wmaraci reklam
lidertakipci

iPhone 6 Almayı Düşünüyorum.

59 Mesajlar 7.665 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Forcerecon Forcerecon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Programlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 45 / 58
  • Ticaret 5, (%100)
Ben daha önce Sony Xperia Z kullandım çok memnundum şuanda iPhone 6 kullanıyorum bu telefondan da memnunum. Yıllardır bu işin içindeyim bilen arkadaşlar bilir teknoloji çoğu zaman şans işidir. iPhone 6'yı 4-5 ay önce aldım Vatan bilgisayardan 64 GB Gold Buff ön ve arka koruyucu jelatin aldım ve Aliexpressten aliminyum kılıf aldım telefon şuan tank gibi sıfır sıkıntı. Şimdi burada Sony yada Samsung öven çok arkadaş olacaktır fakat onların kullandıkları telefonları kötüleyen kırılma testlerinde aşşalayan çok video var ama aklını karıştırmak istemem. He bana soracak olursan ben Sony'den çok memnundum fakat iPhone'nun havası olsun, gösterişi olsun çok merak etmiştim telefonu alayım dedim zaten kolay kolay değer kaybetmiyor beğenemezsem xperia z5 ile takas ederim diye düşündüm fakat aksine çok beğendim. Gerçekten denildiği kadar stabil bir telefon. Kamerası çok güzel ve jailbreak yaptıktan sonra sizi kendisine daha da çok bağlıyor telefon. Ben de eskiden iPhone o kadar para verilmez diyen biriydim. Hep Sony'i över dururdum iPhone'nu yerin dibine vururdum ama bir kere deneyince anladım ki bükemediğin eli öpeceksin :)
HasanHuseyin

kişi bu mesajı beğendi.

www.oyuncumedya.com - Oyun, Haber ve Teknoloji Portalı!
wmaraci
reklam

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

HasanHuseyin adlı üyeden alıntı

Yağmurda suda kaçtı, kahve de döküldü. Sen biraz hayal gücü yapmışsın. Ayrıca şuanda Türkiye fiyatlarına dair açıklama yapmadılar. Klasik basın şişirmesine sizde kulak vermişsiniz ne diyeyim. iPhone 6 16GB: 2.700 ₺ olan fiyatı 2.300 ₺ ve aşağısına inerek bu fiyata iPhone 6s 16GB olacak. Boşuna Apple'a karşı olan zihniyeti bırakın.

3 Senedirde ayrıca iPhone 4s 16GB kullanıyorum. Oldukça da memnunum.

hayal gücü mü dünyada o kadar insan var ki hatalar yapabilen ek olarak ilk yorumları okusaydınız yapılan testlerde 1 dk da dayanabildiğini görebilirdiniz , adam havuza düşürdü, ortada su basıncı var ki bu aynı zaman dilimi aynı olmaya bilir kahve dökmekle bir mi , ki fiyat hakkında bilmediğiniz ortada yine http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-apple-iphone-6-16gb-fiyati,3744786.html hani 2300 tl ya bu internet fiyatı herkes internet kullanarak almayı sevmiyor yada güvenmiyor http://www.vatanbilgisayar.com/iphone-6.html?keywords=iphone+6 buda mağazadaki fiyatı , iphone 6 + http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-apple-iphone-6-plus-16gb-fiyati,3783695.html 2800 tl en ucuz internet üzeri buna mağaza fiyatı http://www.vatanbilgisayar.com/iphone-6-plus-16-gb-akilli-telefon-gold.html yani 6s daha üst olduğuna göre 6s+ diğerlerinin en iyisi o zaman fiyatıda çok iyi olacaktır. burası türkiye vergiler ülkesi

Forcerecon adlı üyeden alıntı

Ben daha önce Sony Xperia Z kullandım çok memnundum şuanda iPhone 6 kullanıyorum bu telefondan da memnunum. Yıllardır bu işin içindeyim bilen arkadaşlar bilir teknoloji çoğu zaman şans işidir. iPhone 6'yı 4-5 ay önce aldım Vatan bilgisayardan 64 GB Gold Buff ön ve arka koruyucu jelatin aldım ve Aliexpressten aliminyum kılıf aldım telefon şuan tank gibi sıfır sıkıntı. Şimdi burada Sony yada Samsung öven çok arkadaş olacaktır fakat onların kullandıkları telefonları kötüleyen kırılma testlerinde aşşalayan çok video var ama aklını karıştırmak istemem. He bana soracak olursan ben Sony'den çok memnundum fakat iPhone'nun havası olsun, gösterişi olsun çok merak etmiştim telefonu alayım dedim zaten kolay kolay değer kaybetmiyor beğenemezsem xperia z5 ile takas ederim diye düşündüm fakat aksine çok beğendim. Gerçekten denildiği kadar stabil bir telefon. Kamerası çok güzel ve jailbreak yaptıktan sonra sizi kendisine daha da çok bağlıyor telefon. Ben de eskiden iPhone o kadar para verilmez diyen biriydim. Hep Sony'i över dururdum iPhone'nu yerin dibine vururdum ama bir kere deneyince anladım ki bükemediğin eli öpeceksin :)

açıkçası iphone hiç bir zaman para vermeyecek biriyim zamanında teknoloji sitem vardı ve iphone kullandım hiç hoşuma gitmedi gitmeyecekte , tabi size kalmış bazen alışkanlıklar değişebilir yada yerini yenisine bırakabilir ben androidtten memnunum 3000 tl yerine dediğim gibi 1500 tl çok mu sıkıntı yenisini al açıkçası seneye xperia z5 ultra düşünüyorum 3 yılı geliyor ve hala telefondan gayet memnunum

Forcerecon Forcerecon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Programlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 45 / 58
  • Ticaret 5, (%100)

darkthepro adlı üyeden alıntı

açıkçası iphone hiç bir zaman para vermeyecek biriyim zamanında teknoloji sitem vardı ve iphone kullandım hiç hoşuma gitmedi gitmeyecekte , tabi size kalmış bazen alışkanlıklar değişebilir yada yerini yenisine bırakabilir ben androidtten memnunum 3000 tl yerine dediğim gibi 1500 tl çok mu sıkıntı yenisini al açıkçası seneye xperia z5 ultra düşünüyorum 3 yılı geliyor ve hala telefondan gayet memnunum

Telefon biraz zevk meselesidir. Kimsi için markadır, kimisi için kameradır, kimisi için işletim sistemi, kimisi için stabillik, kimisi için tasarımdır. Evet Sony iyi marka ama ben Sony'deki donanımın iPhone'da olmasını çok isterdim. Çünkü Android hala açık beta gibi. Sürüm yükseldikçe çeşitli sorunlar çıkıyor. Arkadaşımda Xperia Z1 vardı Android 5 e yükseltti beğenmediği için tekrar 4.4.4 yükledi. Şarjı hızlı gitmeye başlamıştı ve stabillik sorunu vardı. Dediğim gibi teknoloji şans ve zevk meselesi.

www.oyuncumedya.com - Oyun, Haber ve Teknoloji Portalı!

Zuperman Zuperman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğretmen Adayı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 55 / 97
  • Ticaret 5, (%100)
Şahsen bende note 2 kullanıyorum 2014 de aldım kaç yıllık telefon olmasına rağmen güzel gidiyor ama stabil değil bende bu yüzden uzun süre stabil olmasını istediğim için ıphone düşünüyorum.

İş için kullanıyorum ki bilgisayar işiyle ilgilenenlerin hepsi ıphone kullanıyorsa bir bildikleri vardır.

Uygulama olayına girmişsiniz ücret li ıphonede bir çok uygulama ama androiddekilerden kat kat daha iyi uygulamalar var.

Karar denilen gibi kullanıcının kullanım amacına göre değişiyor.

Ben müzik,fitness ve bilgisayar işleri harici oyun vs için kullanmıyorum.

Hayat seni yıkabilir ama önemli olan yıkıldığın zaman daha sağlam ayağa kalka bilmektir.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

Forcerecon adlı üyeden alıntı

Telefon biraz zevk meselesidir. Kimsi için markadır, kimisi için kameradır, kimisi için işletim sistemi, kimisi için stabillik, kimisi için tasarımdır. Evet Sony iyi marka ama ben Sony'deki donanımın iPhone'da olmasını çok isterdim. Çünkü Android hala açık beta gibi. Sürüm yükseldikçe çeşitli sorunlar çıkıyor. Arkadaşımda Xperia Z1 vardı Android 5 e yükseltti beğenmediği için tekrar 4.4.4 yükledi. Şarjı hızlı gitmeye başlamıştı ve stabillik sorunu vardı. Dediğim gibi teknoloji şans ve zevk meselesi.

açıkçası ben çoğu telefonu denedim lg, samsung, htc , sony, apple, önceden dediğim gibi lg deki performans, htc deki ses, samsungtaki kopya olmayan tasarım bir ara apple çakması olmuştu, sony nin kamera ve dayanıklılık , zenfone denemedim arkadaşımda mevcut fakat kullandım f/p ürünü appleın en sevmediğim taraflar dediğim gibi hiç bir zaman donanımsal olarak iyi görmedim telefon dediğinde çoğu şeyi yapacak olması önemli , muzik dinleme, resim çekme, oyun oynama , uzun ömür, dayanıklılık, tasarım, hepsi appleda olsaydı belki kullanabilirdim fakat olmadı olacağınıda düşünmüyorum bunun yanı sıra bayada pahalı oluyor, aynen öyle biraz zevk ve şans meselesi kullanan kişiye veya aldığı ürüne göre değişebilir

HasanHuseyin HasanHuseyin wagonn.net Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 6 / 14
  • Ticaret 0, (%0)

darkthepro adlı üyeden alıntı

hayal gücü mü dünyada o kadar insan var ki hatalar yapabilen ek olarak ilk yorumları okusaydınız yapılan testlerde 1 dk da dayanabildiğini görebilirdiniz , adam havuza düşürdü, ortada su basıncı var ki bu aynı zaman dilimi aynı olmaya bilir kahve dökmekle bir mi , ki fiyat hakkında bilmediğiniz ortada yine http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-apple-iphone-6-16gb-fiyati,3744786.html hani 2300 tl ya bu internet fiyatı herkes internet kullanarak almayı sevmiyor yada güvenmiyor http://www.vatanbilgisayar.com/iphone-6.html?keywords=iphone+6 buda mağazadaki fiyatı , iphone 6 + http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-apple-iphone-6-plus-16gb-fiyati,3783695.html 2800 tl en ucuz internet üzeri buna mağaza fiyatı http://www.vatanbilgisayar.com/iphone-6-plus-16-gb-akilli-telefon-gold.html yani 6s daha üst olduğuna göre 6s+ diğerlerinin en iyisi o zaman fiyatıda çok iyi olacaktır. burası türkiye vergiler ülkesi

Daha dünyada satışa başlanmayan bir telefonun ücreti nasıl belli olabiliyor arkadaş biraz akıllı yorumlar yapın. Bunların hepsi hit çekmek için yapılan haberler. Şuanda ABD Apple Store'da girsen yine iPhone 6 fiyatı yüksek 6s pazara girdiğinde fiyatlar değişince tekrardan görüşelim. ;) Zaten siz bu gözle baktığınız sürece Apple berbat işe yaramaz kısacası bi b.k a yaramaz olarak görüyorsunuz. Son mesajımıda yazdım. 1 - 1.5 ay sonra gerçek Apple'ın belirlediği fiyatları hepimiz göreceğiz apple.com/tr adresinden.

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

HasanHuseyin adlı üyeden alıntı

Daha dünyada satışa başlanmayan bir telefonun ücreti nasıl belli olabiliyor arkadaş biraz akıllı yorumlar yapın. Bunların hepsi hit çekmek için yapılan haberler. Şuanda ABD Apple Store'da girsen yine iPhone 6 fiyatı yüksek 6s pazara girdiğinde fiyatlar değişince tekrardan görüşelim. ;) Zaten siz bu gözle baktığınız sürece Apple berbat işe yaramaz kısacası bi b.k a yaramaz olarak görüyorsunuz. Son mesajımıda yazdım. 1 - 1.5 ay sonra gerçek Apple'ın belirlediği fiyatları hepimiz göreceğiz apple.com/tr adresinden.

tavırlarınız ve üslubunuzdan çocuk olduğunuz belli oluyor ağlamadığınız kaldı, iphone 6+ ortada mı ? ortada eee fiyatı en düşük kaç 2800 tl 6 nın kaç 2400 siz hala 2200 diye uyduruyorsunuz mağaza fiyatları kaç bunların ? 2500 tl ve 3000 tl , ortada yeni ve daha yüksek telefonlar söz konusu o telefon ilk türkiyeye girdiğinde fiyat 3200 tl den daha yüksek olacak, insan fanboy olurda bu kadar mı olur cinsindensiniz, adamların hit çekme çabası ney ortada koskoca websiteler var adamlar tahmini diyor bizede kur farkı vergiler derken tahmini fiyat geliyor tabi siz algılayamıyorsanız başka geldiğinde iki telefonunda fiyatlarını görürüz benim düşüncem ikiside 3000 tl yukarısı olacak, ortada dolar var 3 tl yükseldikçe o fiyat artacak mucizevi bi düşüş olursa belki

mustafa9859 mustafa9859 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ziraat Mühendisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 137 / 142
  • Ticaret 11, (%100)
samsung note serisinden şaşmam beyler

Batarya Batarya SEO & Wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 317 / 317
  • Ticaret 122, (%99)

zamanedukkani adlı üyeden alıntı

varsa iphone 6 almayı düşünenler www.zamanedukkani.com dan bakabilirsiniz ayrıca 2 güne özel extra 50 tl indirim fırsatı sunacağım ücretsiz iade garantisiyle orjinal apple garantisi ithalatcı firma değil

Reklamımı yapar çeker giderim diyorsunuz :D :D

kabardey kabardey Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kamu
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 1, (%0)
aynen hocam :) fiyatlar bir tık aşağıda sitemde üstelik orjinal ' APPLE GARANTİLİ ' çakma değil :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al