wmaraci reklam
lidertakipci

Bugün İtibariyle Önemli Bir Karar Aldım.

27 Mesajlar 3.476 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

EnesveBlogu EnesveBlogu Eyi olur zaar.. Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 30 / 61
  • Ticaret 7, (%100)
Valla senin adına çok sevindim kardeşim. Benim arkadaşım da 10 yıldır içiyormuş. Üniversiteyi kazandı adana'ya geldi, bende aynı yıl adana'ya üniversiteye okumaya gittim. Kader denilen şey bu olsa gerek. Hiç birbirimizi tanımıyorken aynı odada kesişti yollarımız. Her şeyiyle kendime çok yakın hissediyordum lakin sigara hariç..

Sigara tüm düzenimizi bozuyordu oda da. O oda da rahat içerken ben oda da rahat edemiyordum, ben dışarı gittiğimde o rahat etmiyordu. Ama çok başının etini yedim. Bırak artık şu zıkkımı diye diye adam resmen bıraktı yahu inanamıyorum. Okulumuzun ikinci senesinde bıraktı. Geçen sene 1 mart'ta bıraktı bu sene 1 mart'ta 1 yıl oldu.

Bu tarihi artık ne o unutur, ne de ben.. Hatta kendini ödüllendirecekmiş ama kısmet olmamış Yaş pastanın üstüne no smoking anlamındaki resim yapıp yiyecekmiş ama dediğim gibi kısmet olmamış :)

Bu arada o yukarıda yazdığın 3 madde kesinlikle doğru. Arkadaşım da diyordu bıraktıktan sonra. Artık mayışmıyorum çok dincim ve yediğim yemeklerden lezzet alıyorum diyordu. Ve de kolay kolay yorulmuyorum diyordu, yani seninkiyle birebir aynı.

Şu yaşıma kadar ağzıma sürmedim inşallah bundan sonra da sürmem. Sana yürekten inanıyorum, inşallah bırakırsın bu illeti. Bence bu sayfayı kaydet ve hergün internete girdiğinde ziyaret et. Verdiğin söz hep göz önünde bulunsun..
KaN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

KaN KaN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 46 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

Enes ve Blogu adlı üyeden alıntı

Valla senin adına çok sevindim kardeşim. Benim arkadaşım da 10 yıldır içiyormuş. Üniversiteyi kazandı adana'ya geldi, bende aynı yıl adana'ya üniversiteye okumaya gittim. Kader denilen şey bu olsa gerek. Hiç birbirimizi tanımıyorken aynı odada kesişti yollarımız. Her şeyiyle kendime çok yakın hissediyordum lakin sigara hariç..

Sigara tüm düzenimizi bozuyordu oda da. O oda da rahat içerken ben oda da rahat edemiyordum, ben dışarı gittiğimde o rahat etmiyordu. Ama çok başının etini yedim. Bırak artık şu zıkkımı diye diye adam resmen bıraktı yahu inanamıyorum. Okulumuzun ikinci senesinde bıraktı. Geçen sene 1 mart'ta bıraktı bu sene 1 mart'ta 1 yıl oldu.

Bu tarihi artık ne o unutur, ne de ben.. Hatta kendini ödüllendirecekmiş ama kısmet olmamış Yaş pastanın üstüne no smoking anlamındaki resim yapıp yiyecekmiş ama dediğim gibi kısmet olmamış :)

Bu arada o yukarıda yazdığın 3 madde kesinlikle doğru. Arkadaşım da diyordu bıraktıktan sonra. Artık mayışmıyorum çok dincim ve yediğim yemeklerden lezzet alıyorum diyordu. Ve de kolay kolay yorulmuyorum diyordu, yani seninkiyle birebir aynı.

Şu yaşıma kadar ağzıma sürmedim inşallah bundan sonra da sürmem. Sana yürekten inanıyorum, inşallah bırakırsın bu illeti. Bence bu sayfayı kaydet ve hergün internete girdiğinde ziyaret et. Verdiğin söz hep göz önünden bulunsun..

Güzel yorumun için sana canı gönülden teşekkür ediyorum. Yazı yazdığın için birkaç dakikanı aldım öncelikle hakkını helal et kardeşim.

Dediğim gibi önceden bıraktım geri başladım, öyle bir anda 40 gün içmediysem bu sefer kendime çok güveniyorum. Kesin bırakacağım, çünkü çok kararlıyım. Sagol, varol!
EnesveBlogu

kişi bu mesajı beğendi.

EnesveBlogu EnesveBlogu Eyi olur zaar.. Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 30 / 61
  • Ticaret 7, (%100)

KaN adlı üyeden alıntı

Güzel yorumun için sana canı gönülden teşekkür ediyorum. Yazı yazdığın için birkaç dakikanı aldım öncelikle hakkını helal et kardeşim.

Dediğim gibi önceden bıraktım geri başladım, öyle bir anda 40 gün içmediysem bu sefer kendime çok güveniyorum. Kesin bırakacağım, çünkü çok kararlıyım. Sagol, varol!

Estağfurullah kardeşim ne hakkı. Ben çok mutlu oldum bu haberi görünce. Keşke her gün böyle haberler görsem. Bence şak diye bırakmanın zararı olmaz. Örneği arkadaşımda gördüm. Adam bir anda pat diye bıraktı ve bir daha ağzına sürmedi. Bana göre yavaş yavaş bırakmak daha kötü. Sonuçta 1 tane de içsen bağımlısın ! Azı çoğu yok önemli olan kesmek bence.

Dediğim gibi sana inanıyorum kardeşim. Ben teşekkür ederim ve sende sağol gece gece beni mutlu ettin, hayırlı geceler..
KaN

kişi bu mesajı beğendi.

ibrahimTatar ibrahimTatar öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 1106
  • Beğeniler 283 / 282
  • Ticaret 35, (%100)
Herşey senin kafanda bitiyor hocam.Eğer kararlıyım dersen ve kendini sigara içmemeye şartlarsan hiçbir kuvvet kararından döndüremez.Bu konuda irade devreye giriyor.Bu süreçte başka şeylerle oyalanmalısın.Sigarayı unutturacak şeyler yapmalısın.
KaN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 17.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 46 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

Deli Ruzgar adlı üyeden alıntı

Herşey senin kafanda bitiyor hocam.Eğer kararlıyım dersen ve kendini sigara içmemeye şartlarsan hiçbir kuvvet kararından döndüremez.Bu konuda irade devreye giriyor.Bu süreçte başka şeylerle oyalanmalısın.Sigarayı unutturacak şeyler yapmalısın.

Sanırım bolca fındık, fıstık yiyeceğim. Teşekkür ederim güzel yorumunuz için. :)
ibrahimTatar

kişi bu mesajı beğendi.

ibrahimTatar ibrahimTatar öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 1106
  • Beğeniler 283 / 282
  • Ticaret 35, (%100)

KaN adlı üyeden alıntı

Sanırım bolca fındık, fıstık yiyeceğim. Teşekkür ederim güzel yorumunuz için. :)

Sana inanıyorum kardeşim.Sigaradan tamamen kurtulduğunda buradan tekrar yazarsın.Sigara içen arkadaşlarada örnek olursun.Böyle bir karar aldığın için seni tebrik ediyorum.Hayırlara vesile olur inşallah hayırlı geceler :)
KaN

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 46 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

Deli Ruzgar adlı üyeden alıntı

Sana inanıyorum kardeşim.Sigaradan tamamen kurtulduğunda buradan tekrar yazarsın.Sigara içen arkadaşlarada örnek olursun.Böyle bir karar aldığın için seni tebrik ediyorum.Hayırlara vesile olur inşallah hayırlı geceler :)

Allah razı olsun, vakit ayırıp yazdığınız için ayrıca teşekkür ederim.

oyunlaroynaco oyunlaroynaco Oyunlar Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 11 / 6
  • Ticaret 12, (%100)
ben bırakalı 1 seneyi geçti herkese tavsiye ederim. Ayda 1 veya 2 kez nargile içiyorum sizede tavsiyem bıraktıktan sonra çok canınız isterse gidin bir yerde nargile için kesecektir ben öyle yaptım :)
KaN

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 46 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

oyunlaroynaco adlı üyeden alıntı

ben bırakalı 1 seneyi geçti herkese tavsiye ederim. Ayda 1 veya 2 kez nargile içiyorum sizede tavsiyem bıraktıktan sonra çok canınız isterse gidin bir yerde nargile için kesecektir ben öyle yaptım :)

Öneriniz ve yorumunuz için teşekkür ederim. Memlekette nargile vardı evde. Gidersem artık orada içerim. :)

lodos lodos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 281 / 92
  • Ticaret 1, (%100)
2 paket resmen ölümle dalga geçmek, bırakmakla iyi yapmışsın. zamanla herşeyin tadı bir başka olacak
KaN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al