freelance iş ilanları

Kilo Verme - Alma - Fitness - Body Soru ve Cevap Bknz.

76 Mesajlar 8.273 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)
ceasar Hocam yarışmaya katılmayacaksanız %2,7 yağ oranı çok düşük benden söylemesi. Gece yatmadan koşup uyuyabiliyorsanız helal olsun ^^(becerebilmişliğim yok). Sabah uyanır uyanmaz koşu biraz riskli gibi.

wmaraci
reklam

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
Şeker düşükken kardiyo yapilir. Eğer yağ oranın hızlı aşağıya inmesini istiyorsan. En ideali sabah kalkar kalkmazdır yada akşam 6 da yemek yediğinizi varsayarsak gece yatmadan hemen önce 11 gibidir.

>/dev/null 2>&1

• Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)
ceasar %2.7 yağ oranıyla 93 kg 1,87 boy helal olsun

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)

Caesar adlı üyeden alıntı

Definisyon zamanı neler yapiyorum anlatayım;

1. Beslenmede yağ tuz şeker kesinlikle yok
2. Günlük maksimum 120 GR karbonhidrat
3. Sabah uyanır uyanmaz şeker düşükken 1 saat ormanda koşu
4. Gece yatmadan 1 saat koşu bandında koşu
5. 300mg Parabolin / Hafta
6. 1 GR testesteron / Hafta
7. Günlük 8 Unite Growth (Norditropin)
8. Oglen 12 - 14:00 arası antreman. Hergün antreman dinlenme yok her gün başka bir bölge.

3.5 senedir profesyonel olarak yapiyorum.

Yani fit değil olay yarışma tecrubem bile var. 1.87 Boy 93KG full definisyon %2.7 yağ oranı definisyon halim bu sene haziran.

Detaylı foto atmıyorum çok çıplaklıktan hoşlanmadığım için.

Bul zamanı yani şuan ise günde 1 kg karbonhidrat 1 kg et yiyorum.

Şuanda 110 KG yim. Amacım haziranda 95 kg full definisyon.

Hocam size birkaç sorum olacaktı...
Definisyon nedir ? Bunun zamanı kilo mu alıyorsunuz ?
Beslenmenizde neden yağ, tuz, şeker kullanmıyorsunuz ?
Hergün ciddi ciddi 1 kilo et yiyor musunuz ? Eti nasıl yiyorsunuz ? Demek istediğim ne tür yemek olarak ?
Birde hep hayatım boyunca kulağımda kulaklık sabah kalkıp koşu yapmak istemişimdir fakat kim sabah kalkacakta koşacakta... Ben sabah durağa giderken otobüsün kaçtığı görünce koşmayan bir insan olarak nasıl sabah koşusu yapabilirim ? Ne önerirsiniz ?

wmaraci
wmaraci

SporcuOnline SporcuOnline Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Body & Fitness Personal Traine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
negiu ve Caesar teşekkür ederim yokluğumu aratmamışsınız :) verdiğiniz tavsiyeler için teşekkürler.

• Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)

SporcuOnline adlı üyeden alıntı

negiu ve Caesar teşekkür ederim yokluğumu aratmamışsınız :) verdiğiniz tavsiyeler için teşekkürler.

Biraz konuyu baltalamış gibi olduk kusura bakmayın :)

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)

denizbabasi adlı üyeden alıntı

Hocam size birkaç sorum olacaktı...
Definisyon nedir ? Bunun zamanı kilo mu alıyorsunuz ?
Beslenmenizde neden yağ, tuz, şeker kullanmıyorsunuz ?
Hergün ciddi ciddi 1 kilo et yiyor musunuz ? Eti nasıl yiyorsunuz ? Demek istediğim ne tür yemek olarak ?
Birde hep hayatım boyunca kulağımda kulaklık sabah kalkıp koşu yapmak istemişimdir fakat kim sabah kalkacakta koşacakta... Ben sabah durağa giderken otobüsün kaçtığı görünce koşmayan bir insan olarak nasıl sabah koşusu yapabilirim ? Ne önerirsiniz ?

Definasyon vucuttaki sudan ve yağdan hızlı bir şekilde arınmaya denir. Bu devrede kilo kaybedersiniz kaybettiğiniz kiloların kas değil yağ olması için uğraşırsınız.

Kısaca derinin kalınlığını minimum'a düşürüp altta kalan kas kütlesini en bariz ortaya gösterme durumudur.

Kilo alınan durum bulking evresidir.

En güzel anlatan resim sol taraf bulking sağa doğru definasyon.

1 KG et yiyorum evet 330 gr olarak 3 e bölüm öyle yiyorum. Ben genelde bonfile alıyorum maddi duruma göre tavuk balıkta alınabilir.

Özel buharda pişirme makinam var yada direk ızgara yapiyorum yağsız tuzsuz öyle yiyorum.

Kırmızı et aminoasit bakımından en güçlüsüdür. Kasları daha çok besler ama maddi duruma göre tavukda yenebilir. Ben de tavuk yiyorum çoğu zaman ama organik olmasına dikkat ediyorum. Erişilebilirse köy tavuğu en idealidir.

Sabah kalkıp koşmak sporun en zor hadisesidir ama 1 hafta dişinizi sıkarsanız artık bu olaya alışıp koşmadığınız zaman kendinizi suçlu hissediyorsunuz.

Ben bazen çok abartıyorum definasyon zamanında sabah 4 e saat kurup koşu bandı üstüne çıkıyorum.

Sana önerim kendini alıştırman olur eğer birşeye alışırsan (alışma süresi 21 gündür) ondan sonra sanki normal hayatının bir parçası gibi yapiyorsun.

Saygılar.

Ek Olarak: Yağ, tuz ve şekerin alınmamasının sebebi.

1. Yağ vucutta yağlanma yapar ama günlük ihtiyaç vardır yağada bunu günde 6 adet bademden kolaylıkla alabilirsiniz.

2. Tuz vucutta su tutar su atılmasını engeller deriyi kalınlaştırır. Kalın bir deri altta kalan kas kütlesinin görünümünü engeller.

3. Şeker. Direk yağa dönüşür vucutta. Çok zararlıdır. Metabolizmayı yavaşlatır.

>/dev/null 2>&1

TheThanatos TheThanatos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Belirtilmedi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 842
  • Beğeniler 55 / 171
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam yas 16 boy 1.65 evde 25 kilo arttirulabilinir dambil barfix ve bilek icin adini bilmiyorum sikilan bisey var bana program ayarlayabilirmisniz hocam boy uzama ile ilgili valla duaciniz olurum before afterde yaparim ref ici n

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)

Caesar adlı üyeden alıntı

Definasyon vucuttaki sudan ve yağdan hızlı bir şekilde arınmaya denir. Bu devrede kilo kaybedersiniz kaybettiğiniz kiloların kas değil yağ olması için uğraşırsınız.

Kısaca derinin kalınlığını minimum'a düşürüp altta kalan kas kütlesini en bariz ortaya gösterme durumudur.

Kilo alınan durum bulking evresidir.

En güzel anlatan resim sol taraf bulking sağa doğru definasyon.

1 KG et yiyorum evet 330 gr olarak 3 e bölüm öyle yiyorum. Ben genelde bonfile alıyorum maddi duruma göre tavuk balıkta alınabilir.

Özel buharda pişirme makinam var yada direk ızgara yapiyorum yağsız tuzsuz öyle yiyorum.

Kırmızı et aminoasit bakımından en güçlüsüdür. Kasları daha çok besler ama maddi duruma göre tavukda yenebilir. Ben de tavuk yiyorum çoğu zaman ama organik olmasına dikkat ediyorum. Erişilebilirse köy tavuğu en idealidir.

Sabah kalkıp koşmak sporun en zor hadisesidir ama 1 hafta dişinizi sıkarsanız artık bu olaya alışıp koşmadığınız zaman kendinizi suçlu hissediyorsunuz.

Ben bazen çok abartıyorum definasyon zamanında sabah 4 e saat kurup koşu bandı üstüne çıkıyorum.

Sana önerim kendini alıştırman olur eğer birşeye alışırsan (alışma süresi 21 gündür) ondan sonra sanki normal hayatının bir parçası gibi yapiyorsun.

Saygılar.

Ek Olarak: Yağ, tuz ve şekerin alınmamasının sebebi.

1. Yağ vucutta yağlanma yapar ama günlük ihtiyaç vardır yağada bunu günde 6 adet bademden kolaylıkla alabilirsiniz.

2. Tuz vucutta su tutar su atılmasını engeller deriyi kalınlaştırır. Kalın bir deri altta kalan kas kütlesinin görünümünü engeller.

3. Şeker. Direk yağa dönüşür vucutta. Çok zararlıdır. Metabolizmayı yavaşlatır.

İlk olarak verdiğiniz açıklayıcı bilgiler için sağolun hocam... Bir ara bende buna merak sardım, hem sağlıklı beslenme, spor, fitness filan.. Evde bir iki alet ile günde 2 saat kadar çalışıyordum... Yaklaşık 1 ay kadar yaptım. Beslenmemi de biraz düzenledim filan kimileri bana bir program yazdı günde 10 tane yumurta, her gün et, hayatımdan şekeri, tuzu, kahveyi, asitli içecekleri çıkar dedi... Sonra tüm varolan hevesim 1 ayda bitti.. Kimi dediği şeyler haklı ona lafım yok... Günde ben hayatta 10 yumurta yiyecek bir insan değilim... 10 yumurtayı ben 1 ayda yiyorum... Sonra her gün et, et, et bana göre değil.. Eti severim ama her günde yenmiyor.. Şeker, tuz, kahve benim için Oksijen gibiler... Sonra tüm hevesim gitti. Ufak ufak aksamalar oldu sporda sonrada aman be başlarlar böyle işe deyip bıraktım... Beslenme programı bana göre hiç uymuyor.. Sorun bu... Sabah koşusunu dişimi sıkıp umarım bir gün başarabilirim...
Sizlere çok özeniyorum sabah kalkıp koşmak güzel bir duygudur... Sabah bu insanlara bir yandan özeniyorum bir yandan da gidip uyusanıza işiniz yok mu diyorum :D :D :D

SporcuOnline SporcuOnline Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Body & Fitness Personal Traine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

TheThanatos adlı üyeden alıntı

Hocam yas 16 boy 1.65 evde 25 kilo arttirulabilinir dambil barfix ve bilek icin adini bilmiyorum sikilan bisey var bana program ayarlayabilirmisniz hocam boy uzama ile ilgili valla duaciniz olurum before afterde yaparim ref ici n

Tek sıkıntınız boyunuz mu ? Boyunuzun uzamasıylamı alakalı bütün problem?

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al