wmaraci reklam

10.000 TL Civarı İş Fikirleri Tavsiyeleriniz / Ortaklık

87 Mesajlar 47.378 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Merhaba az önce 1000 lira sermaye ile bir iş fikri gördüm daha önce de yapmıştım reel ortamda fakat internette denemedim. Alternatif olarak 10 bin lira sermayeye kadar fikri olan , düşündüm yapamadım diyen varmı ? Ya da kazandırıyor gördüm yapalım diyen de olabilir. Ya da kazandırdığını düşündüğünüz iş modelleri de olabilir. Kesinlikle satış üzerine dayalı olması gerekmiyor , farklı projeler de olabilir. Genelde bu forumda çok fazla fikir alışverişi bu konularda yapmıyoruz. Bence zihin açar yeni fikirler çıkarmamızı sağlayabilir.

Ticaret tecrübem var , Satış tecrübem var , Netten satış tecrübem var , Sermaye 10 bin civarı +/- biraz oynayabilir. Ürün tedarik tecrübem çevrem de var aklınıza gelebilecek her ürünü de en uygun fiyata temin edebilirim. Stoksuz satış anlaşmaları da yapabilirim . Yeter ki fikir olsun. Uzun süredir ilgilendiğim sitem yüzünden uzak kaldım ve şu an ne gider ne gitmez popüler ne var pek bi fikrim yok. Popüler olan tek ürün falan da varsa fikir olabilir en azından. Satan satış ortaklığı alıp iyi dönüş alanlar da özellikle yazarsa sevinirim.

Ne olursa olsun , tıklama başı yada gösterim başı gelir düşünmüyorum ...
nevresima

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

recep recep WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek bilgi işlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
hocam güzel bir fikrim war, uzun zamandır yapmayı planlıyordum ama zamanım ve yapıcak miktarım olmadığı için başlayamadım.

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

recep adlı üyeden alıntı

hocam güzel bir fikrim war, uzun zamandır yapmayı planlıyordum ama zamanım ve yapıcak miktarım olmadığı için başlayamadım.

Özel bir şey ise özelden yazabilirsiniz. Miktar bunun üzerinde bir rakamsa da görüşebilirim. Gerçekten inanırsam çok çok üzerine çıkabilirim.

reklamsiz reklamsiz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Programlama (öğrenci)
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 31 / 43
  • Ticaret 2, (%100)
yurt dışından ürün getirtimiştim ben iyi bir kar ı var tek başınıza yapacaksınız düşünebilirsiniz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Ghost Ghost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)
Her gun ya da her hafta farkli tek bir urun satabilirsiniz. Urunu toptan alarak ucuza almis olursunuz. Kariniz fazla olur. İlk 3-4 ay kargolarin icine kucuk hediyeler eklersiniz cok guzel olur. Turk milleti bedava/ucretsiz seylere bayilir. Ucretsiz/hediye gibi kelimeler tuketicinin dikkatini ceker.
reklam ve urun teminati icin param olsa yapacagim ilk projedir.
Rekomedya Orifame

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

reklamsiz adlı üyeden alıntı

yurt dışından ürün getirtimiştim ben iyi bir kar ı var tek başınıza yapacaksınız düşünebilirsiniz.

Ürün olarak ne olabilir mesela ?

Ek Olarak:

Ghost adlı üyeden alıntı

Her gun ya da her hafta farkli tek bir urun satabilirsiniz. Urunu toptan alarak ucuza almis olursunuz. Kariniz fazla olur. İlk 3-4 ay kargolarin icine kucuk hediyeler eklersiniz cok guzel olur. Turk milleti bedava/ucretsiz seylere bayilir. Ucretsiz/hediye gibi kelimeler tuketicinin dikkatini ceker.
reklam ve urun teminati icin param olsa yapacagim ilk projedir.

Mesela şu an yapacak olsan imkanın olsa hangi ürünleri seçerdin ? Popüler satışı iyi olan bildiğin bişeyler varmı .

Eğer benim de imkanlarım 100-200k civarında olsaydı Forma gibi futbol basketbol takımlarının mağaza ürünlerini tek bi çatıda toplamayı dünyanın her liginden ürünü olan her takımın ürününü satmayı düşünüyordum fakat çok büyük paralar gerektiğini öğrendim. Bu ve bunun üstünde bütçeye sahip arkadaşlar varsa da tavsiye ederim .Büyük eksiklik henüz böyle bişey yok rakip de olmayacak bi iş . en basiti Boca forması türkiyede mumla arasanız bulamazsınız , ya da khimki forması fakat dünya kadar da seveni taraftarı var.

wild wild WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 77 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
3 önce sene alibaba üzerinden dr dre kulaklık getirtmiştim 12 - 13 bin tl ye maal oldu bana ve hakkını kat kat aldım. DÜnyada popüler olan ama ülkemizde daha yaygınlaşamamış şeyler getirmeniz bence daha mantıklı. Önümüzdeki aylarda SMS Audi kulaklık getirtmeyi planlıyorum bakalım onun da cıvkı çıkmazsa çünkü şuan her yerde dr dre kulaklık görüyorum.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

wild adlı üyeden alıntı

3 önce sene alibaba üzerinden dr dre kulaklık getirtmiştim 12 - 13 bin tl ye maal oldu bana ve hakkını kat kat aldım. DÜnyada popüler olan ama ülkemizde daha yaygınlaşamamış şeyler getirmeniz bence daha mantıklı. Önümüzdeki aylarda SMS Audi kulaklık getirtmeyi planlıyorum bakalım onun da cıvkı çıkmazsa çünkü şuan her yerde dr dre kulaklık görüyorum.

Şu da olabilir kulaklıkalr hakkında hiç bir bilgim yok ama alibaba da buradakinin 1/5 fiyatından bile aşağı olan ürünler bulmuştum led aksesuarlar yüksek ölçekli spotlar , bayanlara yönelik inanılmaz ve türkiyede olmayan yan ürünler fakat satın alımı buraya getirme işlemini falan nasıl yapacağımı bilemedim. İnternet üzerinden bulduğum aracılar da açıkçası güven vermemişti. Profesyonel anlamda bunun desteğini sağlayanlar varmı bildiğiniz gördüğünüz iletişim+buraya getirilmesine kadar aracılık edebilecek.

Bir de fikir sunan arkadaşlara teşekkür ederim. Sadece kendim için değil herkes birşeyler sunarsa birbirimize de yarar diye düşünüyorum.

Ek Olarak:

wild adlı üyeden alıntı

İnanamıyorum o kulaklığın fiyatına baktım da şimdi bu nedir arkadaş kırk yıl düşünsem o fiyat edeceği aklıma gelmezdi . En nihayetinde kulaklıktır ya ne arge yaparsa yapsınlar bunlar korkunç rakamlar Aynı gramajlarda dünya arge ile gelişen inanılmaz özellikteki telefonlar bile bu fiyatlarda bu nedir böyle ya . Ses çıkarmasından farklı bi özellikleri falan da mı var yoksa hepsi bu mu ?

wild wild WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 77 / 45
  • Ticaret 0, (%0)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Şu da olabilir kulaklıkalr hakkında hiç bir bilgim yok ama alibaba da buradakinin 1/5 fiyatından bile aşağı olan ürünler bulmuştum led aksesuarlar yüksek ölçekli spotlar , bayanlara yönelik inanılmaz ve türkiyede olmayan yan ürünler fakat satın alımı buraya getirme işlemini falan nasıl yapacağımı bilemedim. İnternet üzerinden bulduğum aracılar da açıkçası güven vermemişti. Profesyonel anlamda bunun desteğini sağlayanlar varmı bildiğiniz gördüğünüz iletişim+buraya getirilmesine kadar aracılık edebilecek.

Bir de fikir sunan arkadaşlara teşekkür ederim. Sadece kendim için değil herkes birşeyler sunarsa birbirimize de yarar diye düşünüyorum.

Ek Olarak:

İnanamıyorum o kulaklığın fiyatına baktım da şimdi bu nedir arkadaş kırk yıl düşünsem o fiyat edeceği aklıma gelmezdi . En nihayetinde kulaklıktır ya ne arge yaparsa yapsınlar bunlar korkunç rakamlar Aynı gramajlarda dünya arge ile gelişen inanılmaz özellikteki telefonlar bile bu fiyatlarda bu nedir böyle ya . Ses çıkarmasından farklı bi özellikleri falan da mı var yoksa hepsi bu mu ?

ses kalitesinden dolayı bu kadar pahalı bu kulaklıklar e bide ytabi marka var ama hakkettiği değeri alıyor bence müziği içinde hissetmek istiyorsan alınması gereken bir ürün.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Bu senin getirdim dediğini saihibinden.com üzerinde satan biri vardı galiba ana sayfadan falan . Çünkü görüntüsü adını duymadığım halde çok tanıdık. Gerçekten fiyatı görünce şaşırdım , bende müzisyenim piyanistim bu kulaklığın üstüne azcık daha eklense profesyonel ritimli org alınır ama biraz da marka takıntısı dedikleri şeyden dolayıdır bilinen bi sembol gibi bişey demek ki . Çok cahiliz çok bunu biri bana getirse 50 lira dese 20 liraya pazarlık yapar sonra da alıp almamak da kararsız kalırdım :) Sms audio dediğin 2011 de çıkmış olduğu yazıyor bi forumda baktım şimdi , şu gün de popüler mi yoksa üst yeni modelleri falan mı çıktı .

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al