wmaraci reklam

Protein ve karbonhidrat tozu

29 Mesajlar 2.204 Okunma
wmaraci reklam

Juve Juve Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek On Page Seo/Wordpress
  • Konum Adana
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 0 / 30
  • Ticaret 14, (%79)
Gelde protein tozu üzerine site açma :) İnsanlar bilgiye aç.

wmaraci
reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Kreatinin bünyene göre saç dökülmesi yapabilir. Testoya etkisi olduğundan

Protein tozu ve amino asit

Gece yatmadan da AoL zinc ve glutamin alman yeterli olacaktir. Onarim vs.. icin

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)

mehmetmasa adlı üyeden alıntı

Kullandim bence gereksiz. 160 gram 2 tane ton baligi 7.5TL.
500 gram tavuk gogusu ortalama 6-7TL
100 gram tavuk gogusunde 22gram felan 160 gram ton baliginda da, 35gram felan protein var.
Sabah 4 yumurta, fistik ezmesi,yulaf ezmesi, zeytin, lor peyniri, domates tarzi sevdiklerinden degistirip degistirip (yumurta sabit) sevdiklerinden yersen ortalama 30-35gram protein alirsin. Oglen pilav, 250gr tavuk gogusu felan yesen 60 gram civari protein alirsin aksamda ton balikli salata vs yapsan (tavsiyem makarna ustu ton baligi) 40 gramdan fazla protein alirsin. Ortalama fiyati tavuk gogusu/2=3.5tl, yumurta vs 5tl de aksamsa ton baligi 7.5/2=3.5tl bide digerleri ben pazar yapinca bir haftalik malzeme 15tl tutuyo gunluk 3tl.
Protein tozu yerine bu sekilde beslene bilirsin. Ben çok daha fazla yararini gordum.

en mantıklısı hocam toza para vericen boşa. ben ton balığı, yumurta, hindi füme vs alıyorum. en azından ne yediğini biliyorsun ve besleniyorsun.
MehmetMasa

kişi bu mesajı beğendi.

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
yaklaşık 3 kilo kadar eksiğim var. bu eksikliği, haftada bir kullanım olarak (sabah kahvaltısından sonra) gainer (k. hidrat) olarak tamamlamaya çalışıyorum.

cla kullanıyorum (zararlı yağları vücuttan atar)

protein olmazsa olmaz çünkü her gün tavuk pilav ton balığı ve hindi füme yiyemiyoruz. şahsen midem kaldırmaz bir süre sonra. bu yüzden proteini 2 günde bir spor öncesi ve sonrası alıyorum.

creatin ve amino asitte kullanıyorum. creatini her gün 4 defa kullanmam gerekli fakat ben 2 günde bir 2 ölçek kullanıyorum.

standarta ulaştıktan sonrası artık biraz daha şişeyim derseniz işte onu yapmayın. yapacaksanızda ömrünüzün sonuna kadar ağır çalışmanız gerekecektir. sporu bıraktığınız an bitersiniz. vücut sarkar ve yağlanırsınız. gerisini siz düşünün

ileri düzey sporcu olmak istiyorsanız bireysel bilgileriniz bir işe yaramayacaktır. sağlam bir fitness hocasına danışmanız gerekir.

wmaraci
wmaraci

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
özelden yazarsanız supplement tavsiyesinde bulunabilirim. kullanan ya da kullanmaya karşı olan herkes bildiği kadarıyla bilgisini paylaşmaya kalkınca bilgi kirliliği çıkmış ortaya çünkü.

.

mustix mustix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 17 / 323
  • Ticaret 103, (%99)

ŞafakÇALIŞKAN adlı üyeden alıntı

yaklaşık 3 kilo kadar eksiğim var. bu eksikliği, haftada bir kullanım olarak (sabah kahvaltısından sonra) gainer (k. hidrat) olarak tamamlamaya çalışıyorum.

cla kullanıyorum (zararlı yağları vücuttan atar)

protein olmazsa olmaz çünkü her gün tavuk pilav ton balığı ve hindi füme yiyemiyoruz. şahsen midem kaldırmaz bir süre sonra. bu yüzden proteini 2 günde bir spor öncesi ve sonrası alıyorum.

creatin ve amino asitte kullanıyorum. creatini her gün 4 defa kullanmam gerekli fakat ben 2 günde bir 2 ölçek kullanıyorum.

standarta ulaştıktan sonrası artık biraz daha şişeyim derseniz işte onu yapmayın. yapacaksanızda ömrünüzün sonuna kadar ağır çalışmanız gerekecektir. sporu bıraktığınız an bitersiniz. vücut sarkar ve yağlanırsınız. gerisini siz düşünün

ileri düzey sporcu olmak istiyorsanız bireysel bilgileriniz bir işe yaramayacaktır. sağlam bir fitness hocasına danışmanız gerekir.

Yanlış bilgiler ile dolu bir ileti. Bu şekilde bilgi sahibi olmadan fikir belirtmek insanları yanlış yönlendirecek, kafasını karıştıracaktır.

* 4 ölçek kreatin kullanmak diye bir şey yok.
* Ağırlık çalışıp kazandığınız kas, yağa dönüşmez.
* Şişmek diye bir şey yoktur. Steroid kullanan adamlara bakıp gaza gelmeyin.
* Gainer'ın içeriğine bakın en az %60-70i basit şekerdir. Bunun yerine 20-30 gr yulaf falan yerseniz aynı sonuca çok ama çok daha sağlıklı şekilde ulaşırsınız.
* Ömrünün sonuna kadar ağırlık çalışmak kötü bir şey mi?
* Bireysel bilgiler bir işe yaramayacak diye bir şey yok. Bilgi her zaman işe yarar.

• Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)

mustix adlı üyeden alıntı

Yanlış bilgiler ile dolu bir ileti. Bu şekilde bilgi sahibi olmadan fikir belirtmek insanları yanlış yönlendirecek, kafasını karıştıracaktır.

* 4 ölçek kreatin kullanmak diye bir şey yok.
* Ağırlık çalışıp kazandığınız kas, yağa dönüşmez.
* Şişmek diye bir şey yoktur. Steroid kullanan adamlara bakıp gaza gelmeyin.
* Gainer'ın içeriğine bakın en az %60-70i basit şekerdir. Bunun yerine 20-30 gr yulaf falan yerseniz aynı sonuca çok ama çok daha sağlıklı şekilde ulaşırsınız.
* Ömrünün sonuna kadar ağırlık çalışmak kötü bir şey mi?
* Bireysel bilgiler bir işe yaramayacak diye bir şey yok. Bilgi her zaman işe yarar.

*bir defada kullanmıyorum. ben kutu üzerinden referans verdim. bu şekil kullanılmayacağını firma bilmiyor mu?
*sarkmalar? direk deri mi?
*ömrünün sonuna kadar fitnesss yapabilecek bir insan daha doğmadı.
*gainerı şu an hayatımdan çıkaramam. düzene soktum bunu.
*kötü bişey değil elbette ama kim uğraşıyor ki sonuna kadar?
*burada demek istediğim doğru bildiğin şeyler üzerineydi. bilgi iyidir ama kirli bilgi işe yaramaz.

aşağıda yazdıklarımın hepsi kutu içeriğinde yazan kullanıım şeklidir. aynen bu şekil kullanıyorum ve gelişiyorum. gözle görülebilen bir şey bu.

mustix mustix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 17 / 323
  • Ticaret 103, (%99)
* Hangi firma veya kutu ? 6 yıldır kreatin kullanıyorum, 10 farklı markanın kreatinini kullandım, hiçbirinde böyle bir şey görmedim. İnsanın günlük kreatin ihtiyacı bellidir. 1 çay kaşığı kreatin 80-90 KG insan için yeterlidir. Fazlası böbreğe zarar verir.
* kas sarkmaz. yağ sarkar. Sen yeter bu kadar çalıştığım diye saçma sapan beslenmeye dönersen, yağlanırsın ve yağların sarkar.
* Çıkarıp çıkarmamak senin bileceğin iş. Sağlıklı yol veya sağlıksız yol tercihine kimse karışamaz. Acıkınca hamburger yemek de tercihtir, 250gr ne olduğunu bildiğin eti yemek de tercihtir, kimse karışamaz.
* senin böyle bir düşüncenin olmaması ile neden herkesi yapamaz zannediyorsun?
* Kirli bilginin işe yaramadığı konusunda senin yazdıklarına bakıp doğru söylediğine kanaat getirdim.

Ekleme: Ömrünün sonuna kadar, daha doğrusu fiziksel şartlarının elverdiği sürece ağırlık çalışacak adam karşında duruyor.
:D

• Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)

mustix adlı üyeden alıntı

* Hangi firma veya kutu ? 6 yıldır kreatin kullanıyorum, 10 farklı markanın kreatinini kullandım, hiçbirinde böyle bir şey görmedim. İnsanın günlük kreatin ihtiyacı bellidir. 1 çay kaşığı kreatin 80-90 KG insan için yeterlidir. Fazlası böbreğe zarar verir.
* kas sarkmaz. yağ sarkar. Sen yeter bu kadar çalıştığım diye saçma sapan beslenmeye dönersen, yağlanırsın ve yağların sarkar.
* Çıkarıp çıkarmamak senin bileceğin iş. Sağlıklı yol veya sağlıksız yol tercihine kimse karışamaz. Acıkınca hamburger yemek de tercihtir, 250gr ne olduğunu bildiğin eti yemek de tercihtir, kimse karışamaz.
* senin böyle bir düşüncenin olmaması ile neden herkesi yapamaz zannediyorsun?
* Kirli bilginin işe yaramadığı konusunda senin yazdıklarına bakıp doğru söylediğine kanaat getirdim.

Ekleme: Ömrünün sonuna kadar, daha doğrusu fiziksel şartlarının elverdiği sürece ağırlık çalışacak adam karşında duruyor.
:D

kutu üzerinde ne yazıyorsa aynen devam edeceğim. ayrıca yatmadan önce bir ölçü daha öneriyor creatini.

kimin doğru söylediğini ben bilemem. öneriye göre hareket ediyorum.

1 aydır kullanıyorum ve hiç böbrek ağrısı çekmedim ya da başka bir ağrı.

• Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al