wmaraci reklam
lidertakipci

Google'a güvenerek Türkiye'de asla iş yapılmaz

44 Mesajlar 5.127 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Skaylet Skaylet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 72 / 33
  • Ticaret 1, (%100)
İnşallah yakında bu sorunlarla uğraşmak zorunda kalmayacağınız bir reklam servisi kuracağız.Milli ve müşterilerine önem veren...Allah izin verirse daha çok şey yapacağız.
explorer1001

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

explorer1001 explorer1001 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 36 / 24
  • Ticaret 8, (%100)
Skaylet hocam; ben siz reklam firmanızı kurun, ben burada ülkem için, yayıncıların esaretten kurtulması için, şerefim için o firmayı tanıtacağım.

Bazı kendini bilmez YAYINVERENLER sırf Google Adsense'de yayıncı azaldığında daha çok para ödemek zorunda kalacakları için burada Google Avukatlığını yapıyorlar. Ancak kendileri boşa çaba harcarlar. Biz yayıncılar olarak "pazarlama" alanında onlardan daha iyiyiz. Yani sonuç olarak Google Adsense'in havasını alacağız dedik mi bunu yaparız. Kaldı ki epey yol da kat ettik. Birer birer kaliteli yayıncılar reklam alanlarını bu parazit Google Adsense'den kurtarıyor.

metin2bloguns metin2bloguns Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad B** Z**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 41 / 42
  • Ticaret 11, (%73)

Skaylet adlı üyeden alıntı

İnşallah yakında bu sorunlarla uğraşmak zorunda kalmayacağınız bir reklam servisi kuracağız.Milli ve müşterilerine önem veren...Allah izin verirse daha çok şey yapacağız.

Hayirlisiyla kurarsaniz, elimden geldigince desteklerim.

Yaman Yaman Yazıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 741
  • Beğeniler 127 / 240
  • Ticaret 16, (%100)
Şuanlık bende güvenmiyorum Google'ye. Ne yapacağı belli olmuyor.
explorer1001

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Skaylet Skaylet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 72 / 33
  • Ticaret 1, (%100)

explore***01 adlı üyeden alıntı

Skaylet hocam; ben siz reklam firmanızı kurun, ben burada ülkem için, yayıncıların esaretten kurtulması için, şerefim için o firmayı tanıtacağım.

Bazı kendini bilmez YAYINVERENLER sırf Google Adsense'de yayıncı azaldığında daha çok para ödemek zorunda kalacakları için burada Google Avukatlığını yapıyorlar. Ancak kendileri boşa çaba harcarlar. Biz yayıncılar olarak "pazarlama" alanında onlardan daha iyiyiz. Yani sonuç olarak Google Adsense'in havasını alacağız dedik mi bunu yaparız. Kaldı ki epey yol da kat ettik. Birer birer kaliteli yayıncılar reklam alanlarını bu parazit Google Adsense'den kurtarıyor.

Kesinlikle hocam,umarım aklımdakileri gerçekleştirebilirim,şu Google denen kan emici şirketin tekelliğini yıkmaya Türkiye'den başlarız.
explorer1001

kişi bu mesajı beğendi.

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)

explore***01 adlı üyeden alıntı

Mesajınızdaki "kendini bilmez" sözünü ben ve bir arkadasa daha söylediğinzden eminim. Ben size karşı herhangi bir saygısızlık yapmadım. Google bana kendisini savunduğm için ödülde vermeyecek fakat sizin bu terbiyesiz laflarınıza hiç gerek yok.

Mesajınızı report ettim. Saygı çerçevesi içerisinde konuşursanız sevinirim. Size karşı bir sagısızlığım oldu mu?

Google benim şirketim değil başka birşey değil, ben niye durduk yere avukatlığını yapayım ne işim var.

Ben memnuniyetimi ve herkese açık bir forum olduğıu için kendi yorumumu ilettim. Yazdığım lafların doğruluk veya kesinliği yoktur keza sizinki gibi. Terbiyenizi takınıp dolaşırsanız forudma sevinirim.

İyi geceler
akvarist explorer1001 37153

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 36 / 24
  • Ticaret 8, (%100)
Ah sevgili dostum, kardeşim benim, halbuki ben ağzımdan çıkanlara itina ile dikkat eden, titiz bir insanım. Bir avukata daha da ötesi yazara yaraşır şekilde her türlü yazılarımı kaleme alırım.

Ben orada "kendini bilmez" lafını yazarken doğrudan sizi hedef almadım. Aklımda bile değildiniz. Aklımdan geçen şey o sıra şu idi "Zaten gerçekten kendini bilmezler alınacak bu yazdığıma"...

Görüyorum ki siz de alınmışsınız...

Bilmenizi isterim ki; "kendini bilmez" kelimesi ne TCK'da ne de bir başka yerde hakaret, küfür ya da ağır söz kapsamındadır. Hatta "kendini bilmez" demek "kendi özünden habersiz, aslında ne olduğunu bilmeyen, fevri, serbest" anlamına gelmektedir.

Ben ifade özgürlüğü gereği asla hakaret kapsamında sayılmayacak bu sözü dilediğim her yerde dile getirir ve de bu deyimi kullanırım.

Son olarak; Sayın impjix, sana tavsiyem şudur ki, "asla unutma bir yazar ile gerçek bir kalem tutan kişi ile asla laf cambazlığı girişme; zira sonunda kaybeden hep sen olursun..."

Saygılarımla
M.G

Not: Şu saatten sonra sana başkaca cevap yazmayacağım, her kim uzatırsa forum adminlerini göreve davet ediyorum.

37153 37153 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 01.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 72 / 38
  • Ticaret 13, (%100)
Istediginizi alamadiginiz icin bir markayi karalamaya calismaniz etik bir davranis degil.

• Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 36 / 24
  • Ticaret 8, (%100)
Sevgili Çağrıküçükel;

1)İstediğimi alamadığımı kim söyledi?

2) "Marka karalamaya çalışmak" ile "ifade özgürlüğü sınırları içerisinde şahsi yorumlamalarda bulunmak" arasında ince bir çizgi var ve ben bunun gayet iyi
farkındayım.

3) Özgürce ifadelerini dile getiren birine "etik değilsin" demek de pek hoş, pek etik değil:)))

Ek Olarak: Bakıyorum da Google Avukatları iş başında galiba yine:))

amatoryus amatoryus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 1531
  • Beğeniler 253 / 293
  • Ticaret 1, (%0)
adsense bu işin sizin tabirinizle tanrısıdır

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al