üyeden alıntı

Hocam bu temayı kullananlar hakkında dava açılacakmış trendwp tarafından bilginiz olsun.

Hiç bir halt yiyemezler :) En fazla dağıtıcının biraz başı ağrır başka bişey olmaz.

Ek Olarak: Hocam bu sidebardaki sosyal medya alanında bulunan g+'ın tema içinde varsayılan olarak bir ayar yeri yokmu yoksa bende mi bir hata var?

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk

EchoDizayn EchoDizayn www.echotasarim.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 150 / 120
  • Ticaret 10, (%100)

kerimptk adlı üyeden alıntı

Hiç bir halt yiyemezler :) En fazla dağıtıcının biraz başı ağrır başka bişey olmaz.

Ek Olarak: Hocam bu sidebardaki sosyal medya alanında bulunan g+'ın tema içinde varsayılan olarak bir ayar yeri yokmu yoksa bende mi bir hata var?

Dağıtıcının kafası ağrır doğru :) ama arkadaşlar prosüdürü bilmiyo ihbar name gelmiyo o gelmio bu gelmio gelse bile telif hakkını göndermiyo yapabileceği olay çok kısıtlı anca lafta kalacaktır emin olabilirsiniz. Size birşey yapamaz skntınız olmasın.

Ek Olarak:

AlhasWeb adlı üyeden alıntı

Oğuzhana bildirisin durumu burak böyle linklerle gelme .

Ek Olarak: Bilgilendirme

TrendWp ile olan tartışmalardan temayı kullanan kişilerin etkilelenmesi için tema düzenlemesi yapılmaya başlandı. Bundan sonra ücretli temaya başvurmadan bu temayı kullanacaksınız. Bazı Arkadaşlarımızın bu tartışmalardan dolayı temayı kullanamam üzüntüsü içerisine girmiş bunun için bu değerli arkadaşlarımızın üzüntülerini gidermek ve satışta olan bazı tema ve sahiplerinin yaptığı olumsuz konuşmalardan dolayı temayı güncelleme kararı almış bulunmaktayı. Yeni yüzüyle nette gördüğünüz portal temalarından daha güzel bir tema çıkacağına emin olabilirsiniz. Bu şu demek olmuyor kin düşmanlık besleme sayılmasın ama bundan sonra Yapılan Saygısızlığa karşı alınmış bir tafır olarak görün diyorum. Bundan sonraki çıkacak temada tema ya laf eden arkadaşlarımızın biraz durumlarında kesinti olacaktır. Temayı güncelleme halinde burda yayınlanacaktır. An ve an destek sitemden takip edebileceksiniz. İndirme linkleri tahmini gün olan cumartesine kadar kaldırılmıştır. Yeni temada buluşmak üzere.
onuraysu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al