wmaraci reklam

Google'ın Yeni Yapay Zeka Müzik Geliştirme Uygulaması: Music LM Nedir?

Yapay zekanın en büyük yatırımcılarından birisi olan Google, yeni yaptığı duyuru ile müzik geliştiren bir yapay zeka uygulaması üzerinde çalıştığını duyurdu. Music Learning Machine adı verilen bu uygulama, Yazılan metine göre kişinin ruh halini anlayabilecek olan Music LM, o ruh haline göre özgün bir müzik yapabilecek.

Music LM Ne Zaman Kullanılabilecek?

Google ilk başlarda Music LM’yi 1-2 sene içerisinde kullanıma sunmayı düşünse de oluşturulan müziklerden dolayı ortaya çıkacak telif ihlali durumları var. Bu gibi telif sorunları yaşamak istemeyen Google, yeni yapay zekasının çıkış tarihini ileri bir tarihe ertelemek zorunda kaldı. Yasal süreçleri halletmekle uğraşan şirket, en yakın zamanda yapay zeka aracını kullanıma sunmak istiyor.

Android İçin En İyi Ücretsiz 6 Yapay Zeka Uygulaması
İlginizi Çekebilir!

Android İçin En İyi Ücretsiz 6 Yapay Zeka Uygulaması

Yapay zeka, günümüzün gelişen teknolojisinin en büyük nimetlerinden birisi. Artık siyasetten fabrikalara, bilgisayar çizimlerine kadar her alanda kullanılan yapay zeka özellikle sosyal medya için çok kullanılıyor. Peki sosyal medyada y...

Music LM Ücretli mi Olacak?

Google, Music LM’nin ücretli mi ücretsiz mi olacağı konusunda henüz bir karar vermiş değil. Fakat yapay zeka aracının hem ücretli hem de ücretsiz versiyonlara sahip olacağı öngörülüyor.

Bu içeriğe tepkini gösterebilirsin! 👍 3 / 5 (2 değerlendirme)

2 kişi bu içerik hakkında tepkilerini gösterdi. Sen de tepkini göstererek yazarlarımıza geri bildirim verebilirsin.

Yorumunuz

  Son Yorumlar

  Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al