wmaraci reklam

Mega Holdings Hakkında

84 Mesajlar 34.678 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

metehan777 metehan777 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı, Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 37 / 25
  • Ticaret 2, (%50)

Vergi levhaları çok sağlam :D

İsterdim ki bu işi Amerika'dan başlatsalarmış. Türkiye gibi gelişmekte olan ve insanları sömürülmeye meyilli ülkelerden para kaldırmak kolay.

Sıkıyorsa o dandirik easybuilder ile bana bir ödeme sistemini de barındıran e-ticaret sitesi kursunlar.

Ya ben burada bu işe giren kişilere çok kızmıyorum, insanlar para kazanmak istiyorlar, paraya hepimizin ihtiyacı var ancak biraz okuyup araştırmıyorsan, sonradan sana gerçekler anlatılınca itiraz etmeyeceksin. Sistemin SEO açısından 0 başarılı olduğu, Mega ile açılan sitelerin otobiyografik basit tarz olduklarının söylenmesi, günlüğü bırak aylık 1000 hit bile alamayan çöp sitelerin şuanda piyasada olması asıl gerçek. Bu mudur gelecek yüzyılın işi? Şu soruları adam akıllı bir cevaplayın da göreyim.

Yeni Türk Ticaret Kanunu ile mısır patlatıp keyfime bakacağım bu sistemi incelerken ahaha :D

wmaraci
reklam

Guneyy Guneyy se'öcü değilim.. Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 58 / 199
  • Ticaret 86, (%100)

aHoruz adlı üyeden alıntı

Bu tip işlere girip avon kadınları gibi sağa sola ısrarla satış yapmaya çalışan adamlar kaldı mı ya? Ben de böyle bir sistem kurucam hepinizi kazıklayacam görürsünüz siz.

Kaldı hocam Antalya'da tatildeyken bir kafile geldi hepsi bunun eğitimi için gelmiş, yemekte öğrendim ne olduklarını yemekten sonra kafe'de bizim arkadaşı yakalamış anlatıyorlar baktım, beni çağırdı arkadaş bak böyle böyle senle aynı işi yapıyorlar, aldım çocuğu dedim kaç aydır bunlarlarsın? 8 ay, ne kadar kazandın? 40 kişilik ekibimle 800$ ben onu 2 ayda kazanıyorum dedim. Israrla hala bi kaç ön plandaki insanı söyledi işte şu kadar kazanıyorlar biz daha yeniyiz falan fistan, arkadaşı da aldım uzadık ordan.

Ek Olarak: Ve hala gittiğim çoğu kafe de rastlıyorum bi bayan almış bi bilgisayar etrafında 3 4 erkek anlatıyor da anlatıyor.

chemistrap chemistrap WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Seyyah-ı Avare
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 20 / 67
  • Ticaret 2, (%100)

metehan777 adlı üyeden alıntı

Sistemin SEO açısından 0 başarılı olduğu, Mega ile açılan sitelerin otobiyografik basit tarz olduklarının söylenmesi, günlüğü bırak aylık 1000 hit bile alamayan çöp sitelerin şuanda piyasada olması asıl gerçek. Bu mudur gelecek yüzyılın işi? Şu soruları adam akıllı bir cevaplayın da göreyim.

Yeni Türk Ticaret Kanunu ile mısır patlatıp keyfime bakacağım bu sistemi incelerken ahaha :D

Öyle söyleme onlar daha yeni hosting şirketi geliştircekler kendilerini , vizyon sahibi inovatifler çünkü :)

fatihclkl fatihclkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Back-End Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 469
  • Beğeniler 162 / 43
  • Ticaret 8, (%100)
Kardeş ben şöyle söyliyim bir arkadaşım aracılığıyla gittim sunumu dinledim.İlk başta mantıklı geliyo para lafını duyunca gözlerin faltaşı gibi açılıyor.hemen paran olsa cebinden çıkartıp veresin geliyor.Fakat biraz araştırınca düşünüyosun ben insanlara nasıl sunabilirim.Ama zor yani adamı çeviricen gel sana websitesi yapmayı öğreticem dicen 1 ay eğitim aldırcan kim gelir ki adamların kafalarındaki ilerde herkes için websitesi almak şart olucak. Adamalr bir ton para istiyor.ben onlara verdiği parayla 10 yıllığına host kiralayabiliyorum. Ayrıyaten sunucuları çok yavaş.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ryad ryad WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Geçen hafta bu konuyu okumuştum. MegaHolding ile ilgili öncesindede sözlüklerden vs bir bilgim vardı açıkcası. Eski çalıştığım yerde 2 arkadaşım çok önemli birşey konuşmak istediklerini ilettiler ve telefonda en ufak bir ipucu vermediler. Masaya oturulduğunda telefonunu sessize al istersen demeleri ile durun konuyu ben size anlatayım demem bir oldu :)

Beşiktaş

umitseref umitseref WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Networker, Bilgi Güvenliği Uzmanı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ü** Ş**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

chemistrap adlı üyeden alıntı

İşin içinde olan , website , hosting, domain gibi kavramları yalayıp yutmuş birine neyin havasını atmaya çalışıyorsun ?
Limitlendirilmemiş hosting nerede göstersene bana ?
binlerce dolarlık eğitim nerede göstersene bana ?

Git sen içinde bulunduğun şirketi bir incele ondan sonra konuş.

http://megaholdingsnetwork.org/?title=MLMIA-Nedir-?&op=singlearticle-view&p=20140207-001

incele bakalım. aklındaki ne kadar ön yargılı sorular varsa hepsini sor :)

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Bu tarz **************lık , kandırmaca kazanç sistemlerine sadece bir kaç gün kafa yorarak sizde bir alternatif üretebilirsiniz. Bunun envai çeşit ürün içeren farklı isimlerle türeyip türeyip görünmez olduklarını çok çok iyi biliyorum. Daha bir kaç yıl önce bile ( şu anda belki öyledir ) mecidiyeköyde simit cafeleri dolduran insanların yarısı bu tarz kolay para peşinde elindekinden de olan sözde uyanıklardı. Bi çanta bi takım elbise , akşam belediye otobüsünde zenginlik hayalleri içeren telefon konuşmaları ... Organanizasyonu oluşturanlar da Maldivlerden facede foto paylaşır durur , yeni ferrarisiyle ortaköyde bar çıkışı pozu verirler. Siz de yarın için akbil hesabına düşersiniz.

Amaç **************lıksa bari aracı olmayın kendinize çalışın . Komisyon karşılığı **************lık yapıyorsunuz bu işi yaparken . Bildiğin umut tacirliğidir bu .

Kolay para yok buna bi emin olun , kolay para illegal paradır o da özgürlüğünüzü riske atmayı gerektirir. Bunun dışında herkesin bildiği kolay para kazanma yöntemi yok.

Burada hala o firmaları savunanlar da ya dolandırıldığını kabullenemeyenlerdir yada hala farkına varamamış olanlardır. Bakın geçmiş mesajlarda arkadaşların biri yazmış abim kazanıyor ama ben ************** diyorum demiş , **************lık yapacak olduktan sonra komisyonla çalışmanıza ne gerek var ki ? Direk kendinize çalışın , sırtınıza birilerini bu şekilde kambur etmeyin. Eminim bu sisteme para yatıranların arkasından her gece sabaha kadar kahkaha atıyorlardır.
JpnTr26

kişi bu mesajı beğendi.

chemistrap chemistrap WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Seyyah-ı Avare
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 20 / 67
  • Ticaret 2, (%100)

umitseref adlı üyeden alıntı

http://megaholdingsnetwork.org/?title=MLMIA-Nedir-?&op=singlearticle-view&p=20140207-001

Ne yazdığına değil ne gördüğüme bakarım , 1.5 yıl bunun için hayli fazla zaman değil mi ?
O çok övdüğünüz adamların içi boş şişirilme balondan ibaret olduğunu gördüğünde sende anlarsın.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

umitseref adlı üyeden alıntı

http://forum.donanimhaber.com/m_88104374/tm.htm

Onlarca bilgi var göz attın mı bunlara ?

Yada sözlük : https://eksisozluk.com/mega-holdings--3286759?p=1

Yada mantık ?

Burası bi webmaster platformu ama amatör ama profesyonel bu işin içinde tonla adam var forumda. Orada 750 dolar yada artık neyse verilen ücretin karşılığı o elinizdeki sitemidir , yada webtasarım eğitimi dedikleri o kurulan tumblr kızları seviyesinin bile altında oluşturulan çöplüklerin yapımımıdır ? Sor şurada istediğine sor o 750 dolara satın aldığınız sattığınız şeyin ederi nedir ? 1 liralık şeyi 100 lirayada satabilirsiniz kimse karışamaz fakat siz ürün değil hayal satıyorsunuz. Sattığınız zenginlik umudu.
Pazarlama anlayışı , seni seven sana değer veren sana en çok güvenen , nazının en çok geçtiği kişilerin bu güvenlerini kullanarak kandırmakmıdır ?

Bütün hepsini geç şöyle bir sistemin nesi savunulur aklım almıyor :

Adamın biri çıkıyor , sana lüks yaşam vaadediyorum , bunca çalışanlar gerizekalı ben kolay para kazanmanın formülünü buldum seninde kazanmanı istiyorum diyor .
Sen : - İyi ama nasıl diyorsuun
Adam : - Şimdi bana 750 dolar vereceksin ve sisteme dahil olacaksın
Sen : - Sonra ?
Adam : - 750 dolar verecek başka enayiler bulup sisteme dahil edecek ve xx kişi getirdiğinde yatırdığın parayı kurtarmış olacaksın , sonrasında onların yaptığı üyelerden de oturduğun yerden para kazanacaksın .
Sen: - Peki sen ne kazanacaksın ?
Adam : - Hepsini !

Yani sistem bu kadar basit . Haybeye arkadaşlarınızın dolandırılmasına vesile olup duruyorsunuz , sisteme her giren de parayı verdikten sonra kafası açılınca yatırdığını telafi için yeni keriz arayışına düşüyor , her bir keriz beraberinde 3-5 kerizi daha sisteme dahil etme zorunluluğunda olduğundan binlerce keriz bir araya toplanmış oluyor . Tepedeki para havuzunda yüzerken , piramitin en altında kalan her zaman çaresizliğe düşüyor . Sistemin işleyişinin sonsuza dek sürmesi imkansız çünkü insan nüfusu sınırlı ve bu sistem mutlak bir yerde tıkanıyor . En altta kalanların hepsi de dolandırılmış oluyor. Şimdi bu **************lık değil mi ? Sistemin en altı keriz tabakasını oluşturuyor , bir üst kata ulaşanda **************lık sıfatına erişmiş oluyor.

O sürekli zenginlik bolluk temalı paylaşımların seminerlerin de asıl sebebi şu : Sizin ulaşma ihtimaliniz olmayan en tepedekilerin zenginliği hayali size satılıyor , siz de yeni üyelere hayal satabilmek için seviyenizin yükseldiğini ispat yükümlülüğüne giriyorsunuz ve her bir tabaka yalanlarla işin sürebilmesi için mecburen bir alt tabakasını kandırıyor. Sonsuz bir yalan döngüsü başlıyor. En samimi arkadaşına üyelik iknası için olmayan kazançlarını göstererek zengin rolüne girmeye çalışıyorsun.

Böyle durumlarda olaylar o kadar değişik bir hal alır ki , insan ne arkadaşını ne ailesini dinlemez , bu **************ların peşinden sürüklenir gider . Çünkü teklifleri reddedilecek gibi birşey değildir : Bu örnek zenginlikti mesela .

Ufak bi benzer durumu anlatıyım , hani şu 00359 falan Bulgaristan , Yunanistan , Romanya numaralarından arayıp da dolandıran kadınlar .

Benim bi arkadaşım ki çok samimi arkadaşım 27 yaşında bekardı olay geçerken , bu gizli gizli konuşmalar , bana yurtdışından biraz soru sormalar falan yüzünde gülücükler :) bi koşuşturmacalar , olum dedim noldu hayırdır ya yok falan zor bela söylettim . Dedi bi kız var , evlenicem ama söyleyemem , olum ne ara buldun kız nereli , dedi kız izmirli ama bulgaristandan falan filan bu bana bi anlattı . Dedim lan tvlerde her gün görmüyomusun basbaya **************lık işte bu . Ya yok bu öyle değil dedi ne desem inandıramadım , peki dedim kız nedir ne değildir nerden biliyosun ya dedi ablası eniştesiyle kalıyomuş ama eniştesi hristiyanmış taciz falan oluyomuş bu kız da namazında niyazında ağlamış telefonda kaçıp türkiyeye gelecekmiş ama parasıda yokmuş (faceden numarasını bulup aramış , arkadaşda namazında niyazında hadis falan paylaşıyor diye o kanaldan girmiş kanına ;) , köyde oturuyolarmış nete bile bi saatte girebiliyomuş merkeze gidip cafeden , telefonu bile yokmuş hattını belli saatte arkadaşının hattına takıp arıyormuş. Bi dünya hikaye anlattı , ben buna dolandırılıyorsun bak sen ne dersen de dolandıracak seni dedim dinlemedi kıza 400 euro para gönderdi mevzu sadece para olsa 3 ay makara geçerim güler geçerdik ahh keşke öyle olsaydı , gittik ev tuttuk , babasına anasına söyledi beyaz eşya sipariş etti peşinat verdi mobilyalar cartlar curtlar salon tutmalar imam ayarlamalar , tabi bütün bu anlarda dolandırılıyorsun kanka bak bu kadar ileri gitme rezil olcaksın herkese dediysemde dinlemedi . Derken işler ortaya dökülmeye başladı , kız pasaport almış da çıkış için vergi gerekiyormuş bi 700 euro daha istedi bu yok öyle biri değil dediysede göndertmedim derken aynı senaryoyu aradım netten buldum okuttum başkasına da aynı senaryoyla yapıp baya bi parasını almışlar .Derken vazgeçti kızada bi daha ulaşamadı param yok diyince bir daha telefonu açmamış kız 400 euro 400 eurodur dediler demek ki . Rezil rüsva olduğuyla kaldı .

Bunu anlattım çünkü **************lıkta mantık hep aynıdır , zayıf tarafından yakalar zaafından faydalanırsın , **************lığın asıl olacağı noktayı kamufle eder dikkatini hep farklı taraflara dağıtırsın algılayabilmesini engellersin , zamanı daraltır sorgulamasına imkan sunmazsın acele ettirirsin ( proflar bunu kullanmaz zamana yayar ) , hayır demesine mümkün olmayan bir teklifle gelirsin , görünüş olarak **************ya hiç benzemezsin ya zenginsin ihtiyacın yoktur ya dindarsın yapmazsındır ya saf masumsundur karşındaki lan ben bunu dolandırıyorum duygusuna kapılır yine **************lığına ihtimal vermez . İşte bunlar olduğunda tam güvendiğin anda dolandırılırsın.

750 dolarla zengin olmak diye bir şey yok yani dolandırılıyorsunuz , zenginlik peşinde koşup , havadan para kazanıcam diye uyanıklık yaparken dolandırılıyorsunuz , bi yandan da milleti dolandırıyorsunuz. Zorla onları da ************** olmaya zorluyorsunuz.
JpnTr26

kişi bu mesajı beğendi.

JpnTr26 JpnTr26 EskişehirSpor! Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 653
  • Beğeniler 319 / 175
  • Ticaret 3, (%100)
Host+Domaine o kadar para vererek webmasterlığı öğrenecekse insanlar herkes versin :) Bu saçmalığa burada bir kız dahil etmek istedi beni, dedim ne biliyorsun web ile ilgili hiçbir şey bilmiyorum ama zaten bir tık ile herşeyi kuruyoruz ki :) dedi bana.Sonrası malum Allah'tan bu işleri biliyorum yemedim.

750$ ile neler yapılabilir bu işe para yatıran arkadaşlar düşündü mü hiç ?

Bir sürü Php, Asp.Net, VisualBasic, C#, Java, Html, Css kitabı alıp bunları yalayıp yutabilirsiniz mesela.Ki bunları öğrenmek için kitap almaya gerek yok internette her türlü bilgi e-kitap ve video var.Webmaster siteleri ve programlama siteleri sorularınızın cevabını verebilecek insanlar ile dolu.Eğer profilimde mesajlarıma bakarsanız genelde yardım isteyen kişilerin konularına cevap yazdığımı görürsünüz, benim gibi bir çok üye var forumda yararlı olmak için çabalayan.

Paranızın diyelim ki 200 lirası kitaplara gitti.Kaldı mı size 1300 liradan fazla, bu para ile hisse senedi dahi alabilirsiniz.En azından başkalarına yalvararak yada küçük düşerek para kazanmak yerine bi anda ya zengin olursunuz yada 1300 liradan olursunuz.Hisse senedi işi aklınıza yatmadı mı ? Bir bölümü ile Host + Domain alırsınız. Geriye yine bayağı para kalacaktır size, kalan para ile kendinize iyi bir telefon alabilirsiniz.

Yazdığım dillerden birini iyi derece öğrendikten sonra insanların size iş yaptırmak için gelmeye başladığını göreceksiniz ve paranızı ALNINIZIN AKI ile kazanacaksınız.Kişisel gelişim seminerleri veriyorlarmış sanırım birde onlarıda halk eğitim merkezlerinde bedavaya getirebilirsiniz.Emin olun ki daha etkili olacaktır.Yada kalan parayı telefona harcamak yerine bir kursa yazılabilirsiniz.
Kebuter

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al