wmaraci reklam

Kilo verme, Kilo alma fazla yağlardan kurtulmak isteyenler!

27 Mesajlar 3.267 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Nogitsune Nogitsune Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Pentester
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar,

Body - Fitness antrenörüyüm. Kilo vermek - almak isteyenler yada herkesin ortak sorunu olan fazla yağlardan kurtulmak isteyen arkadaşlarımıza konu altında nasıl bir yol izlemesi hakkında bilgilendirip yardımcı olacağım. Lütfen sorunuzu yaşınızı ve kilonuzu mutlaka belirtin. Kendisi hakkında daha fazla bilgi verenler için daha sağlıklı öneriler verebilirim örnek : Çalıştığın iş yeri günlük yediğin öğün sayısı vb.

Sevgilerle. :p

berkakalinn Hocamızda destek verecektir. Sorularınızı bekliyoruz.

wmaraci
reklam

ZenginAnil ZenginAnil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 185 / 274
  • Ticaret 20, (%95)
Hocam merhaba, bu ay spora başlayacağım. 67 kilo ve 1.82 boyum vardı geçen sene. Bu sene kilo alıp spora başlarım diye düşündüm ve 86 kilo oldum 1.83 boy şuan. Yaza kadar taş gibi bir vücut yapmak istiyorum neler tavsiye edersiniz, protein veya amino asit gibi takviyeler kullanmam gerekli mi?

furkandemirci furkandemirci SEO Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 929
  • Beğeniler 378 / 157
  • Ticaret 17, (%100)
176 boy var, 61 kiloyum.

3 aydır spor yapmaktayım başladığımda 55 KG iken, 3 ay sonunda 61 oldum. (18 yaş)

10 kilo almak için ne önerebilirsiniz?

##

• Üyelik 11.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Pentester
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, AnılZengin Her şeyden önemlisi taş gibi vücuttan kastın sıkı bir vücutsa vücudundaki yağ oranınında bilmemiz gerekmekte. Vücut yağ oranın düşükse ilk 1 ay supplement(takviye gıdası) kullanmanı önermiyoruz. Spora başladıktan sonra vücudunun ilk olarak hamlık atması gerekmekte. Bu devreyi atlattığında takviye gıdaları seni üst noktalara taşıyacaktır. Unutma takviye olmadan başarmak zor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Cangurcam Cangurcam Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 48 / 38
  • Ticaret 27, (%100)
1.70 Boy 90 kilo.

Geçen sene 75 kiloya kadar indim fakat lys ygs olsun geri aldım kilomu. Ve ayrıca ayak bileğimdeki bozukluk nedeniyle bir senedir koşamıyor yürümekte zorluk çekiyorum. Nasıl yağ yakıcam ?

ZenginAnil ZenginAnil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 185 / 274
  • Ticaret 20, (%95)
Peki 86 kilo ve 1.83 boy ideal midir şuan spor için? Çünkü 67-68 kiloyken spora gittim 3-4 ay herhangi bir değişim olmadı zayıftım kasa çeviricek bir şey yoktu sanırım vücudumda. Bu ay başlayıp Mayıs - Haziran'a kadar devam etmeyi düşünüyorum aralıksız.

• Üyelik 11.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Pentester
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

furkandemirci adlı üyeden alıntı

176 boy var, 61 kiloyum.

3 aydır spor yapmaktayım başladığımda 55 KG iken, 3 ay sonunda 61 oldum.

10 kilo almak için ne önerebilirsiniz?

Karbonhidrat takviyesi karbon monohidratı doğal gıdalardan da alabilirsiniz. Makarna - Pilav - Bulgur - Patates Haşlaması vb. gıdalardan karşılanabilir. Tabi bu öğünler yeterli olmuyorsa supplement olarak karbonhidrat alabilirsin. Alacağın karbonhidrat miktarı metabolizmanda tıpa vazifesi görecek supplement olarak aldığın karbonu vucudun eritmeye çalışırken yediğin diğer besinlerdeki karbon miktarı sana kilo olarak gelcektir.

furkandemirci furkandemirci SEO Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 929
  • Beğeniler 378 / 157
  • Ticaret 17, (%100)

Nogitsune adlı üyeden alıntı

Karbonhidrat takviyesi karbon monohidratı doğal gıdalardan da alabilirsiniz. Makarna - Pilav - Bulgur - Patates Haşlaması vb. gıdalardan karşılanabilir. Tabi bu öğünler yeterli olmuyorsa supplement olarak karbonhidrat alabilirsin. Alacağın karbonhidrat miktarı metabolizmanda tıpa vazifesi görecek supplement olarak aldığın karbonu vucudun eritmeye çalışırken yediğin diğer besinlerdeki karbon miktarı sana kilo olarak gelcektir.

http://www.supplementler.com/urun/dymatize-super-mass-gainer-5433-gr-469 bundan önerir misiniz?

##

• Üyelik 11.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Pentester
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Cangurcam adlı üyeden alıntı

1.70 Boy 90 kilo.

Geçen sene 75 kiloya kadar indim fakat lys ygs olsun geri aldım kilomu. Ve ayrıca ayak bileğimdeki bozukluk nedeniyle bir senedir koşamıyor yürümekte zorluk çekiyorum. Nasıl yağ yakıcam ?

Merhabalar, Sakatlığından dolayı bölgesel zayıflama hareketlerinin yapamıyorsun anladığım kadarıyla. Bunu beraber aşabiliriz ;) Kilo vermek isteyen herkesin tek düşüncesi spor yapmak bu yanlıştır. Her şeyden önce mutfağı ve boğazını sınırlandırmalısın. Yağ olarak çok yağlı bir vucutsa Şeker(Glikoz) kesmen gerekiyor bununla birlikte Kızartma, hamuriçi ve tuz'dan da uzak durmanı tavsiye ederim. Akşam 7 den sonra yemek yememenin + sını göreceksin ve Akşam öğünlerinde ekmek ve çok karbonhidrat içerek yiyecekler yememen gerekiyor. Bunların haricinde mekik çekmek ayak bileğine bir zarar vermeyecektir. Bölgesel zayıflama hareketi olarakta yerde mekik çekebilirsin.

Ek Olarak:

AnılZengin adlı üyeden alıntı

Peki 86 kilo ve 1.83 boy ideal midir şuan spor için? Çünkü 67-68 kiloyken spora gittim 3-4 ay herhangi bir değişim olmadı zayıftım kasa çeviricek bir şey yoktu sanırım vücudumda. Bu ay başlayıp Mayıs - Haziran'a kadar devam etmeyi düşünüyorum aralıksız.

Kilon boyuna göre ideal şuanda ne çok fazlan var ne çok azın var. Büyümek istiyorsan yani hacim kazanmak istiyorsan şekersiz ve tuz olmadan karbonhidrat takviyesi almanı tavsiye edeceğim karbon vucuduna hacim kazandıracaktır. Tabi bunları doğru antrenman sonunda alman gerekiyor.

Ek Olarak:

Evet öneririm Dymatize iso 100 proteinini kullandım memnun kaldım fiyatı yüksek geliyor biraz ancak kaliteli üründür tek kötü yanı shaker'a koyup salladığınızda çok topaklanması zor karışıyor diyebilririz(karbonhidratı)
Cangurcam

kişi bu mesajı beğendi.

Serhan Serhan fisaoptik.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Optisyen
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 199 / 198
  • Ticaret 40, (%100)
2-3 senedir aralıklarla vücut geliştirme yapıyorum. Boyum 1.82, aralıklar dediğim 3-4 ay yapıyorum formumu bir sene sonra aynı zamana kadar yaklaşık ufak kayıplarla koruyorum sonra tekrar çalışıp aynı forma geri dönüyorum. Soruma gelirsek bu sefer fazla aksattım ve üniversite sınavları stres falan derken beslenmem aşırı fast food çikolata vb şeylere kaydı. Ondan ötürü vücudumda biraz yağlanma oldu. Özellikle de alt mide de genel olarak karın bölgesi ve yanlarda. Ekimde spora tekrar başlayacağım lakin bu sefer 1-2 sene aralıksız yapmayı düşünüyorum. Salonda üyeliğimi açtırdım. Çabuk ve etkili gelişim için ne önerirsiniz? Program öneriniz mevcut mu ? Ufak ufak hala spor yapıyorum vücudumda hamlık bulunmamakta. Program vb aktivitelere başlamaya hazırım.
Boy: 1.82
Kilo: 88 (Pek göstermiyorum hala kas kütlesi yoğun.)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al