freelance iş ilanları

Adsense Hesabımı Hala İnceliyor

35 Mesajlar 7.072 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Sitenin onaylanması için bu kadar acele etmeyin. Adsenseye 24 saatte binlerce site başvurusu yapılıyor. Ve bu durumda ekibin incelemesi zor oluyor. Bir kaç gün gecikmeler normaldir. Önceden kayıt olduğun zaman reklam çıkar ilk onaya gerek kalmazdı. Ama çoğu kişi suistimal etti o yüzden ikinci onay vermeleri gerekiyor. Siteyi detaylıca araştırıyorlar. Hit kaynağı, tıklar ve.s ve.s biraz sabr edin.

wmaraci
reklam

yurdabak yurdabak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek danışmanlık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 15 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

Tural Abiyev adlı üyeden alıntı

Sitenin onaylanması için bu kadar acele etmeyin. Adsenseye 24 saatte binlerce site başvurusu yapılıyor. Ve bu durumda ekibin incelemesi zor oluyor. Bir kaç gün gecikmeler normaldir. Önceden kayıt olduğun zaman reklam çıkar ilk onaya gerek kalmazdı. Ama çoğu kişi suistimal etti o yüzden ikinci onay vermeleri gerekiyor. Siteyi detaylıca araştırıyorlar. Hit kaynağı, tıklar ve.s ve.s biraz sabr edin.

Güzel demişsinde, 2-3 günden bahsetmiyoruz ki, neredeyse 2 ay olacak.. Valla 2 ayda, bir site ile ilgili olumlu yada olumsuz cevap yazamıyorlarsa orada bir sıkıntı var demektir. Ben illa onaylasın demiyorum, bana onaylamasa bile bir cevap yazsın, şu sebepten, bu sebepten onaylamadık onaylamıyacağız desin, yada gerekli düzeltmeleri yapın desin.. 2 ayda bir site hakkında olumlu yada olumsuz bir bilgi yazmıyorlarsa bence kendilerini sorgulamaları gerek.. Adwords'a reklam verirken sorgusuz sualsiz, küt diye onaylıyorlar.. Valla sabır taşına döndük artık, 2 aydır boş görünen reklamlar, sıkıntı verici bir durum..

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)

yurdabak adlı üyeden alıntı

Güzel demişsinde, 2-3 günden bahsetmiyoruz ki, neredeyse 2 ay olacak.. Valla 2 ayda, bir site ile ilgili olumlu yada olumsuz cevap yazamıyorlarsa orada bir sıkıntı var demektir. Ben illa onaylasın demiyorum, bana onaylamasa bile bir cevap yazsın, şu sebepten, bu sebepten onaylamadık onaylamıyacağız desin, yada gerekli düzeltmeleri yapın desin.. 2 ayda bir site hakkında olumlu yada olumsuz bir bilgi yazmıyorlarsa bence kendilerini sorgulamaları gerek.. Adwords'a reklam verirken sorgusuz sualsiz, küt diye onaylıyorlar.. Valla sabır taşına döndük artık, 2 aydır boş görünen reklamlar, sıkıntı verici bir durum..

Orası öyle çoğu zaman küçük siteleri önemsemiyorlar. Ama buda sorumsuzluk demektir. Diğer ve ingilizce olan sitelerde ben sorunlar yaşamadım. Türkçe sitelerde bile sorun yaşamadım. Ama o kadar kişinin sorun yaşadığını gördümki. Belkide Türkiye ofisi böyledir. Ne zamana kadar böyle sorumsuzluk yapacaklar hadi bakalım.

Tikkafali Tikkafali Kabul Edilmedi Kabul Edilmedi
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)
hocam son durum nedir ?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek danışmanlık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 15 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

Tikkafalı adlı üyeden alıntı

hocam aslında onuda yazacaktım ama vazgeçtim o birsonraki atacağınız adım olsun bu şekilde inşallah kabul edilirsiniz hani red cevabı gelse bile nedenlerini söyleyecektir ona göre bir yol izlersiniz kabul olur sa sorun yok hala incelenirse yeniden bir gmail hesabı alın adsense başvurusu yapın ama bu en son ki hamleniz olsun bana göre :)

Ek Olarak: bu arada sağ yukarıdaki reklam kutusunu koyma imkanınız varmı boş kalsın içinde reklam olmasın üzerine sponsor bağlantılar yazın :)

hocam son durum nedir ?

Durum aynı Kardeş, değişen bişey yok yani.. 48 saati tamamlayıp, 2. adıma geçmeyi düşünüyorum.. Can sıkmaya başladı bu durum iyicene, diğer reklamlarıda kaldırdık, en azından 3-5 sipariş komisyonu alıyorduk kitap sitesinden.. 2. adımıda uyguladıktan sonra sonuç aynı olrusa, daha da başvurmam adsense'se felan..

• Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)

Durum aynı Kardeş, değişen bişey yok yani.. 48 saati tamamlayıp, 2. adıma geçmeyi düşünüyorum.. Can sıkmaya başladı bu durum iyicene, diğer reklamlarıda kaldırdık, en azından 3-5 sipariş komisyonu alıyorduk kitap sitesinden.. 2. adımıda uyguladıktan sonra sonuç aynı olrusa, daha da başvurmam adsense'se felan..

hocam ne deseniz hakkılısınız 1 gün daha bekliyin bakalım olmaz ise 2. adıma geçin o da olmaz ise savaşmaya devam hocam 2.adımdada olmaz ise blogger açın 7-8 özgün makale girin sitenizle değilde blog la başvurun onaylanırsa pin geleseye kadar sabredin sonra ise reklam kodunuzu kendi sitenize yerleştirin ama bu en son ki adım olsun bu şekilde yapanlar var ara sıra okuyorum ama ne kadar sağlıklı orasını bilemiyorum :) da sorun çıkmaz galiba :)

Ek Olarak: ayrıca hocam şu durum bile hayret verici bir olay

http://wmaraci.com/forum/konu-disi/1-gunde-adsense-81663.html

ama sonucu

http://wmaraci.com/forum/konu-disi/google-banladi-yapabilirim-81708.html#post543013

normal

:D :D :D

• Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek danışmanlık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 15 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

hocam ne deseniz hakkılısınız 1 gün daha bekliyin bakalım olmaz ise 2. adıma geçin o da olmaz ise savaşmaya devam hocam 2.adımdada olmaz ise blogger açın 7-8 özgün makale girin sitenizle değilde blog la başvurun onaylanırsa pin geleseye kadar sabredin sonra ise reklam kodunuzu kendi sitenize yerleştirin ama bu en son ki adım olsun bu şekilde yapanlar var ara sıra okuyorum ama ne kadar sağlıklı orasını bilemiyorum :) da sorun çıkmaz galiba :)

Bakalım artık sonuç ne olacak, pek ümidim yok ya hadi neyse :) Kazanacağım paradan geçtim hırs yaptım resmen, bir kez bile olsa görmem lazım o reklamları sitede :) Blog olayını bende duydum ama banlama ihtimali varmış sanırım öyle yapıncada, bir kaç yorumda öyle yazmışlar.. şu 48 saati bekleyelim bakalım, zaman ne gösterecek..

• Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)

Bakalım artık sonuç ne olacak, pek ümidim yok ya hadi neyse :) Kazanacağım paradan geçtim hırs yaptım resmen, bir kez bile olsa görmem lazım o reklamları sitede :) Blog olayını bende duydum ama banlama ihtimali varmış sanırım öyle yapıncada, bir kaç yorumda öyle yazmışlar.. şu 48 saati bekleyelim bakalım, zaman ne gösterecek..

hadi hayırlısı hocam İnşallah kabul edilirsiniz bu arada burada bende okuyorum bu aralar adsense başvurusu onaylanmayanlar banlananlar çok ben daha başvuru yapmış değilim :)

fatih83 fatih83 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 48 / 65
  • Ticaret 18, (%100)
Arkadaş doğru söylemiş, birde başka site açın onunla başvuru yapın, 2 ay az bir zaman değil, boşu boşuna beklemişsiniz, bakın ben sektöre ilk olarak bedava domain ve hosting hizmeti veren tr gg ile başladım ve adsense'in o sitelere ne kadar zor reklam verdiği biliniyor, bir site kurdum başvuru yaptım kabul edilmedi, tekrar başvurdum yine kabul edilmedi, bu sefer yine tr gg ile facebook fbml kodlarının olduğu bir site kurdum gece başvuru yaptım sabah onay geldi :) Yani demem o ki siz onların iştahını kabartacak ve para kazandıracağına inandıran bir site yapın bakın cevap ne zaman geliyor, 2 ay bekletmeleri bana göre göz ardı etmelerinden kaynaklanıyor.

• Üyelik 19.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek danışmanlık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 15 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

fatih83 adlı üyeden alıntı

Arkadaş doğru söylemiş, birde başka site açın onunla başvuru yapın, 2 ay az bir zaman değil, boşu boşuna beklemişsiniz, bakın ben sektöre ilk olarak bedava domain ve hosting hizmeti veren tr gg ile başladım ve adsense'in o sitelere ne kadar zor reklam verdiği biliniyor, bir site kurdum başvuru yaptım kabul edilmedi, tekrar başvurdum yine kabul edilmedi, bu sefer yine tr gg ile facebook fbml kodlarının olduğu bir site kurdum gece başvuru yaptım sabah onay geldi :) Yani demem o ki siz onların iştahını kabartacak ve para kazandıracağına inandıran bir site yapın bakın cevap ne zaman geliyor, 2 ay bekletmeleri bana göre göz ardı etmelerinden kaynaklanıyor.

İşte gözardı etme nedenleri saçma geliyor bana zaten, adwords reklamlarında danışmanlık, marka tescili, iş fikirleri, bayilik, kurslar yüksek ücretlerle gösterimi yapılan kelimeler, benim siteme giren insanda muhakkak bu reklamlarla ilgilenecek eminim buna, ama sen o reklamları göstermiyorsun.. adwords reklamı verirken, ben danışmanlık diyorum, benim reklamımı hayvancılık siteleri gibi alakasız sitelerde gösterip, gecenin bir körü - abi sizde 3,500 TL'lik dana varmış diye arattırıyorsan demek ki yanlış içerik ve yanlış gösterim yapıyorsun. Ve bana ekstra saçma sapan maliyet yüklüyorsun ama direkt olarak benimle alakalı sitelerin adsense reklam onayını vermiyorsun. Bence içerik inceleme konusunda yanlış bir yol izlenmekte..

Şu blog yöntemini deneyelim birde yarın, yeni yazıları orada yaynlayıp başvuralım, bakalım sonuç o zaman ne olacak ?

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al