wmaraci reklam

MetroPress - Full Gelişmiş WP Kişisel blog teması tamamen ücretsiz !!!

186 Mesajlar 36.073 Okunma
smmexpress

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

ahmetcivelek adlı üyeden alıntı

Gökhan,
Öncelikle teşekkürler, başvuru yapıldı. :)

Rica ederim güle güle kullanın..

Kurşun Kalem adlı üyeden alıntı

Tema güzel ellerine sağlık da, tamamen ücretsiz deyip, onayı bağışa bağlamak neyin nesi?
Meb'in kayıtta ücret almıyoruz deyip, müdürlerin bağış yapmadan kayıt kabul etmemesi gibi birşey.

Canım arkadaşım önce okuyacaksın konuyu ondan sonra cevaplayacaksın anlatabiliyormuyum ?

Bağış sistemi yazdırdım ben burada yapılan bir emek var.Bazı garip arkadaşlarımız ücretsiz temayı almalarına rağmen laçka bir üslup ile yardım istediler hatta istediklerini sandılar.

Bende bu temayı ücretsiz değil bağış yolu ile dağıtmaya karar verdim.
200 adet ücretsiz olarak zaten dağıttım ve az biraz insaf varsa içinizde ücretsiz tema hizmeti ve sınırsız destek hizmeti aldığınız insana 1 lirada olsa bağış yaparsınız lafını yapmazsınız yani.

Bağış toplayayım ki içim rahatlasın yani maksat bir adı olmalı ki bende başka temalar geliştirebileyim yoksaki ne 1 tl ye ne 10 tlye ihtiyacım Allah'a şükürler olsun yok. Allah kimseyi muhtaç duruma düşürmesin yinede Amin.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial
wmaraci
reklam

SynapseMm SynapseMm Yalan Dünya... Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)

GokhanKara adlı üyeden alıntı

Tüm başvurular onaylanmıştır lütfen bana PM göndermeyin vallahi sinirden tema dağıtımını iptal edeceğim artık.:mad: ..

Ücretsiz birşey yapıyoruz diye bu kadar bunaltmanın anlamı yok arkadaşlar.Benim birtek işim pc başına geçip başvuru onaylamak olabilir mi ?

Biraz anlayışla karşılayın emekçiyi köteklemeyin insaflı olun Allah'ın aşkına.

Başka bir Blog teması daha geliyor o temada en az bunun kadar başarılı fakat ücretli değil 25 / 35 TL gibi çok cazip fiyat ile satın alabileceksiniz.

Takipte kalın, teşekkürler..

Benim bir tek işim pc başına geçip başvuru onaylamak olabilir mi yazıcağına kadar , keşke ücretsiz dağıttığın temayı bir rar'a yükleyip linkini koysaydın.Sende rahatlardın.

Derdi Dünya olanın Dünya kadar derdi olurmuş.

KursunKalemm KursunKalemm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Webmaster, Blogger
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** İ**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 90 / 255
  • Ticaret 21, (%100)

Rica ederim güle güle kullanın..

Canım arkadaşım önce okuyacaksın konuyu ondan sonra cevaplayacaksın anlatabiliyormuyum ?

Bağış sistemi yazdırdım ben burada yapılan bir emek var.Bazı garip arkadaşlarımız ücretsiz temayı almalarına rağmen laçka bir üslup ile yardım istediler hatta istediklerini sandılar.

Bende bu temayı ücretsiz değil bağış yolu ile dağıtmaya karar verdim.
200 adet ücretsiz olarak zaten dağıttım ve az biraz insaf varsa içinizde ücretsiz tema hizmeti ve sınırsız destek hizmeti aldığınız insana 1 lirada olsa bağış yaparsınız lafını yapmazsınız yani.

Bağış toplayayım ki içim rahatlasın yani maksat bir adı olmalı ki bende başka temalar geliştirebileyim yoksaki ne 1 tl ye ne 10 tlye ihtiyacım Allah'a şükürler olsun yok. Allah kimseyi muhtaç duruma düşürmesin yinede Amin.

Ben okudum da, siz yazdığınızdan haberiniz var mı yok mu anlamadım. İlk mesajınızı ve başlığı tekrar bir gözden geçirin. Başlıkta "ücretsiz" diye geçmekte. Zira mesaj içeriğinde de, "sattım ama şimdi ücretsiz dağıtmaya karar verdim." ibaresi geçiyor. İlk mesajda hiç bir şekilde "bağış"tan bahsedilmemiş.

Temayı bağış yoluyla olsun, ücret karşılığı olsun istediğiniz şekilde dağıtabilirsiniz. Emeğinize saygım var ki, bu tema ücretli olması gereken bir tema bence.

Ama ücretsiz diyorsunuz, sonra "bağış yapılmayan temalar onaylanmıyor" diyorsunuz, sonra tekrar "ihtiyacım yok şükür" diyorsunuz. Bağış, adı üstünde gönülden verilen bir şey. Bunun dayatması olmaz. Ayıptır "canım kardeşim".

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

SynapseMm adlı üyeden alıntı

Benim bir tek işim pc başına geçip başvuru onaylamak olabilir mi yazıcağına kadar , keşke ücretsiz dağıttığın temayı bir rar'a yükleyip linkini koysaydın.Sende rahatlardın.

İnanılmaz bir beyniniz var gerçekten ben bunu algılayamadım, hiç düşünemedim 40 yıl düşünsem yine aklıma gelmezdi.

Benim emeğim ortalık malı olamaz anlatabildim ? Ben kim kullanmış kimler kullanıyor yada başvuru oranı nedir ? Bir istatislik çıkarma peşindeyim 500 lira verip sistem yazdırmışım bunların hepsi sizin o güzel beyninizin düşünceleri için yazılmadı kusura bakmayın ve artık akıl vermeyi bırakın.

Ben okudum da, siz yazdığınızdan haberiniz var mı yok mu anlamadım. İlk mesajınızı ve başlığı tekrar bir gözden geçirin. Başlıkta "ücretsiz" diye geçmekte. Zira mesaj içeriğinde de, "sattım ama şimdi ücretsiz dağıtmaya karar verdim." ibaresi geçiyor. İlk mesajda hiç bir şekilde "bağış"tan bahsedilmemiş.

Temayı bağış yoluyla olsun, ücret karşılığı olsun istediğiniz şekilde dağıtabilirsiniz. Emeğinize saygım var ki, bu tema ücretli olması gereken bir tema bence.

Ama ücretsiz diyorsunuz, sonra "bağış yapılmayan temalar onaylanmıyor" diyorsunuz, sonra tekrar "ihtiyacım yok şükür" diyorsunuz. Bağış, adı üstünde gönülden verilen bir şey. Bunun dayatması olmaz. Ayıptır "canım kardeşim".

Ücretsiz demiyorum konuyu güncellememiştim bakın konularımı inceleyin bağış sistemi yazdırdım 3 kişi teste katıldı sorabilirsiniz, daha laf kalabalığı etmeyin rica ediyorum.

İçinden gelerek bağış yapmak istemiyorsan bildir onaylayayım temanı arkadaşım ben kimseyi kandırmıyorum burda istatislikler açık ve net buyur buradan bakabilirsin.

200 kadar ücretsiz dağıttım zaten sende şu güzelim temayı ücretsiz kullanarak burun kıvıran insanlar kategorisine girmek istiyorsan temamı kullanmazsınız olur biter ben silah zoru ile dağıtmıyorum ki.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)

İnanılmaz bir beyniniz var gerçekten ben bunu algılayamadım, hiç düşünemedim 40 yıl düşünsem yine aklıma gelmezdi.

Benim emeğim ortalık malı olamaz anlatabildim ? Ben kim kullanmış kimler kullanıyor yada başvuru oranı nedir ? Bir istatislik çıkarma peşindeyim 500 lira verip sistem yazdırmışım bunların hepsi sizin o güzel beyninizin düşünceleri için yazılmadı kusura bakmayın ve artık akıl vermeyi bırakın.

Ücretsiz demiyorum konuyu güncellememiştim bakın konularımı inceleyin bağış sistemi yazdırdım 3 kişi teste katıldı sorabilirsiniz, daha laf kalabalığı etmeyin rica ediyorum.

İçinden gelerek bağış yapmak istemiyorsan bildir onaylayayım temanı arkadaşım ben kimseyi kandırmıyorum burda istatislikler açık ve net buyur buradan bakabilirsin.

200 kadar ücretsiz dağıttım zaten sende şu güzelim temayı ücretsiz kullanarak burun kıvıran insanlar kategorisine girmek istiyorsan temamı kullanmazsınız olur biter ben silah zoru ile dağıtmıyorum ki.

O kadar kafan çalışıyorsa , ücretsiz dağıtıyorsan çok kişi mesaj atıyor hepsini hemen onaylamıyor vs ağlamicaksın.

Birde başlığı değiştir istersen '' tamamen ücretsiz !!! ''

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

O kadar kafan çalışıyorsa , ücretsiz dağıtıyorsan çok kişi mesaj atıyor hepsini hemen onaylamıyor vs ağlamicaksın.

Edebini bilecekmisin yoksa benmi öğreteyim sana bu yaştan sonra edebi adabı ? Saygısızlık ederek konuşmayın başınızı ağrıtırım bilesiniz.

Ben ağlamadım hiçbir yerde ücretsiz tema ve hizmet alarak insanı dinden imandan çıkaran zorbalık yapan insanlar var burada veya başka yerlerde ben onlardan şikayetçi oldum.

Bir kez daha uyarıyorum ben senin sınıf arkadaşın değilim seviyeli ol edepli yorum yap.

Ek Olarak:

Birde başlığı değiştir istersen '' tamamen ücretsiz !!! ''

50 TL lik bir temayı 5 TL insanı bağış ile kullanmak tamamen ücretsizdir zaten.
+ Sınırsız destekde çabasıdır, ücretsiz güncellemerden hiç bahsetmiyorum bile ..

O kahin beyninizi daha kaliteli şeylere yorun lütfen.

Bir arkadaşdurumunu izah etti bende tamam onaylayayım problem değil dedim buyrun bakın kendisi kendini biliyor o arkadaş.

İnsan gibi gel benim durumum yok bağış yapamam hocam diye belirt onayı al temayı güzelce kullan.
Kalkıpta sokak çocukları gibi " milleti kandırma, millete kurnazlık etme " vs. saçmalığını üretme yani.

• Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)

Edebini bilecekmisin yoksa benmi öğreteyim sana bu yaştan sonra edebi adabı ? Saygısızlık ederek konuşmayın başınızı ağrıtırım bilesiniz.

Ben ağlamadım hiçbir yerde ücretsiz tema ve hizmet alarak insanı dinden imandan çıkaran zorbalık yapan insanlar var burada veya başka yerlerde ben onlardan şikayetçi oldum.

Bir kez daha uyarıyorum ben senin sınıf arkadaşın değilim seviyeli ol edepli yorum yap.

Yazdıkların çelişmesin o zaman öncelikle şu başlığı değiştirde tamamen ücretsiz !!! kelimesini , milleti kandırma yada yanıltma diyeyim.Bu lafı dedikten sonrada ben 200 kişiye ücretsiz dağıttım demede..Kime ne kadar dağıttığın beni yada başkasını alakadar etmez.Milleti yanıltmamak amacıyla başlığını değiştir.tamamen ücretsiz !!! yerine bağış usulüyle olarak.Kandırmak olur bu.Benim seviyem yerinde ağlamak kelimesinin , küfür yada hakaret deildir.Eleştiri almayı kabul etmiyorsan açmıyacaksın o zaman konu felan.

Ek Olarak:

Ek Olarak:

50 TL lik bir temayı 5 TL insanı bağış ile kullanmak tamamen ücretsizdir zaten.
+ Sınırsız destekde çabasıdır, ücretsiz güncellemerden hiç bahsetmiyorum bile ..

O kahin beyninizi daha kaliteli şeylere yorun lütfen.

Tamamen ücretsiz kelimesinin anlamını bilmiyorsan git sözlükten bak öğren.ne adamlar var ya.Kandırmak olur bu , başlığı 50 TL değerinde mükemmel tema 5 TL olarak değiştirde millet kanıp girmesin hemen.

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

Yazdıkların çelişmesin o zaman öncelikle şu başlığı değiştirde tamamen ücretsiz !!! kelimesini , milleti kandırma yada yanıltma diyeyim.Bu lafı dedikten sonrada ben 200 kişiye ücretsiz dağıttım demede..Kime ne kadar dağıttığın beni yada başkasını alakadar etmez.Milleti yanıltmamak amacıyla başlığını değiştir.tamamen ücretsiz !!! yerine bağış usulüyle olarak.Kandırmak olur bu.Benim seviyem yerinde ağlamak kelimesinin , küfür yada hakaret deildir.Eleştiri almayı kabul etmiyorsan açmıyacaksın o zaman konu felan.

Ek Olarak:

Tamamen ücretsiz kelimesinin anlamını bilmiyorsan git sözlükten bak öğren.ne adamlar var ya.Kandırmak olur bu , başlığı 50 TL değerinde mükemmel tema 5 TL olarak değiştirde millet kanıp girmesin hemen.

Arkadaşım git işine gücüne bak sana yorum yapamam ben o kadar boş vaktim yok beynin algılamıyorsa susuyorum.

Konuda belirttim bugün başvuru yapmadan önce konuyu okuyacaksın bu kadar basit.
http://wmaraci.com/forum/654831-mesaj1.html

Burada bağış ile başvuru aldığımı bugün belirtmiştim sonradan çıkardığım birşey değil.

http://wmaraci.com/forum/beyin-firtinasi/ufak-rakamlarda-bagis-wordpress-temasina-sahip-olmak-istermisiniz-105590.html

http://wmaraci.com/forum/yeni-baslayanlar/paypali-olan-arkadaslar-araniyor-max-3-kisi-bagis-sistemi-test-edilecek-114178.html

Bak konulara tek tek sebeblerini öğren öyle eleştri yap ayrıca benim konum ücretsiz tema dağıtımı sen bunun neresini eleştireceksin ? Logomu yapıyorum ki eleştiriyorsun arkadaş.

• Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)

Arkadaşım git işine gücüne bak sana yorum yapamam ben o kadar boş vaktim yok beynin algılamıyorsa susuyorum.

Burada bağış ile başvuru aldığımı bugün belirtmiştim sonradan çıkardığım birşey değil.

http://wmaraci.com/forum/beyin-firtinasi/ufak-rakamlarda-bagis-wordpress-temasina-sahip-olmak-istermisiniz-105590.html

http://wmaraci.com/forum/yeni-baslayanlar/paypali-olan-arkadaslar-araniyor-max-3-kisi-bagis-sistemi-test-edilecek-114178.html

Bak konulara tek tek sebeblerini öğren öyle eleştri yap ayrıca benim konum ücretsiz tema dağıtımı sen bunun neresini eleştireceksin ? Logomu yapıyorum ki eleştiriyorsun arkadaş.

Konu başlığı ile içerik birbirini tutmuyorsa ben ne anlicam o işte.Konuyu oku diyorsunda önce konu başlığı doğru olsunda adam sonra gidip konu içeriğini okusun deil mi ? Nese sen o beyninle önce beleş diyip sonra 200 tane ücretsiz verdim şimdi parayla diyip para kazanmaya ve başlığı değiştirmemeye devam et.

Ayrıca ben wp kullanmıyorum temayla alakam yok ama milleti kandırman bence yakışmaz.

Ek Olarak:

+ katılıyorum

turansonkaya turansonkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 62 / 52
  • Ticaret 2, (%100)

Wordpresstij'e ulaşamıyorum

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al