wmaraci reklam
lidertakipci

Sevgilinizin Fotoğraflarını Başkalarında Görseniz Napardınız?

31 Mesajlar 3.830 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

horhor65 horhor65 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek bilgisayar
  • Konum Van
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 22 / 16
  • Ticaret 4, (%100)
yaşın kaç sadece kız arkadaşınmı? velenmeyimi düşünüyorsun? yoksa sırıl sıklam aşıkmısın durum nedir

Ek Olarak: EVLENMEYİ*

wmaraci
reklam

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Sanırım seçenek sırıl sıklam aşk olacak. Gerçekten başkasından görmediğim değeri ondan görüyorum kısa süredir çıkmaya rağmen iyi günde de kötü günde de ben onun yanındaydım oda benim. Gerçekten ilkdefa birine karşı bu derece ggüçlü bi duygu hissettim ama o olanları öğrenmek zoruma gitti. Ama çocukluk aklımı ergenlik mi artık neyse yapmış bir şeyler. Bildiğimi çaktırmadan sorduğum halde bile ağlamaya başladı. Biraz konuştuk ve şundan eminim yaptığı hatanın farkında ama mesele benim nasıl bir yol izlemem yönünde. Benim yaş 18 i geçti ama o 17 o yüzden savcılığa gitmek ailesinin ve çevresinin haberi olmasına neden olur.

EnderGrafik EnderGrafik Profesyonel Grafik İşleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1340
  • Beğeniler 618 / 619
  • Ticaret 231, (%100)

Fiber Türkiye adlı üyeden alıntı

Hepinize desteğinizden dolayı teşekkür ederim. Kendisine böyle böyle şeyler duydum doğru mu dedim yani gördüğümü belirtmeden sordum doğru mu bak bunlar bunlar dedim. Onu derken bile gözleri dolduğunu gözlemlerim. Bende fazla irdelemedim. Yaptıklarından ne derece pişman olduğuna şahsen tanık oldum. Dediği tek şey ergenlikte yaptığım en büyük hata o çocukla çıkmam oldu dedi. Dediğine göre ayrı illere gitmek zorunda kalmışlar çocuk sapık mı neyse istemiş o da yollamış bi kaç tane fotoğrafı aralarında olan fotoğrafları inceledim sadece 1 yada 2 sinde yüzü gözüküyor. Ama şu net daha duydum derken bile ne kadar acıttığını gördüm. Bakalım ne yapmam gerekir. Ayrılmak dersem her gün aynı şeyi bi daha yaşayacağımı biliyorum çünkü günde 6-7 saat en az yan yanayız.
Bide şu var biz çıkmaya başladığımızdan beri gerçekten dikkat ediyor. Yani düşünün diğerleriyle konuşmayı bile kesmiş. Merhaba bile demiyor onlara.
Savcılık mantıklı çözüm ama yüzü görünen 2 fotoğraf var onlar da ise plajda gibi hayal edebilirsiniz. Diğerlerinde yüzü gözükmüyor. Hatta daha önce gördüm ben o resimleri ama yüzü gözükmüyor diye o olduğunu anlamadım. Şimdi savcılığa gidersek ailesi vs haberleri olacak kız zor duruma düşecek. Ergenliğimde yaptığım tek hata diyor. Eğer ciddi ise sadece o çocukla çıkmış başkası da yokmuş. Buna inanırım çünkü 6-7 yıllık samimi arkadaşlarını buldum sordum yok dediler.

Tek hatasıda şansa bak bana denk geldi. Şu kısa çıktığımız sürede bile onu o kadar tanıdım her şeyi düşünürdüm onu düşünmezdim. Ama tanıdığım süre boyunca kesinlikle en özel insan o. Çünkü hiç bir zaman ailesini bile karşısına alacak kadar seven birini tanımadım.

Ne yapmak uygun sizce?

Bas nikahı olsun gitsin demek isterdim ama yaşlar küçük, mantıklı düşünmen lazım. Ve ben lise askiyla evleneni duymadim. O yuzden uzun iliskileri pek mantikli bulmam :)

rude61 rude61 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci | Çevirmen | Truzim İşletme Mezunu | Grafiker | Oyun Yapımcısı
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 16 / 35
  • Ticaret 3, (%100)
Ayrilmak hocam benim görüşüm..Saygılarımla

wmaraci
wmaraci

onuraysu onuraysu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 71 / 73
  • Ticaret 6, (%100)
arkadaşım kendi duygumu söyliyim ergenlik filan boş iş çevremde de öyle kızlar varki vay lan dersin onlar hiç mi ergen olmadı istemiş atmış diyosun bi kaç tanesinde de beraberler değmez sen o kızla evlendin o işi yapcaksın lan demezmisin benden önce tenine başka ten değmiş haaa sende önceden böyle bi halt yaptıysan demeye hakkın yok.. sen bugune kadar temizsen temiz kız bulacaksın ergenlikmiş vayyy bahane hazır benim canımda istedi ergenlikte bi kız ile bişeyler yapmak aklıma gelen ilk şey ya ilerde şansıma böyle kız gelirse ne diycem hakkım olmaz dedim en fazla öpüştüm bu ilerde pişmanlık yasıycaksan bırak 22 yasındayım yasını bilmiyorum abi tavsiyesi arkadaş tavsiyesi herkes dengine bi kaç kişi düşüncemi sevmeyebilir ama işte buda benim kendi duygularım sen temizsen temizi hak ediyosun değilsen bu konuyu açman bile hata :D

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

dangera adlı üyeden alıntı

arkadaşım kendi duygumu söyliyim ergenlik filan boş iş çevremde de öyle kızlar varki vay lan dersin onlar hiç mi ergen olmadı istemiş atmış diyosun bi kaç tanesinde de beraberler değmez sen o kızla evlendin o işi yapcaksın lan demezmisin benden önce tenine başka ten değmiş haaa sende önceden böyle bi halt yaptıysan demeye hakkın yok.. sen bugune kadar temizsen temiz kız bulacaksın ergenlikmiş vayyy bahane hazır benim canımda istedi ergenlikte bi kız ile bişeyler yapmak aklıma gelen ilk şey ya ilerde şansıma böyle kız gelirse ne diycem hakkım olmaz dedim en fazla öpüştüm bu ilerde pişmanlık yasıycaksan bırak 22 yasındayım yasını bilmiyorum abi tavsiyesi arkadaş tavsiyesi herkes dengine bi kaç kişi düşüncemi sevmeyebilir ama işte buda benim kendi duygularım sen temizsen temizi hak ediyosun değilsen bu konuyu açman bile hata :D

Sanırım haklısınız. Ama herkes kendine göre bir şeyler söylüyor. Kimisi geçmişi geçmişte bırak diyor vs. Hayatımda ilk defa böyle bir duygu beslerdim birine karşı oda benden önce sadece onunla çıkmış o çıktığı çocuğuda gayet iyi tanıyorum. Aynı anda 2-3 kişiyi idare edebilen biri. Onla ne derece bir ilişki yaşamışlar bilemem ama benden önce tek çıktığı oymuş şansa bak ona rastlamış. Galiba uygun bir şeyler bulup uygun zamanı bekleyeceğim. Sonuçta 1 ay a kadar doğum günü var ve mutlu zamanında mutsuz etmek hoş olmaz. Hayatımda hepi topu kaç kızla çıktım ki 2-3 en fazla onlarda sırf sevgilim var dedirtmek içindi. Hiç birinede yan gözle bile bakmadım. Keşke aynısını bende görebilseydim. Ama en azından arkadaşlar arasında bunca zamana kadar bana en çok değeri ve sevgiyi gösteren tek kişide oydu çünkü yaş ilerliyor ve insan mantıklı düşünmesi artıyor. Bana çıkma teklifi edene kadar elini bile tutturmadı neredeyse. Bakalım ilişkiyi bitirsemde arkadaşlığımı bitirmem herhalde iyi bir konuşma bulmalıyım ki konuda üzmeyim. Ben üzüldüm yada üzülüyorum diye oda üzülmek zorunda değil sonuçta saolasın yinede. Galiba böyle şeylere ara vermek lazım sonuçta bu sene üniversite sınavına hazırlanmak lazım. Zekice bir kız ya valla yapamadığım dersleri onunla çalışıyordum. Keşke hiç görmeseydim o fotoğrafları . çok daha güzel olurdu eminim.

onuraysu onuraysu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 71 / 73
  • Ticaret 6, (%100)

Fiber Türkiye adlı üyeden alıntı

Sanırım haklısınız. Ama herkes kendine göre bir şeyler söylüyor. Kimisi geçmişi geçmişte bırak diyor vs. Hayatımda ilk defa böyle bir duygu beslerdim birine karşı oda benden önce sadece onunla çıkmış o çıktığı çocuğuda gayet iyi tanıyorum. Aynı anda 2-3 kişiyi idare edebilen biri. Onla ne derece bir ilişki yaşamışlar bilemem ama benden önce tek çıktığı oymuş şansa bak ona rastlamış. Galiba uygun bir şeyler bulup uygun zamanı bekleyeceğim. Sonuçta 1 ay a kadar doğum günü var ve mutlu zamanında mutsuz etmek hoş olmaz. Hayatımda hepi topu kaç kızla çıktım ki 2-3 en fazla onlarda sırf sevgilim var dedirtmek içindi. Hiç birinede yan gözle bile bakmadım. Keşke aynısını bende görebilseydim. Ama en azından arkadaşlar arasında bunca zamana kadar bana en çok değeri ve sevgiyi gösteren tek kişide oydu çünkü yaş ilerliyor ve insan mantıklı düşünmesi artıyor. Bana çıkma teklifi edene kadar elini bile tutturmadı neredeyse. Bakalım ilişkiyi bitirsemde arkadaşlığımı bitirmem herhalde iyi bir konuşma bulmalıyım ki konuda üzmeyim. Ben üzüldüm yada üzülüyorum diye oda üzülmek zorunda değil sonuçta saolasın yinede. Galiba böyle şeylere ara vermek lazım sonuçta bu sene üniversite sınavına hazırlanmak lazım. Zekice bir kız ya valla yapamadığım dersleri onunla çalışıyordum. Keşke hiç görmeseydim o fotoğrafları . çok daha güzel olurdu eminim.

üniye gel görürsün tipim yok la benim kendime güvenim var ama 2.senem 4 kişiden teklif aldım biri benden büyüktü hatta ünide :D böyle unut herşeyi çıkar kızı hayatından üniye git vardır elbet temiz süt emmiş biri sevgili olursun ilerler ilerler aile derken hop evlisin ve pişmanlık duymazsın :D

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

dangera adlı üyeden alıntı

üniye gel görürsün tipim yok la benim kendime güvenim var ama 2.senem 4 kişiden teklif aldım biri benden büyüktü hatta ünide :D böyle unut herşeyi çıkar kızı hayatından üniye git vardır elbet temiz süt emmiş biri sevgili olursun ilerler ilerler aile derken hop evlisin ve pişmanlık duymazsın :D

Yahu arkadaş senin dediğini yaşamak isterdim. Bizim burada kız yok işte var bi kaç tane de durumda ortada 2. Çıktığı kişi benim 1. De çocuk galiba halletmiş mevzuyu 15 yasında nasıl becerdiyse. Neyse dediğim gibi önce ben şu yaşadığım ilden bir kurtulayım. Okullarda adam akıllı iq su 2 haneli kızmı yok bizim bulamıyoruz bilmiyorum. Ben utangaç biriyimdir. En fazla 2-3 kişiyle çıktım ama 4-5 kere teklif ettim bu son çıktığım hariç diğerleri tersledi beni hatta rezil bile etmeye kalktılar sonra kendileri gelip teklif etti. Kız yok bu ilde teklif ediyorsun bağırıp çağırıyorlar sanki çok isteyenleri var gibi

Omer Omer ÖFB Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Güvenlik Ekipmanları
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 44 / 193
  • Ticaret 3, (%100)
Kusura Bakma Ama Resimden Ötesi de Olmuştur. Resim isteyen kişi sadece resimle bırakmaz.

MaxTeknoloji.Net - Bozkurt.Net.TR

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

Ömer adlı üyeden alıntı

Kusura Bakma Ama Resimden Ötesi de Olmuştur. Resim isteyen kişi sadece resimle bırakmaz.

Olabilir ama öğrendiğim mesele bu olay şöyle olmuş bu çocuk ile aralarında 1 sınıf fark var bu kız liseyi burslu şekilde başka ilde kazanıyor il ankara yani şu an konuştuğumuz kız kazanıyor. Çocuksa mersin vs yani iller ayrılıyor. Yaklaşık 2 yıl süren hu ilişkinin 1.5 yılı bir birinden ayrı tatiller de görüşerek geçiyormuş. Sonra çocuk bundan seni özlüyorum resimlerini at demiş ama sapık mıdır yada ne düşünceyle istemiş bilmiyorum müstehcen şekilde istemiş. Erkekler ne için istediğini tahmin edebilirler. Bahsettiğimiz kız okulun en güzellerinden. En azından o zaman öyleydi şimdi biraz sorunları var neyse. Şu anda çıktığım kız da ne düşündüyse artık yollamış resimleri. Ama sonra ayrılıyorlar. Bundan 5-6 ay sonrada benle çıkmaya başlıyor. Yani doğru öncesinde bir ilişki yaşamışlar. Ama bu ilişkide detaylar nereye kadar iniyor bilemiyorum. Ama öte taraftan geçmişini sorgulamak ne derece bana uygun olur bilmiyorum. Çünkü benim yerimde olup siz çıkıyor olsaydınız imkânınız yok aklınıza her şey gelse dahi bu gelmezdi emin olun. Çünkü sorduğum herkes onun değiştiğini söylüyor. Hatta eski resimlerini buldum şu anki haliyle alakası yok. Hatta tanıyamadım bile. Durum böyle . Gözükene göre ilişkiyi bitirmek uygun duruyor ama ne denli bir ilişki yaşadılar. O fotoğrafları attığına göre ten tene değmiştir yoksa o fotoğrafları atmazdı. Ama 14-15 yasında ne denli doğru ne derece olgun düşünebilir? Onun yerinde olmadığım için bilemiyorum ama ona merhaba bile diyince ggözlerinin içi gülüyor hele ki bugün o mevzuyu sordum sadece cümlemi bitirmeden gözleri doldu. Ha belki eski arkadaşı hala seviyor mu sor dersiniz? Cevabı hayır oturduğu sıraya geçerken bile onun yanından geçmek yerine diğer taraftan geçiyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al