wmaraci reklam

Instagram ve face de 1- 2 milyonluk sayfalar hazırlama!

24 Mesajlar 5.815 Okunma
wmaraci reklam

Muhammedchan Muhammedchan sencesaglik.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ziraat Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 18 / 40
  • Ticaret 12, (%100)

emirhantopcu adlı üyeden alıntı

İlk önce bir yerde kitleyi buluyor mesela çağrı taner. Kendisinin milyonluk sayfası var ve 1 tane değil 10 taneden fazla ve hergün hepsinin reklamını yapıyor hesaplarındao onu paylaşıyor öbürü de onu böyle böyle hepsini büyütüyor

Sanırım ilk baştaki süreç biraz zorlu oluyordur ancak doğru bir yok izlenmezse başarıya ulaşması durumu da olduğu için doğru olan yol nedir tam nakit yapmak istiyorum. Yorumunuz için teşekkürler dediğiniz gibi birden fazla sayfanın bir döngü en olması aklıma yattı.

wmaraci
reklam

Fikiriscisi Fikiriscisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 17 / 14
  • Ticaret 0, (%0)

Muhammedchan adlı üyeden alıntı

Yinede size sormak isterim paylaşımların az yapıldığı zaman verilen reklam, düzenli paylaşım yapıldığı zamanda ki verilen reklamla aynı etkiyi yaratabilir mi?

Takipçilerin insan olduğunu varsayarak cevaplamak burada çok daha önemli, bir mizah sayfası var elinizde, yer yer videoların yer yer fotoğrafların paylaşıldığı bir alan.

Takipçi reklam ile beraber takip etti, bir haftada o kadar çok takip ettiği sayfa var ki muhtemelen az paylaşımla sizi haftada 1 defa gördü, takipçi programına girdi ve sizi hatırlıyamadı, sildi.

Bu başa gelebilecek olası senaryolardan biri. Aktif paylaşım dakika başından çok, gündemi yakalamakla alakalı tabi konusuna göre değişir daha ağır başlı bir sayfada 2-3 saatte bir akşam üzeri paylaşımın fazla gelmesi de bir seçenektir. Yine dediğim gibi takipçiyi test etmek burada sana çok yardımcı olacaktır.

Şuanda reklam vermek için 1 tane 80 binlik 2 tane de 1.5 milyonluk sayfa belirledim. 80 binlik daha ucuz ancak daha aktif bir sayfa olarak gördüğüm için dediğiniz gibi bir denemek istiyorum. Yorumunuz için teşekkür ediyorum.

Genel olarak çıkardığım fikir düzenli paylaşım ve doğru sayfalara reklam vermek için belirli bir miktar para gerekiyor :)

Sonuçları benimle de paylaşırsanız çok mutlu olurum, ciddi mana da bir şeyleri test etmek bu gibi alanlarda maddiyata dayanıyor. Ancak konuda bir arkadaşında dediği gibi ticari işletmeler gibi düşünmek gerek bu tip işleri.

Yatırım yaparak, yavaş yavaş kazanmayı hedeflemek gerekiyor. Tabi bunun içinde hayali büyük paraları düşünmeden ve yüksek meblağda paraları bilinçsizce kullanmamaya da özen gösterilmeli.

• Üyelik 12.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 18 / 40
  • Ticaret 12, (%100)

Fikiriscisi adlı üyeden alıntı

Takipçilerin insan olduğunu varsayarak cevaplamak burada çok daha önemli, bir mizah sayfası var elinizde, yer yer videoların yer yer fotoğrafların paylaşıldığı bir alan.

Takipçi reklam ile beraber takip etti, bir haftada o kadar çok takip ettiği sayfa var ki muhtemelen az paylaşımla sizi haftada 1 defa gördü, takipçi programına girdi ve sizi hatırlıyamadı, sildi.

Bu başa gelebilecek olası senaryolardan biri. Aktif paylaşım dakika başından çok, gündemi yakalamakla alakalı tabi konusuna göre değişir daha ağır başlı bir sayfada 2-3 saatte bir akşam üzeri paylaşımın fazla gelmesi de bir seçenektir. Yine dediğim gibi takipçiyi test etmek burada sana çok yardımcı olacaktır.

Sonuçları benimle de paylaşırsanız çok mutlu olurum, ciddi mana da bir şeyleri test etmek bu gibi alanlarda maddiyata dayanıyor. Ancak konuda bir arkadaşında dediği gibi ticari işletmeler gibi düşünmek gerek bu tip işleri.

Yatırım yaparak, yavaş yavaş kazanmayı hedeflemek gerekiyor. Tabi bunun içinde hayali büyük paraları düşünmeden ve yüksek meblağda paraları bilinçsizce kullanmamaya da özen gösterilmeli.

Anladım benim bu alanda denemeyi yapmam için en az 1-2 aylık bir süreye ihtiyacım bulunuyor Yeni iş ve şehir değişikliği gibi başımda oldukça yoğun bir dönem bulunuyor. Ancak başladığım zaman sonuçların hangi yönde olduğu ve istatistiksel bilgilerin neler olduğunu buradan paylaşacağım.

Yaptığınız yönlendirmeler ve bilgi verdiğiniz tecrübeleriniz için teşekkür ediyorum.

ferzileyto ferzileyto Better Call Fevzi ! Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)
Öncelikle takip edilmeye değer, paylaşılmaya değer içerikler üretmeniz, sonra insanları bu içerikleri ürettiğinizden haberdar etmeniz lazım.

Benim facebook'ta takip ettiğim bir sayfa var, 8troll Futbol diye. Adamlar mizahın kralını yapıyor , inanılmaz yaratıcı bir yönetimi var. Her içerik özellikle düşünülüyor ve gündemi takip ediyorlar. Harbi troll bir sayfa. Birileri reklam yaptı ben bu reklamı gördüm ve böyle bir sayfa olduğundan haberdar oldum. Sonrasında da içerik kaliteli olduğu için takip etmeye devam ettim ve beğenerek takip ediyorum.

İçerikler kaliteli olmasa takip etmem, birileri reklam yapmış olmasa da farkında olmam. Yani sadece reklama para basmayla olacak iş değil, kullanıcı geldikten sonra da elde tutmayı becermek gerekiyor.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 18 / 40
  • Ticaret 12, (%100)

ferzileyto adlı üyeden alıntı

Öncelikle takip edilmeye değer, paylaşılmaya değer içerikler üretmeniz, sonra insanları bu içerikleri ürettiğinizden haberdar etmeniz lazım.

Benim facebook'ta takip ettiğim bir sayfa var, 8troll Futbol diye. Adamlar mizahın kralını yapıyor , inanılmaz yaratıcı bir yönetimi var. Her içerik özellikle düşünülüyor ve gündemi takip ediyorlar. Harbi troll bir sayfa. Birileri reklam yaptı ben bu reklamı gördüm ve böyle bir sayfa olduğundan haberdar oldum. Sonrasında da içerik kaliteli olduğu için takip etmeye devam ettim ve beğenerek takip ediyorum.

İçerikler kaliteli olmasa takip etmem, birileri reklam yapmış olmasa da farkında olmam. Yani sadece reklama para basmayla olacak iş değil, kullanıcı geldikten sonra da elde tutmayı becermek gerekiyor.

Tabiki sonuna kadar haklısınız. Şuanda ürettiğimiz içerikler piyasada bir fark yaratır nitelikte bundan dolayı paylaşım yapmadığımız son birkaç günde bile takipçi ve eski gönderilere beğeni geliyor.

Sitemizi diyet ağırlıklı sağlık, egzersiz ve düşük kalorili yemekler üzerine kurulu bundan dolayı Diyetisyen olan kardeşim kesin bilgiler olan makaleler hazırlıyor. Ancak farkımız hit uğruna popüler fakat sağlıksız yöntemleri anlatmamakla başlıyor. Ayrıca;

• Hastalıklara göre beslenme ve egzersiz önerileri

• Spor yapanlara yönelik beslenme ve yemek tarifleri

• Belirli bir hastalığa yönelik hazırlanan yemek tarifleri

gibi şeyler sitemizin ve sosyal medya hesaplarımızın ilgi çeken bir kaç noktası oluyor.

İlgi çekici resimler, kolajlar ve kendi hazırladığımız diyet ve diyabet hastalıklarına yönelik yemek tarifleri videoları hazırlamaya da başladık.

Bu açıdan ilgi çekici ancak kaliteyi bu seviyede tutmak çok zaman istiyor bunuda anca 2 ay sonra yapabiliriz sanırım.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Hocam İçerik hırsızı olacaksın. Kendi ürettiğin içeriklerle milyonlara ulaşmana imkan yok tabi saçma bir şeyler yapıp fenomen olmazsan. Bizim ülke çalınti içerikleri sever. Huysuz panda diye hesap aç sağdan soldan içerik cal 1 aya 20ksın en az.

Çagrı taner de böyle yapıyor. Milletin mizahını içeriğini kendininmiş gibi şopluyor instadan gönderiyor olay bu. Ayda en az 10 12 bin tl gelirinin olduğunu düsünüyorum. Bu ülkede orjinal özgün içerik yaparak bir yerlere gelmeyi düsünüyorsan bunu unut hocam. Hitap ettiğin kitle ve eğitim seviyesi ortada bugün cagri tanerin takipçi kitlesi genelde emekli ve ergen kitleden oluşuyor. Yani velhasıl kitle analizi yapacaksın. Sağlam içerik çalacaksın hesap raya oturana kadar gerisi gelecek daha sonra ne atsan tutuyor.

• Üyelik 12.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 18 / 40
  • Ticaret 12, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Hocam İçerik hırsızı olacaksın. Kendi ürettiğin içeriklerle milyonlara ulaşmana imkan yok tabi saçma bir şeyler yapıp fenomen olmazsan. Bizim ülke çalınti içerikleri sever. Huysuz panda diye hesap aç sağdan soldan içerik cal 1 aya 20ksın en az.

Çagrı taner de böyle yapıyor. Milletin mizahını içeriğini kendininmiş gibi şopluyor instadan gönderiyor olay bu. Ayda en az 10 12 bin tl gelirinin olduğunu düsünüyorum. Bu ülkede orjinal özgün içerik yaparak bir yerlere gelmeyi düsünüyorsan bunu unut hocam. Hitap ettiğin kitle ve eğitim seviyesi ortada bugün cagri tanerin takipçi kitlesi genelde emekli ve ergen kitleden oluşuyor. Yani velhasıl kitle analizi yapacaksın. Sağlam içerik çalacaksın hesap raya oturana kadar gerisi gelecek daha sonra ne atsan tutuyor.

Çağrı Taner'in ismini duymuştum ancak mesajınızdan sonra yeni baktım hesaplarına. Hep kopya içeriklerin 5 milyonluk hesaplar maşallah. Sağlam bir ağ kurmuş ya bir şirketle anlaşmalı devam ediyo yada tüm işi bundan ibaret çünkü kontrol etmek oldukça zor olsa gerek.

Sağlık içerikli sitemizde kopya içerik asla düşünmüyorum ancak böyle sayfalar ve hesaplar oluşturmak herkesin olduğu gibi benim de ilgimi çekiyor.

Sanal dünyada zaman geçirmeyi çok seviyorum ve bir işe kafayı koyunca nefes almadan çalışacak kadar emek veriyorum. Bundan dolayı böyle bir sistem kurmak sonrasında sizin de dediğiniz gibi normalde hesaplara buralardan reklam çıkılabilir.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

takiplekazan takiplekazan www.ucuztakipcim.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 85 / 277
  • Ticaret 1, (%100)
İçerik üreterek para kazanılmaz. Geçti o işler. İçerik kraldır felan. :)

Ne derler. Paranın 9/10'u ticarettedir. İnternette de ticaret yapabiliyorsan kazanırsın.

Yoksa "İnternetten Para Kazanmak" hayali Metin2 de +9 dolunay düşürme hayaline döner (eskiden oynardım bi dolunay kılıcı kalmış aklımda)

Şu an ben takipçi, beğeni, izlenme vb. satıyorum. Kazancımı söylemeyeceğim nazar değmesin. ;)

Websitemi kurdum. Bakalım 1 seneye kadar baya iyi yerlere gelirim diye düşünüyorum. Ama mesela ben bunları yaparken kendimi geliştiriyorum. Orta seviye php öğrendim. Sitemi kendim yavaş yavaş tasarlıyorum. www.takiplekazan.net sitesini kurmuştum 01.01.2015 de. Onuda yavaş yavaş iyi yerlere getirdim. Güzel paralarda kazandım. Sonra sıkıldım sattım. Neyse konu uzadı. İnternet maceralarımı başka bir bölümde anlatırım.

Şu anki geliştirdiğim site: https://www.ucuztakipcim.com/

Türkiye'nin en uygun fiyatlı sosyal medya paneli - www.ucuztakipcim.com

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Çağrı Taner'in ismini duymuştum ancak mesajınızdan sonra yeni baktım hesaplarına. Hep kopya içeriklerin 5 milyonluk hesaplar maşallah. Sağlam bir ağ kurmuş ya bir şirketle anlaşmalı devam ediyo yada tüm işi bundan ibaret çünkü kontrol etmek oldukça zor olsa gerek.

Sağlık içerikli sitemizde kopya içerik asla düşünmüyorum ancak böyle sayfalar ve hesaplar oluşturmak herkesin olduğu gibi benim de ilgimi çekiyor.

Sanal dünyada zaman geçirmeyi çok seviyorum ve bir işe kafayı koyunca nefes almadan çalışacak kadar emek veriyorum. Bundan dolayı böyle bir sistem kurmak sonrasında sizin de dediğiniz gibi normalde hesaplara buralardan reklam çıkılabilir.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

Cagri tanerin elinin altında bir ekip çalışıyor hocam uçuk rakamlar kazanıyor. Bir tek kendisi yok yani

Trablus Trablus Başarı = Doğru Strateji Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Analist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 28 / 59
  • Ticaret 7, (%100)
Konuyu Actiginizdan Beri Takip Ediyorum. Benimde Sağlık Uzerine İnstagram Sayfam Mevcut Fakat Soyleki Benim Hedef Kitle Ve Lokasyonum Tamamen Yabancı Kişiler Amerikadan- İngiltereye Tüm Kesimler. Ve Aklıma Şu Geldi Projenizi Sayfanızı Yabancı Kesime Hitap Etmeniz Durumunda Daha Fazla Kazanç Ve Kullanıcı Kazanacağınızı Dusunuyorum.

www.hizlikazanc.org
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al