wmaraci reklam

Taksim Gezi Parkı [Son Haberler]

34 Mesajlar 7.124 Okunma
wmaraci reklam

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

FilmlerBizden adlı üyeden alıntı

bunlar zihniyetinize karşı ses çıkarmamanın verdiği birikimin patlamasıdır! halada zihniyetinizi savunmayın!
özgürlük söylemini biz dilimizden düşürmedik. başa gelen zihniyetin bu söylemi faşist diktasını kurmak için sadece kullandığını görebiliyoruz!

byfors adlı üyeden alıntı

o kadar kritik cümleler kuruyosunki bunun kaynagı varmı hocam birde biz bakalım ?

http://twitter.com/search/realtime?q=harbiye&src=typd

Harbiye yazan yere bilgi almak istediğin kelimeyi yazabilirsin.

#SesVerTürkiyeBuÜlkeSahipsizDeğil
#TürkiyemDireniyor
#provokasyonaGELMİYORUZ
#GeziParkıCanlaBaşla
#KORKAKMEDYA
Mesele AkPartiDüşmanlığı
Protesto 48
TribünlerTekYürek DayanGeziParkı
Nasuh Mahruki
Toma

Taglarından da twitter üzerinden ulaşabilirsiniz. Ki ilk defa istisnasız tüm tt listesi tek bir konudan bahsetmektedir.

Tek canlı yayın yapan Türkçe kanal : http://halktvcanli.tumblr.com/ ( başka yerden açamadım halk tv televizyonunda varsa oradan da izleyebilirsin )

artibir.tv da takip edebilirsin

Bütün belediye turistik kameralarından bölge durumuna bakabilirsin.

Norveç kanalı ( Bütün gün DHA kaynaklı canlı yayındaydı ) : http://www.vgtv.no/#!/video/65023/opptak-opptøyer-i-istanbul-recording-istanbul-riots

Bölgeden ve farklı illerden sürekli canlı yayınlar , sağlam kaynaklardan teyit edilmiş bilgiler : http://www.livestream.com/revoltistanbul

Okan Bayulgen , Pınar Oğün , Memetali Alabora , Ahmet Kural , Burak Aksak , Ahmet Mümtaz Taylan ve bir çok kayda değer sanatçıdan da takip ederseniz bilgilendirme ve gerekli RT ler geliyor . Sözlükleri falan da takip edebilirsiniz .

Yabancı basından da farklı görsellere videolara bilgilere ulaşabilirsiniz.

Dediğim gibi mutlaka bilgi haber kirliliği olacaktır bu kaçınılmaz sebebi de yayın yasağı olmasıdır.

wmaraci
reklam

Kanuni Kanuni WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müh
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 12, (%100)

Ek Olarak: hükümetin şu durumda yapacagı tek şey hemen vur emri vermesi eyleme katılan kaç kişi varsa kurşuna dizilmeli milletin hastası colu cocugu var bundan etkilenmek zorundamı arkadaş ben olsam hemen vur emrini verirdim yemin olsunki taş atıyosan mermiyede katlanırsın aslanım çölde deve süren sıcagına katlanır yani yol göründü vur emri cıkarmak şart yani arkları toplayabilirsem canlı yayına bu konu hakkında bilgi vericem vur emrinin çıkarılması için bak bakım o zaman taş sopa atan oluyormu..

Adil davranmak gerekirse dediğin doğru. Ama adalet ile adam kazanılmıyor bazen. Sabretmek lazım. Mesela çocuklar polise taş atarken mermiyle karşılık verilmiyordu. Daha sonra o kandırılmış çocuklara oyuncak, çikolata vs dağıtıldı ve kalpleri kazanıldı. Eğer şu an o gençleri vurursak, onları yönetenlerin ekmeğine yağ sürmüş oluruz. Öfkeyle hareket etmeyelim.

Ek Olarak: hocam konunuzun kaynagınızı gösterebilirmisiniz cvp bekliyoruz yani o kadar kritik cümleler yazıyosunki fakat kaynak gösterilmiyor ne hikmetse kafadanmı uyduruluyor bu cümleler merak ettim ?

"Ey iman edenler, eğer size bir fasık bir haber getirirse onu iyice araştırın, sonra bilmeden bir topluluğa sataşırsınız da yaptığınıza pişman olursunuz." Hucurat suresi, 6. ayet

Ne zaman bu haberleri komünist ve dinsiz olmayan kanallar haber yapar, o zaman inanırım. Gerisi faso fiso...

byfors byfors Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilgisayar Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
hocam ülkenin haberi twitterdenmi yapılıyorda twitter adresi veriyorsun o cümleyi kurdugun yerin adresini neden vermiyorsun anlamadım copy pastemi yapıyorsun atıp tutanlardan haberin kaynagı varmı kaynagı haber sitelerinde veya canlı yayında ?

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Bu arada ne çok vur indirci varmış arkadaş . Unutulmamalıdır ki o vursun dediğiniz adamların evine götürdüğü ekmeğin parasını ben veriyorum ! Orada direnişte olanlar veriyor . Hem karnını doyuralım hem de gelsin vursunlar kafalarına göre . Bakıyorum da demokrasi size gerçekten 2 numara büyük birşey o yüzden asla anlayamazsınız .

Şimdi koruyanlar devlete sadece kendilerine ters bi durum olunca söylenmeye başlar devlet hööyttt diyince de susar kabullenir. Unutmayın ki halklar devletler için yoktur , devletler halklar için vardır görevleri de bizlere hizmet etmek huzurumuzu refahımızı daha iyi yaşamamızı sağlamak , haklarımızı çıkarlarımızı korumak savunmak . Benim paramla bana padişahlık yapmak ananı da al git şeklinde hitap edip artislik yapmak kafama gözüme gaz bombaları atmak değil az eleştirdiğimde tutuklamak susturmak eleştiri hakkımı engellemek değildir .

İlk okuldan beri MGV de büyüdüm bu partinin tabanında yıllarca takıldım çalıştım bana kimse bunların ne olduğunu öğretmeye kalkmasın. Ben geç uyandım bari siz erken uyanın . Devlet dediğin böyle olmaz insan dediğin böyle olmaz müslüman dediğinde böyle olmaz . Bir insan ota boka dini allahı katıyorsa münafık üçkağıtçıdan başka bişey değildir. Ki bunların alayı katıyor yandaşları da aynı kendileri de aynı .

Halkına zulmeden bir iktidar meşruiyetini yitirmiştir diye ben söylemedim bu polislere vuruyomusunuz kırıyomusunuz napıyosanız yapın şu taksimi temizleyin diyen kişi söyledi. Bu kadar da dönek olunmaz hadi o dönüyor bari siz yemeyin.
FilmlerBizden

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

Enes Yiğit adlı üyeden alıntı

Adil davranmak gerekirse dediğin doğru. Ama adalet ile adam kazanılmıyor bazen. Sabretmek lazım. Mesela çocuklar polise taş atarken mermiyle karşılık verilmiyordu. Daha sonra o kandırılmış çocuklara oyuncak, çikolata vs dağıtıldı ve kalpleri kazanıldı. Eğer şu an o gençleri vurursak, onları yönetenlerin ekmeğine yağ sürmüş oluruz. Öfkeyle hareket etmeyelim.

"Ey iman edenler, eğer size bir fasık bir haber getirirse onu iyice araştırın, sonra bilmeden bir topluluğa sataşırsınız da yaptığınıza pişman olursunuz." Hucurat suresi, 6. ayet

Ne zaman bu haberleri komünist ve dinsiz olmayan kanallar haber yapar, o zaman inanırım. Gerisi faso fiso...

hocam seni tebrik ediyor cani gönülden destekliyorum kurdugun cümle gönlüme taht kurdu yani böle 2 3 cümle gören ülkede yaşanıyor sanıyor ne biliyim ülkenin aynı cocuklarına farklı bakanlar var uyur gözerler bunların liderleri zaten. fakat bunlar kazanılsada bir derde çare olmaz bunları direk indireceksin yada sokaga çıkma yasagı altını çiziyorum (Ohal Olagan Üstü Hal Bölge)ilan ediceksin kimse cıkmıcak cıkanı indiriceksin benım böyle kanunum var ben bu ülkeyi yönetmekle mükellefim kurallara aykırıydı indirildi/vuruldu gibi diyiceksin kimse sana müdahale edemez.
Kanuni

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

hocam ülkenin haberi twitterdenmi yapılıyorda twitter adresi veriyorsun o cümleyi kurdugun yerin adresini neden vermiyorsun anlamadım copy pastemi yapıyorsun atıp tutanlardan haberin kaynagı varmı kaynagı haber sitelerinde veya canlı yayında ?

Taksimde onbinlerce insan sabah 5 den beri canlı izliyorum çatışıyor bana tv de yayınlayan bir tane kanal göster hangisi canlı yayında ? Stv verirmi sanıyosun ? Kanal 7 mi vericek yoksa ? Aç kendin canlı dha yayınlarını izle film sahnesi değil hepsi taksimde oluyor el ceziresi reutersı nytimesı rtl si canlı yayında aralıksız alt yazılar ile anlık bilgi akışı sağlarken bu ülkenin bilinen tüm kanalları başbakanın halka seslenişi icraatın içinden kilibini izletiyordu .

İşini doğru yapan neticesinden korkmaz yayın yasağı koymaz bi çıkar halkın durumuyla ilgili bi açıklama yapar . Ama niye yapsın ki 3-5 mehmet için hareket etmeyen susan şimdi de susar .

Sen bu adamları inançlı sanıp dindarlıkları için seviyosan da otur ağla müslüman verdiği oydan da sorumludur .

Zargana Zargana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 994
  • Beğeniler 9 / 303
  • Ticaret 11, (%100)
Rahmetli babam polis emeklisiydi ama polisin böylesine vahşi ve vicdansız olduğunu göre göre artık kolayca polis çocuğuyum diyemiyorum. Utanç kaynağı haline getirecekler polis çocuğu olmayı. İnsan bir empati kurar. Başka yerde senin annene, babana polisin böyle davranmasını ister misin?
occipital CesuryureK Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Ne ekersen onu biçersin

• Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Bu arada ne çok vur indirci varmış arkadaş . Unutulmamalıdır ki o vursun dediğiniz adamların evine götürdüğü ekmeğin parasını ben veriyorum ! Orada direnişte olanlar veriyor . Hem karnını doyuralım hem de gelsin vursunlar kafalarına göre . Bakıyorum da demokrasi size gerçekten 2 numara büyük birşey o yüzden asla anlayamazsınız .

Şimdi koruyanlar devlete sadece kendilerine ters bi durum olunca söylenmeye başlar devlet hööyttt diyince de susar kabullenir. Unutmayın ki halklar devletler için yoktur , devletler halklar için vardır görevleri de bizlere hizmet etmek huzurumuzu refahımızı daha iyi yaşamamızı sağlamak , haklarımızı çıkarlarımızı korumak savunmak . Benim paramla bana padişahlık yapmak ananı da al git şeklinde hitap edip artislik yapmak kafama gözüme gaz bombaları atmak değil az eleştirdiğimde tutuklamak susturmak eleştiri hakkımı engellemek değildir .

İlk okuldan beri MGV de büyüdüm bu partinin tabanında yıllarca takıldım çalıştım bana kimse bunların ne olduğunu öğretmeye kalkmasın. Ben geç uyandım bari siz erken uyanın . Devlet dediğin böyle olmaz insan dediğin böyle olmaz müslüman dediğinde böyle olmaz . Bir insan ota boka dini allahı katıyorsa münafık üçkağıtçıdan başka bişey değildir. Ki bunların alayı katıyor yandaşları da aynı kendileri de aynı .

Halkına zulmeden bir iktidar meşruiyetini yitirmiştir diye ben söylemedim bu polislere vuruyomusunuz kırıyomusunuz napıyosanız yapın şu taksimi temizleyin diyen kişi söyledi. Bu kadar da dönek olunmaz hadi o dönüyor bari siz yemeyin.

1 haber yapıyorsan kaynagını koy önce yanlış bilgilendirme yapma ayrıca senin paranla padişahlık yapan yok polis bıraksın camı cerceveyi indirsinler yine senin cebindenmi cıkarsınlar sonra acınmayasın + sen ekmek veriyorsan al işçi partisine hemen zam yap adamlar bayram etsin arkadaş sen cok olumsuz cümle kuruyorsun olmayan haberi burda gerçekci gibi yansıtıyorsun twitter adresi vermen çocuksu delinin biri bişi uydurur herkes peşinden gider (sözüm meclisten dışarı kımse alınmasında) yani bu işler böle atıp tutmakla olmuyor malesef hükümete gerekli çagrıyı yapmak farz oldu yani bu taşı sopayı atanlar imanli biri olamaz kendi müslüman insanının camını cercevesini kırmak müslümana yakışmadıgından ötürü bu taş sopa atanları ırkı belirsiz kökü belirsiz kiminin kimligi tc olanları şiddetle kınıyorum
Kanuni

kişi bu mesajı beğendi.

Kanuni Kanuni WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müh
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 12, (%100)

"Ben olmasam, ben para vermesem..." diyorsun. Yahu sen kimsin? Sövüp sayıp iftira attığın hükümeti her 2 kişiden 1'i seviyor, destekliyor. Böyle 3-5 haber yaparak milyonlarca insana gözlük takmaya çalışıyorsunuz ama boş. Akıllandı millet.

• Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

Taksimde onbinlerce insan sabah 5 den beri canlı izliyorum çatışıyor bana tv de yayınlayan bir tane kanal göster hangisi canlı yayında ? Stv verirmi sanıyosun ? Kanal 7 mi vericek yoksa ? Aç kendin canlı dha yayınlarını izle film sahnesi değil hepsi taksimde oluyor el ceziresi reutersı nytimesı rtl si canlı yayında aralıksız alt yazılar ile anlık bilgi akışı sağlarken bu ülkenin bilinen tüm kanalları başbakanın halka seslenişi icraatın içinden kilibini izletiyordu .

İşini doğru yapan neticesinden korkmaz yayın yasağı koymaz bi çıkar halkın durumuyla ilgili bi açıklama yapar . Ama niye yapsın ki 3-5 mehmet için hareket etmeyen susan şimdi de susar .

Sen bu adamları inançlı sanıp dindarlıkları için seviyosan da otur ağla müslüman verdiği oydan da sorumludur .

sımdı peki sana soruyorum bu agaç meselesini savunanların kaçtane dikili agacı var polisi kötülemek gibi olmasında polis görevini yapmak zorunda güvenligi saglamak zorunda şiddetle veya narinle yani bir şekil saglaması gerekıyor görevi bu polis asker olmasa sen sokaga cıkabilirmisin dis ülkelerin askerleri kapında gezerken böyle olaylar anca savaş çıkıcak aileni yok edicekler bişilerini yok edicekler ozaman bu toprakların degeri anlaşılır umarım olur yani olmasın demiyorum bu millete hiçbir şey yaranmaz önceki başbakanlar için nette haber aratın hep bahane hep bahane yani yararına yapılanları göstermek yerıne kötülüklerini gösteriyorlar bizim millet işi yokuşa sürmeye bayılır yalan dolan ne biliyim artık millet milletlikten cikmis komedi yani tiyatro sahnesi gibi olmus sadece güldürüyor izleyenleri polis olsa idim onları göz altına alır sabah akşam joplar mosmor ederdim keşke yetkili biri olsam bana taş atsalar üzerine yagsam saganak yagışlı şöle muaha :D

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al