wmaraci reklam

Günümüz blogcuları !!

66 Mesajlar 8.611 Okunma
smmexpress

RuZzGaR RuZzGaR Aaltintas(){ //WmAracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Front-end
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1243
  • Beğeniler 384 / 148
  • Ticaret 3, (%100)

JpnTr26 adlı üyeden alıntı

İnsanlar kaliteli makale yazmayı doğarken öğrenmiyor bu işler tecrübe gerektirir bunu unutmamak gerekiyor.Sizin ilk yazdığınız makale dört dörtlük bir makalemiydi ?

Yaşça küçük kardeşlerimizin azmi beni sevindiriyor ancak bazen fazla rehavete kapılıp birşey bildiklerini sanıyorlar bundan bende çok şikayetçiyim.Ancak yapabildiğinden fazlasını vaadetmeyen yada bilmediği konulara burnunu sokmayan da çok kardeşimiz var.

Yanlış anlamayın ancak şu yazınızdan ben sizin 16-17 yaşında biri olduğunuz kanısına vardım.İnsanları eleştirmeden önce kendinizi eleştireceğiniz konuda ölçüp tartın ki komik duruma düşmeyin.

Sizinde bakış açınız güzel küçük arkadaşları heveslendirmek güzel fakat, iki üç kod öğrenip hatta onu bile öğrenmeyip başka birinin yaptığı temada arkaplan rengi falan değiştirip birde footera link çakıp tema yaptım diyerek bu dedikleri blog(!) da Kendi teması olarak dağıtması, bir program falan bulup seocuyum diye Profesonel SEO,İlk Kelime seo gibi konular açarak gerçekten bu işin ehli SEO'cuların hakkını yemeleri , 100 tekil hite ulaştıklarında reklam konusu açıp Tanıtım yazısı ve Banner reklamın piyasasını düşürmesi iyi mi hocam ?

Ama derseniz ki gerçekten birşeyler öğrenmeye çalışıp bildiklerini anlatmaya çalışan, amacı egosunu tatmin etmek olmayan, sadece sitem var ve anlıyorum demek olmayan kişiler de var haklısınız gerçekten bu güzel bir durum fakat artık böyleleri fazla kalmadı..

wmaraci
reklam

JpnTr26 JpnTr26 EskişehirSpor! Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 653
  • Beğeniler 319 / 175
  • Ticaret 3, (%100)

RuZzGaR adlı üyeden alıntı

Sizinde bakış açınız güzel küçük arkadaşları heveslendirmek güzel fakat, iki üç kod öğrenip hatta onu bile öğrenmeyip başka birinin yaptığı temada arkaplan rengi falan değiştirip birde footera link çakıp tema yaptım diyerek bu dedikleri blog(!) da Kendi teması olarak dağıtması, bir program falan bulup seocuyum diye Profesonel SEO,İlk Kelime seo gibi konular açarak gerçekten bu işin ehli SEO'cuların hakkını yemeleri , 100 tekil hite ulaştıklarında reklam konusu açıp Tanıtım yazısı ve Banner reklamın piyasasını düşürmesi iyi mi hocam ?

Ama derseniz ki gerçekten birşeyler öğrenmeye çalışıp bildiklerini anlatmaya çalışan, amacı egosunu tatmin etmek olmayan, sadece sitem var ve anlıyorum demek olmayan kişiler de var haklısınız gerçekten bu güzel bir durum fakat artık böyleleri fazla kalmadı..

"ancak bazen fazla rehavete kapılıp birşey bildiklerini sanıyorlar bundan bende çok şikayetçiyim." burada zaten dediğiniz kardeşlerimiz için bir söylemde bulundum.15 yaşında hackerım diye dolaşan veletleride gördüm ben :) aramızda 7 yaş olmasına rağmen bana küfür etme cürretinde bulundu birde kendisi. Böylelerine prim vermemek gerekiyor, hoş 15 yada 25 yaşında olması farketmiyor bazı insanlar ne yazık ki herşeyi bildiklerini sanıyorlar hiç birşey bilmedikleri halde.

Acemi Blogcu Acemi Blogcu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 11 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Gayet haklısınız birde gözüme şu çarpııyor saçma sapan blog değeri taşımayan tasarımına içeriğine dikkat edilmeyen birçok blog var bunlar bide bloggerım diye geçiniyorlar.Blogger'ın daha değer verilen biir platform olmasını bende dilerdim.

Ek Olarak:

"ancak bazen fazla rehavete kapılıp birşey bildiklerini sanıyorlar bundan bende çok şikayetçiyim." burada zaten dediğiniz kardeşlerimiz için bir söylemde bulundum.15 yaşında hackerım diye dolaşan veletleride gördüm ben :) aramızda 7 yaş olmasına rağmen bana küfür etme cürretinde bulundu birde kendisi. Böylelerine prim vermemek gerekiyor, hoş 15 yada 25 yaşında olması farketmiyor bazı insanlar ne yazık ki herşeyi bildiklerini sanıyorlar hiç birşey bilmedikleri halde.

Yaşın üstünlüğü olgunlukla birlikte bulunduğundq ancak saygı hakeder.İnsan yaşının yanında olgun olmasıda lazım.Bazı bilmeyipte bilmiş gibi görünenler var haklısınız.

frkn frkn Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 84 / 47
  • Ticaret 14, (%100)
Evet ben 17 yasindayim ve evet bende seo biliyorum inanmazsaniz google'a 'kisisel blog' yazin hala inanmiyorsaniz 'kaliteli seo' bile yazabilirsiniz..

Ama gel gorki ben agirlikli olarak kisisel ozgun makalelere agirlik veriyorum bir tane bile kopyala yapistir yok ama sitemde seo da var wp de..

Uzerime alindim resmen ya :(

Not: tartisma olsun diye yazmadim sadece icimde tutmak istemedim :)

wmaraci
wmaraci

ibrahimsn ibrahimsn Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 282
  • Beğeniler 35 / 29
  • Ticaret 3, (%100)

frkn adlı üyeden alıntı

Evet ben 17 yasindayim ve evet bende seo biliyorum inanmazsaniz google'a 'kisisel blog' yazin hala inanmiyorsaniz 'kaliteli seo' bile yazabilirsiniz..

Ama gel gorki ben agirlikli olarak kisisel ozgun makalelere agirlik veriyorum bir tane bile kopyala yapistir yok ama sitemde seo da var wp de..

Uzerime alindim resmen ya :(

Not: tartisma olsun diye yazmadim sadece icimde tutmak istemedim :)

+1 Blogum kişisel sayılmasa da, özgün yazıyorum. Hiç çalıntı vs. içeriğim yok. Tabi çok bilmişlik yapanlar da vardır. :)

Atao Atao notin Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 53 / 29
  • Ticaret 7, (%100)
Yaşım 17 ve küçüklüğümden beri bu işlere meraklı ve harçlığımı fazlasıyla çıkaran birisi olarak size cok hak veriyorum hele birde youtube kanalı açıp ders vermeye çalışmazlarmı.

webankasi webankasi Gıda Mühendisi / Yazar Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Gıda Mühendisi, Metin Yazarı
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 76 / 48
  • Ticaret 46, (%98)
Bu konuda en büyük hatanız yaş konusuna değinmek olmuştur. Ben ne insanlar gördüm 15 yaşında 20 yaşından daha çok bilgili. Ne insanlar gördüm 20 yaşında 10 yaşındaki çocuk gibi hareketleri yapıyorlar. O yüzden o kadar uçuk bir konudur ki bu. Bence hiç değinmeseniz daha iyi olur. Milletin yaşıyla kriterleriyle değil, yaptıkları veya yapacaklarıyla eleştirin. Madem bu kadar istiyorsunuz. Biraz dozajını ayarlamakta sizlere kalmış.
aHoruz

kişi bu mesajı beğendi.

MehmetARIK MehmetARIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 626
  • Beğeniler 13 / 260
  • Ticaret 2, (%100)
Ülkemizde SEOcuların bildiği 2 şey vardır:
1- Backlink
2- Tanıtım Yazısı

Ülkemizde BLOGcuların bildiği 2 şey vardır:
1- Adsense'den köşeyi dönmede uzmandırlar
2- Domain seçmede çok ustadırlar

Ülkemizde bu saydığım grupların 3 ortak noktası vardır:
1- Hepsi WEBMASTERdır
2- Hepsi YAZILIM uzmanıdır
3- Hepsi SEO uzmanıdır

Bu yazdıklarım genel görüşümdür. Kimse üzerine alınmasın.

Şu foruma bir bakın arkadaşlar. Neredeyse üyelerin yarısına yakınının imzasında "PROFESYONEL SEO İŞLERİ - SEO UZMANI - SEO BLOĞU " gibi yazılar vardır. Yarısından çoğunun kişisel BLOGu vardır. Üçte ikisi Wordpress uzmanıdır. Dörtte üçü Webmasterdır.

Çoğununda hayali BİR BLOG AÇIP ADSENSE'DEN KÖŞEYİ DÖNMEKtir.

Piyasada çok kaliteli insanlar ve siteler var, onlara lafım yok. Ama bu hiçbirşey bilmeyen SEOculara para kaptırmayın arkadaşlar. Google'ın kendi sitesinde SEO ile ilgili 2600 sayfalık bilgi var. Okuyun, uygulayın, kendinizi geliştirin. Bilgiyi ilk kaynağından öğrenin. SEO terimini yaratan, bu uygulamayı hayatımıza sokan kuruluştan öğrenin SEO olayını. İlk elden öğrenin.

Kaliteli siteler hiçbir zaman SEOya ihtiyaç duymazlar. Zaten insanlar server, beğenir o siteleri. İçerikten faydalanırlar, öğrenirler, bırakmazlar sizi hiçbir zaman. Zevkle dolaşırlar web sayfanızda. Zaten böyle bir siten varsa SEO ile uğraşmaya falan ne gerek vardır ki?

Sonuç itibariyle yazılımla ilgili bir okul, üniversite veya özel eğitim veren bir kurumda öğretim görmemiş, kendini geliştirmemiş, uzman olduğunu iddia ettiği konuda yeni birşeyler üretmemiş, yeni buluşlara, icatlara imzasını atmamış kişiler kendini UZMAN diye PROFESYONEL diye tanıtıyorlar, bu çok üzücü ve çok sinir bozucu. Zaten hiçbir zaman işin GERÇEK UZMANLARI böyle forum sitelerinde takılmaz onu da söyleyeyim. Onlar çoktan büyük kuruluşlarda önemli görevlerde işlerine başlamışlardır. Forumlardan 3 5 kuruş para kırmak için konu açan adamdan ne profesyonellik, ne uzmanlık beklenirki zaten??

Kodespa Kodespa Rabbyte.net Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Eski Hosting provider :)
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)

İnsanlar kaliteli makale yazmayı doğarken öğrenmiyor bu işler tecrübe gerektirir bunu unutmamak gerekiyor.Sizin ilk yazdığınız makale dört dörtlük bir makalemiydi ?

Yaşça küçük kardeşlerimizin azmi beni sevindiriyor ancak bazen fazla rehavete kapılıp birşey bildiklerini sanıyorlar bundan bende çok şikayetçiyim.Ancak yapabildiğinden fazlasını vaadetmeyen yada bilmediği konulara burnunu sokmayan da çok kardeşimiz var.

Yanlış anlamayın ancak şu yazınızdan ben sizin 16-17 yaşında biri olduğunuz kanısına vardım.İnsanları eleştirmeden önce kendinizi eleştireceğiniz konuda ölçüp tartın ki komik duruma düşmeyin.

Yaşım 16-17 olduğu dönemlerde bu bloglar bu kadar modern değildi herkes seocu ve herkes blogcu değildi, herkesin haddini bildiği dönemlerdi,
------------
Yukardaki diğer yorumlarımı okumadan yorum yapmanız da sizin yaşınızı belirtiyor neyse konuyu tartışmaya sürüklemeyelim.
ben yukarda dedim zaten tüm blogcular değil aralarında güzel sağlam blogcularda var tabiki "anlayana"

Türkiyenin ilk Hosting Forumu; Rabbyte.net Hepiniz davetlisiniz...

berkangndz berkangndz Php & Swift Developer Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 366
  • Beğeniler 175 / 87
  • Ticaret 7, (%100)
edit..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al