wmaraci reklam
lidertakipci

#duranadam

27 Mesajlar 4.427 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

KartPazar KartPazar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ön Ödemeli Kart Satışı
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1135
  • Beğeniler 160 / 373
  • Ticaret 16, (%100)

TsMk adlı üyeden alıntı

şimdi brezilya da bizde ki 15 gün öncesine benzer bir durum var yakında brezilya'da da duranadamlar çıkacak sanırım
ehh normal önce etraf yakılıp yıkılıyor, ülke imajı yerle bir ediliyor
sonra da barışçıl duran adam

gelişmekte olan ve 2025 yılında avrupalı devletleri ekonomik olarak sollaması beklenen iki ülke: biri türkiye diğeri brezilya

bakalım bu iki ülke duracak mı))

Yani sizi ve komplo teorileri ile dolu kafalarınızı anlamak mümkün değil. Bak sana ne diyorum. Ben oradaydım. Parkta yattım. Çok samimi olarak söylüyorum bunları. Lütfen bu bir adamın peşine koyun gibi takılıp, siz hariç bütün dünyanın ona karşı olduğunu, komplolar kurduğunu düşünmekten vazgeçin. Sizi yanıltıyor, sizi kışkırtıyor. Ne kapalılara saldırıldı, ne camilerde içki içildi, ne grup sex partileri yapıldı. Oturduk parka, yanımızda getirdiklerimi yedik. Sohbet edip, canlı müzik dinleyip yattık. Bu kadar. Bunların hepsinin videoları internette mevcut. Buna rağmen nasıl oluyor da gerçekleri göremiyorsunuz anlamıyorum. Benim tek derdim var. Ülkede özgürlük olsun. Polisler yoldan geçen insanları dövmesin. Başbakan bana sırf eylem yapıyorum diye hakaret etmesin, edemesin. O partiye oy veren insanlar da liderlerine hayır burada yanlış yapıyorsun diyebilsin. Parti liderleri tanrı olmasın.
Vermidon

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

TsMk TsMk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

B Ulusoy adlı üyeden alıntı

Yani sizi ve komplo teorileri ile dolu kafalarınızı anlamak mümkün değil. Bak sana ne diyorum. Ben oradaydım. Parkta yattım. Çok samimi olarak söylüyorum bunları. Lütfen bu bir adamın peşine koyun gibi takılıp, siz hariç bütün dünyanın ona karşı olduğunu, komplolar kurduğunu düşünmekten vazgeçin. Sizi yanıltıyor, sizi kışkırtıyor. Ne kapalılara saldırıldı, ne camilerde içki içildi, ne grup sex partileri yapıldı. Oturduk parka, yanımızda getirdiklerimi yedik. Sohbet edip, canlı müzik dinleyip yattık. Bu kadar. Bunların hepsinin videoları internette mevcut. Buna rağmen nasıl oluyor da gerçekleri göremiyorsunuz anlamıyorum. Benim tek derdim var. Ülkede özgürlük olsun. Polisler yoldan geçen insanları dövmesin. Başbakan bana sırf eylem yapıyorum diye hakaret etmesin, edemesin. O partiye oy veren insanlar da liderlerine hayır burada yanlış yapıyorsun diyebilsin. Parti liderleri tanrı olmasın.

benim bi partiyle falan alakam yok-tu, olayların başlamasından 4-5 gün sonra kızılaya gidip yakılan onlarca belediye otobüsünü, paramparça edilmiş kaldırımları ve artık camları olmayan dükkanları görene kadar. Şimdi bi partim ve liderim var... orda bulunan ve ister çevre olsun isterse kışlanın yapılmasını istememek olsun diyenlere bi lafım yok. bütün dünya o adama karşı da demedim zaten, avrupalı güçlerin açıktan karşı olduğunu düşünüyorum AP nin aldığı karar da bunun göstergesi...

Türkiye'nin nüfus 77 milyon, 785 bin km kare ... olaylara katılan 5-10 bin kişi istanbul da ve ankarada, diğer şehirlerde bin kişi bile değil ... lakin CNN ve BBC saatlerce aralıksız yayın yapıyor, sanki türkiye'de savaş varmış gibi.. ben tivibu üzerinden canlı izledim, o şekilde başka bir ülkeyi veriyo olsaydı iç savaş çıktı herhalde ülke yanıyor falan derdim.. siz de bunları görün bi zahmet
lodos jancooth

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1135
  • Beğeniler 160 / 373
  • Ticaret 16, (%100)

TsMk adlı üyeden alıntı

benim bi partiyle falan alakam yok-tu, olayların başlamasından 4-5 gün sonra kızılaya gidip yakılan onlarca belediye otobüsünü, paramparça edilmiş kaldırımları ve artık camları olmayan dükkanları görene kadar. Şimdi bi partim ve liderim var... orda bulunan ve ister çevre olsun isterse kışlanın yapılmasını istememek olsun diyenlere bi lafım yok. bütün dünya o adama karşı da demedim zaten, avrupalı güçlerin açıktan karşı olduğunu düşünüyorum AP nin aldığı karar da bunun göstergesi...

Türkiye'nin nüfus 77 milyon, 785 bin km kare ... olaylara katılan 5-10 bin kişi istanbul da ve ankarada, diğer şehirlerde bin kişi bile değil ... lakin CNN ve BBC saatlerce aralıksız yayın yapıyor, sanki türkiye'de savaş varmış gibi.. ben tivibu üzerinden canlı izledim, o şekilde başka bir ülkeyi veriyo olsaydı iç savaş çıktı herhalde ülke yanıyor falan derdim.. siz de bunları görün bi zahmet

Aynı düşünmemiz mümkün değil çünkü siz inanmayı seçtiniz, biz sorgulamayı. Ben oradaydım ve adım kadar eminim ki o yakıp yıkmaların çoğunu yapanlar sivil polislerdi. Çok fazla insan gördük çok fazla insanla konuştuk. Hepsi de çok düzgün insanlardı. Tabii ki bu olayları fırsat bilen anarşistler de alanlara koştu, sisteme ellerinden geldiğince zarar verdiler ama bunların eylemlerle alakası yok. Onlar zaten ne olay olursa olsun çıkıp pisliklerini yaparlar. Ayrıca polislerin etraflarını kolaçan ettikten sonra dükkanların camını kırdığı, atmleri tekmelediği videolar da izledim internette. Ama bu konu tartışarak bitmez. Dediğim gibi insanın dünyaya bakışı ile ilgili.

Cry Cry http://www.kolbozuk.net Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 870
  • Beğeniler 58 / 170
  • Ticaret 5, (%100)

Yazacak, anlatacak, tartışacak çok şeyim var ama yeri değil. Bir agnostik.net vardı aktif olarak katıldığım forum olarak, şerefsizler ona da saldıra saldıra hosting firmalarını forumu kabul etmez hale getirdiler.

Şu ateist forumu değil mi :rolleyes:

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1135
  • Beğeniler 160 / 373
  • Ticaret 16, (%100)

Cry adlı üyeden alıntı

Şu ateist forumu değil mi :rolleyes:

http://tr.wikipedia.org/wiki/Agnostisizm

Cry Cry http://www.kolbozuk.net Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 870
  • Beğeniler 58 / 170
  • Ticaret 5, (%100)

Anladım :o

Yeniceri Yeniceri Öğretmen Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 17 / 9
  • Ticaret 11, (%100)

Aynı düşünmemiz mümkün değil çünkü siz inanmayı seçtiniz, biz sorgulamayı. Ben oradaydım ve adım kadar eminim ki o yakıp yıkmaların çoğunu yapanlar sivil polislerdi. Çok fazla insan gördük çok fazla insanla konuştuk. Hepsi de çok düzgün insanlardı. Tabii ki bu olayları fırsat bilen anarşistler de alanlara koştu, sisteme ellerinden geldiğince zarar verdiler ama bunların eylemlerle alakası yok. Onlar zaten ne olay olursa olsun çıkıp pisliklerini yaparlar. Ayrıca polislerin etraflarını kolaçan ettikten sonra dükkanların camını kırdığı, atmleri tekmelediği videolar da izledim internette. Ama bu konu tartışarak bitmez. Dediğim gibi insanın dünyaya bakışı ile ilgili.

Emin olmadan, bilmeden konuşma istersen. Ne kadar çirkin birşey ile itham ediyorsun polisleri. Yakıp yıkmaların çoğunu sivil polisler yapmışmış. Polislere karşı bu kadar düşman olmayın. O elinde telsiz olan, provakatörlerin sivil polis dediği adam terörist çıktı. Facebooktan kafanızı kaldırıp biraz haber okuyun.
15-20 gün evine gitmeyen, kaldırımlarda uyuyan, bir taraftan gaz at su sık emirleri gelen, diğer taraftan küfür ve taşlara maruz kalan birinin nasıl sağlıklı tepki vermesini bekliyorsunuz? Azıcık vicdanınız olsun. 6 tane polis sırf bu yüzden intihar etti. Bir sürü polisin psikolojisi bozuldu. Bazıları hakkında da soruşturma açıldı.

Yıllar öncesinden çekilen işkence resimleri, bazı vatan hainleri tarafından sanki polis gezi parkı olaylarında yapmış gibi gösterildi. Allah googledan razı olsun ki, görsel arama diye birşey yapmış. İspat edebiliyoruz. Yoksa yandı gülüm keten helva.

35 yaşındayım. Akpli değilim. Eleştirilere hak veriyorum. Fakat vatandaşların içlerindeki provakatörlere azınlık diyerek küçümsemesine ve tüm suçu polisin üzerine yıkmasına da deli oluyorum. Kaldırım taşları söküldü, dükkanlar, bankamatikler yakıldı yağmalandı, yaralı vatandaşlar ve polisler, ölenler.... Ne gerek vardı bunlara. Keşke vatandaşımız içlerindeki provakatörleri temizleyebilseydi de olaylar bu noktaya gelmeseydi.... Hükümeti eleştirebilirsiniz. Tabi demokratik sınırlar dahilinde. Ama bugüne kadar verdiğimiz binlerce şehit polisi es geçerek, tüm suçu polise yıkan ve onu hedef gösteren, sakın bana vatan sevgisinden bahsetmesin. Ben Milliyetçi bir öğretmen olarak, bu Vatana hizmet eden her meslek grubuna, özellikle asker ve polise büyük saygı ve hürmet duyuyorum. Herkese hayırlı günler.

iPhone cihazım ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi. Yazım hataları için özür dilerim.

• Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1135
  • Beğeniler 160 / 373
  • Ticaret 16, (%100)

evreka adlı üyeden alıntı

Facebooktan kafanızı kaldırıp biraz haber okuyun.

Ben sana oradaydım diyorum sen bana ne diyorsun? Ama zaten doğruların haberlerden öğrenilebileceğini düşünen biriyle tartışmaya girmek de çok saçma olur. Sen haberleri izlemeye devam et.

Yeniceri Yeniceri Öğretmen Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 17 / 9
  • Ticaret 11, (%100)

Ben sana oradaydım diyorum sen bana ne diyorsun? Ama zaten doğruların haberlerden öğrenilebileceğini düşünen biriyle tartışmaya girmek de çok saçma olur. Sen haberleri izlemeye devam et.

Keşke yazdığım yazının tamamını okuyarak yorum yapsaydın. Verdiğin cümlede çoğul konuştum. Yani senin gibi düşünenler için. Sen ordaysan ve ortalığı yakıp yıkanlar sivil polislerdi diyorsan, ya elinde telsiz olan herkesi polis sanıyorsun ki o telsizler 20-30 tlye her yerde satılıyor, yada o provakatörlerden biride sensin.
Ha ben haber izlemem. Neden mi? Çünkü her haber bülteninde sadece polisin yaptığı sert müdahaleyi gösterirler. Polise yapılanları göstermezler. Polis ve vatandaşı karşı karşıya getirmek isteyenlerin yaptığı oyunlar işe yarıyor ya ona yanıyorum.

iPhone cihazım ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi. Yazım hataları için özür dilerim.

• Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1135
  • Beğeniler 160 / 373
  • Ticaret 16, (%100)

evreka adlı üyeden alıntı

Keşke yazdığım yazının tamamını okuyarak yorum yapsaydın. Verdiğin cümlede çoğul konuştum. Yani senin gibi düşünenler için. Sen ordaysan ve ortalığı yakıp yıkanlar sivil polislerdi diyorsan, ya elinde telsiz olan herkesi polis sanıyorsun ki o telsizler 20-30 tlye her yerde satılıyor, yada o provakatörlerden biride sensin.
Ha ben haber izlemem. Neden mi? Çünkü her haber bülteninde sadece polisin yaptığı sert müdahaleyi gösterirler. Polise yapılanları göstermezler. Polis ve vatandaşı karşı karşıya getirmek isteyenlerin yaptığı oyunlar işe yarıyor ya ona yanıyorum.

Ben yakıp yıkmaları yapanların polis olduğu sonucuna oradaki havayı soluyarak karar veriyorum. Zaten ancak bir aptal oraya elinde telsizle girer. Peki bu sonuca nasıl varıyorum? İnsanların verdikleri tepkilere bakarak. Şimdi diyeceksin ki ilk günlerde meydandaki polis arabalarını ve haber kanalı araçlarını da mı polis parçaladı. Hayır onları biz yaptık.

Çok uzun bir yazı yazıyordum da vazgeçtim çünkü bana yazık. Aklıma, fikrime yazık. Bu kafayla anlaman mümkün değil.

Haklısın kardeşim. Tamam itiraf ediyorum. Eylemlere katılmak için almanya başbakanından, ingiltere başbakanından ve amerikan başkanından para aldım. Vatan hainiyim ben. Zaten 4 insan polis tarafından öldürüldü, 12 kişinin gözü çıkarıldı diye kızıp kaldırım taşı parçalamayı ancak benim gibi orospu çocukları yapabilir. Keşke bende sizin gibi vatansever insanlardan olabilseydim. Ama işte ben Türküm, diz çökmemek benim kanımda var. Yapacak çok da bir şey yok sanırım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al