wmaraci reklam

Rockstar Games Yeni Bir "Orta Çağ" Oyunu Üzerinde Çalışıyor

Grand Theft Auto (GTA) ve Red Dead Redemption (RDR) serileri gibi oyun dünyasında büyük ses getirmiş yapımlara imza atan Rockstar Games için ortaya çıkan bazı bilgiler biz oyuncuları yine heyecanlandırdı. En son GTA 6 fragmanı ile bizi heyecanlandıran firma, bu sefer de farklı bir oyun ile bizi mest etmeye hazırlanıyor.

Rockstar Games'in Yeni Oyunu Orta Çağ'da Geçecek

Rockstar Games'in üst şirketi olan Take - Two Interactive’in yatırımcılarına gönderdiği mali raporda Project Ethos ve Project Medieval kod adları geçiyor. Raporun detayında ise bu iki kod adın tek projeye ait olduğu belirtiliyor. Medieval olduğu için oyunun orta çağda geçeceğine kesin gözüyle bakılıyor. Ayrıca şirketin raporlarında belirttiğine göre oyunu geliştiren firma ise sahip olduğu Rockstar Games.

Oyun Geliştirmek İçin En İyi 10 Oyun Motoru
İlginizi Çekebilir!

Oyun Geliştirmek İçin En İyi 10 Oyun Motoru

Oyun geliştirmek, oyun oynayan herkesin bir şekilde hayalini kurduğu bir şey. Kuşkusuz ki her oyuncu oyunlar nasıl geliştiriliyor diye internette arama yapmıştır. Günümüzde her yıl milyarlarca dolar gelir elde eden oyun sektörü, her g...

Reddit'te Soru-Cevap Yapan Rockstar Games Çalışanı: "Neden Orta Çağ Oyunu Geliştirmeyelim ki?"

Rockstar Games'i etkileyen mali raporun ortaya çıkmasının ardından Reddit’te bir soru cevap etkinliği düzenleyen şirketin çalışanı, böyle bir proje üzerinde çalıştıklarını onaylamasa da reddetmedi de. Bir yoruma cevap olarak neden bir Orta Çağ oyunu geliştirmeyelim diye cevap veren Rockstar Games çalışanı, GTA 5 ve RDR 2'de oldukça tecrübe edindiklerinin de altını çizdi.

Bu içeriğe tepkini gösterebilirsin! 👍 3 / 5 (2 değerlendirme)

2 kişi bu içerik hakkında tepkilerini gösterdi. Sen de tepkini göstererek yazarlarımıza geri bildirim verebilirsin.

Yorumunuz

  Son Yorumlar

  Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al