wmaraci reklam

TrendWP den memnun musunuz? Anket

35 Mesajlar 7.347 Okunma
smmexpress

TrendWP TrendWP WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 23.09.2012
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek Wordpress
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 16
    • Beğeniler 0 / 4
    • Ticaret 0, (%0)

Ssk Günlüğü adlı üyeden alıntı

Sen trendWP'nin çayçısı falan mısın? TrendWP diyoruz, en azından şurdaki imajı düzeltecek kurumsal bir konuşma yapabilirdin. Bana tuhaf geldi , şirket diyoruz trendwp diyoruz. Sizden hiç tema almadım ve almamamın nedenide hakkınızdaki şikayetler. Bu şikayetler sadece wmaracinda değil her yerde aynı. En azından yapıcı olmak adına tema alan ve mennun olduğunu ankette dile getiren 2 arkadaşın 1-2 kelime etmesini rica edebilir miyim? Tabi yanlışlıkla mennunum'a tıklamadıysa

Bizi kullanıcılarımızın memnuniyeti ilgilendirir bu yüzden bunun dışındaki konularda nasıl bir uslüp içinde bulunduğum sizi asla ve asla ilgilendirmez. Hakkımızda olumsuz yorum yazan arkadaşların sitemize açtıkları ve destek alamadıkları bir destek talebi görmek istiyorum hakkımızda böyle bir konu açılıyorsa bunu istemekte en büyük hakkımızın olduğunu düşünüyorum.

wmaraci
    reklam

KLavy3 KLavy3 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 29.11.2012
    • Yaş/Cinsiyet 37 / E
    • Meslek Army Design
    • Konum Ordu
    • Ad Soyad U** Y**
    • Mesajlar 556
    • Beğeniler 126 / 90
    • Ticaret 25, (%100)
    Şimdi herkez yazmış şöyle kötü böyle iyi ama şunu söylemek istiyorum. Kimseye arka çıktığımda yok ve hem çıksamda zaten önemi yok benim için. Adamların temaları sağlam güzel temalar tek sorunları destek vermemeleri oda host satmak için böyle yapıyorlar. Olay bu kaç aydır kullanıyorum temalarını ne bir sorun var nede başka birşey ve ayrıca çok da hızlı bir teması var. Ben trenwepportal temasını kullanıyorum gayette güzel. Paracı insanlar onuda söylemek isterim paranı verdiğin an herşeyini yapıyorlar.

TrendWP TrendWP WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 23.09.2012
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek Wordpress
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 16
    • Beğeniler 0 / 4
    • Ticaret 0, (%0)

KLavy3 adlı üyeden alıntı

Şimdi herkez yazmış şöyle kötü böyle iyi ama şunu söylemek istiyorum. Kimseye arka çıktığımda yok ve hem çıksamda zaten önemi yok benim için. Adamların temaları sağlam güzel temalar tek sorunları destek vermemeleri oda host satmak için böyle yapıyorlar. Olay bu kaç aydır kullanıyorum temalarını ne bir sorun var nede başka birşey ve ayrıca çok da hızlı bir teması var. Ben trenwepportal temasını kullanıyorum gayette güzel. Paracı insanlar onuda söylemek isterim paranı verdiğin an herşeyini yapıyorlar.

Yorumunuz için teşekkür ederim ama host satmak ile alakalı durumu pek anlamadım turhost dışındaki firmalarda temalarımızda bir sıkıntı çıkmıyor ama sanırım turhostta ekstra güvenlik önemlerinden dolayı bazı sorunlar çıkıyor bizde müşterilerimize 3 aylık bir sponsorluk paketi açıyoruz ücretsiz kurulum yapıyoruz bu aşamaların dışında hiç bir şekilde ücret talep ettiğimiz yok :)

Neyse yukarıda yazdıklarım olayı dahada uzatmak olacak konuyu açan arkadaşın ücretli kullandığı bir tema var ise onun lisansını vermesini ve sitemiz üzerinden açıpta destek alamadığı bir destek talebini öğrenmek istiyorum ben eminimki böyle bir durum yok eğer böyle bir durum yoksa arkadaşın buradaki bir çok kişinin vaktini harcadığından dolayı banlanmasını talep ediyorum.

• Üyelik 29.11.2012
    • Yaş/Cinsiyet 37 / E
    • Meslek Army Design
    • Konum Ordu
    • Ad Soyad U** Y**
    • Mesajlar 556
    • Beğeniler 126 / 90
    • Ticaret 25, (%100)
    Bu yazdıklarıma kimse alınmasın ben gördüğümü söylüyorum. Ne trenwp'nin kendisi alınsın nede şikayetçiler. Benim çevremde herkez bu temaları almaya kalkışıyor 100 tl'yi görünce vazgeçiyor. Trendwp temalarında bir ucuzluk yapsın inanın yok satar gibi birşey yapar. Acaba o zamanda çok fazla şikayet gelicekmi trenwp için merak ediyorum. Ben ücretimi ödediğim zaman istediğim konuda yardımcı oluyorlar. Deneme amaçlı 3 ay host bile açtılar iki sitem için kullanmadım ama yaptılar bunuda. Demek istediğim şu burası e-ticaret dünyası herşey olur kimse bu konuda lag lag yapmasına gerek yok. Paran varmı kardeşim aldınmı olay bitti.

Ek Olarak:

TrendWP adlı üyeden alıntı

Yorumunuz için teşekkür ederim ama host satmak ile alakalı durumu pek anlamadım turhost dışındaki firmalarda temalarımızda bir sıkıntı çıkmıyor ama sanırım turhostta ekstra güvenlik önemlerinden dolayı bazı sorunlar çıkıyor bizde müşterilerimize 3 aylık bir sponsorluk paketi açıyoruz ücretsiz kurulum yapıyoruz bu aşamaların dışında hiç bir şekilde ücret talep ettiğimiz yok :)

Ben sizi kötülemek yada sizin için iyi birşey yazmak diye yada çıkarım olsun diye bu konuya mesaj atmak istemedim sadece durumu izah ettim. Allah var yukarda ben temamdan çok aşırı memnunum 4 tane temam var trendwp'de ben ne bir sıkıntı gördüm nede başka birşey. Ve ayrıca kendimde tema editleyebiliyorum trenwp'nin temaları hoş olduğu için uğraşmıyorum müşterilerime gösteriyorum ve trendwp'den fiyatı aşağıya çekmesini istediğimde bu iyiliği bile yapıyorlar. Para kazanmak için elinizden geleni yapıyorsunuz ki buda doğal birşey. Benimde böyle bir ekipmanım ve elemanlarım olsa bende e-ticaretin herşeyinden yararlanırım. Herşeyimide ücretli yaparım.

wmaraci
    wmaraci

MaxTy MaxTy fullfilmindir.gen.tr Kullanıcı
    • Üyelik 07.01.2012
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Diyarbakır
    • Ad Soyad T** E**
    • Mesajlar 189
    • Beğeniler 6 / 27
    • Ticaret 2, (%100)
    Kardeş bence bu yaptığın fazla doğru bulmadım ben beğenen alır beğenmeyen almaz bence bunu adamların ekmeğiyle oynuyorsunuz bence eğer tema hakkında sorunları varsa alanları şikayeti varsa TrenWP le konuşurlar burada dillendirmenin amacı yok bence.
    KLavy3

kişi bu mesajı beğendi.

www.fullfilmindir.gen.tr

• Üyelik 29.11.2012
    • Yaş/Cinsiyet 37 / E
    • Meslek Army Design
    • Konum Ordu
    • Ad Soyad U** Y**
    • Mesajlar 556
    • Beğeniler 126 / 90
    • Ticaret 25, (%100)
    aynen öyle Maxty burası e-ticaret varsa paran alırsın yoksa almazsın katılıyorum sana.

bulutweb bulutweb Web & Grafik Tasarım Kullanıcı
    • Üyelik 17.09.2012
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek Web & Grafik Tasarım
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad B** B**
    • Mesajlar 224
    • Beğeniler 33 / 61
    • Ticaret 10, (%100)
    Ben ne wordpress kullanıcısıyım nede TrendWP müşterisiyim. Temalarının kalitesiyle ilgili de hiçbir fikrim yok.

Fakat forumda böyle konular açılması oldukça güzel. Burda adsense'den tutunda ThemeForest'e kadar bir çok firmayı tartışıp, eleştiriyoruz. Yada övüyoruz. Birbirimize tavsiyelerde bulunuyoruz. Forumun amacı da bu zaten bence.

Konuya tepki gösteren arkadaşlara hiç bir anlam veremedim doğrusu.
    Sinan sametsahin

kişi bu mesajı beğendi.

rankend rankend barankaraboga.com Kullanıcı
    • Üyelik 10.12.2011
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Bilgisayar Müh. Adayı
    • Konum Muğla
    • Ad Soyad B** K**
    • Mesajlar 207
    • Beğeniler 20 / 38
    • Ticaret 2, (%100)
    Yeni bir çizgi çizen şirketler daima kusursuz olamaz.Ilk şirket ve ilk iş tecrübedir.Bazı şeyleri göz ardı etmeniz gerekir. Baktım kadarıyle şirket şikayetleri **************lık vs. Yok , sorunlar için yolladiniz mail vs. O gün ellerine ulaşmamış veya gözünden kaçmış olabilir. Ayrıca buda bir gerçek ,işini iyi yapan firmalar lekenlenme çalışmalarına mahsur kalmıştır. Çok ciddi olmadıkça bu tür başlıklar açılmamalı.Her sorun veya memnuniyetsizlik konusunda şirkete yönelik başlıklar açılması ancak konu kalabalığına neden olur...

barankaraboga.com // rankend.com // hatadeposu.com - türkiyenin hata çözüm arşivi

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
    • Üyelik 27.01.2012
    • Yaş/Cinsiyet - /
    • Meslek
    • Mesajlar 2967
    • Beğeniler 1073 / 440
    • Ticaret 0, (%0)
    TrendWP el değişse toparlanamazlar sanırım. Ben de bu adamların temalarını satın almam herhalde.

shisha shisha Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 10.12.2012
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Balıkesir
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 17
    • Beğeniler 3 / 5
    • Ticaret 0, (%0)
    Öncelikle böyle bir konu açmanın hiçbir sakıncası yok. Konu açıp yabancı siteleri, domain, hosting firmalarını eleştirebiliyoruz da neden tema satan bir Türk firmasını eleştiremiyoruz? Burda anket açarak kimsenin ekmeğiyle oynanmaz. Hadi trendwp yi karalayalım diye konu açılmamış.

2. si trendwp kullanıcı adlı arkadaşın uslubunda büyük yanlışlık var. Kurumsal firmayı temsil eden bir üye bu şekilde konuşmamalı. Şikayetvar.com a girin en çok şikayet alan firmaların cevaplarına bakın hepsinde seviyeli bir uslup görürsünüz.

"Bizi kullanıcılarımızın memnuniyeti ilgilendirir bu yüzden bunun dışındaki konularda nasıl bir uslüp içinde bulunduğum sizi asla ve asla ilgilendirmez."

Bu söz nasıl bir firma tarafından söylenebilir aklım almıyor. Demekki sizin kendi kullanıcılarınız size yeter başkası umrunuzda değil? Burdaki yazılarınıza bakarak bile belki biri tema satın alacaktı ama bu sözle o fırsatı kaçırdınız. Bu durum şunu açıklıyor ki siz umursamaz bir satıcısınız. Bir firmaya hertürlü eleştiri gelebilir ama o firmanın bu şekilde konuşmaya hakkı yoktur.

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al