Giriş Yap / Kayıt Ol

Bir Kullanıcının Satın Aldığı iPhone X’den Kıl Çıktı!

Tarih: 01 Aralık 2017   Kategori: Teknoloji   Yazar: Being  |  2601 kez okundu

Biliyorum kıldan tüyden bir muhabbet ama bence bu emsalsiz olaya siz de tanık olmak isteyebilirsiniz. Bir Ekşi Sözlük yazarı olan “gkn s” isimli kullanıcı 29 Kasım’da merakla beklediği iPhone X’ine kavuşuyor, hem de ekstralarıyla birlikte.. Teknolojiyle yıldızı barışmayan yazar, yaptığı alışverişlerde başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmediğini bildiğinden cihazın kutusunu açarken video çekiyor. Sonuç mu? El değmeden üretilen mis gibi iPhone X’in arkasındaki birkaç minik kıl parçası yazara el sallıyor.

Ekşi sözlük üzerinden önce fotoğrafları paylaşan yazar, diğer yazarların troll tepkisi üzerine çektiği videoyu da yüklemeyi ihmal etmiyor. Yaşanan olay karşısında haliyle şaşırıp kalan kullanıcı, iPhone X’i satın aldığı mağazayı arayarak emsalsiz durumunu bildiriyor. Yazarın söylediğine göre iPhone X’in satın aldığı mağaza olay karşısında şaşırmış ve yazarın şakayla karışık “Bu ne olm iğrendim ben bundan” demesi üzerine geri iade yapmayı kabul etmişler.

Yazar ilk aşamada cihazın arka kapağıyla jelatin arasına sıkışmış tek bir kıl fark etmiş ancak fotoğrafa biraz dikkatli baktığınızda cihazın farklı bölümlerinde iki kıl daha var.

Apple’ın üretim konusunda ne kadar hassas ve profesyonel bir imaja sahip olduğunu göz önüne alırsak kıllı telefon göndermenin hiç profesyonelce olmadığını söyleyebiliriz. Apple’ın bizce acilen bir temizlik veya epilasyon şirketiyle anlaşmaya varması gerekiyor.

Meşhur topiği ziyaret etmek hatta açılış videosuna göz atmak isterseniz buradan ilgili topiğe zıplayabilirsiniz.

Bir an benim aklımdan Salatalık Reyiz ve söyledikleri geçmedi dersem yalan olur. “Güvenemiyorum sonuçta kıl da çıkabilir.” :D

5 Yorum
mtnyvz avatar
mtnyvz • 11 ay önce
X'ini bulmuş kılsızını arıyo
ThPlars avatar
ThPlars • 11 ay önce
zengininde havası farklı oluyor be xd
Ahmet avatar
Ahmet • 11 ay önce
Güzeli güzel yapan dış görünüşüdür diyen büyüklerimizin ellerinden öpüyorum.
ashg avatar
ashg • 11 ay önce
Şefi çağırsaymış smile
turion avatar
turion • 11 ay önce
+ efendim hemen yenisini verelim. arkadaşlar değiştirin beyefendinin X ini
- yok istemem kalsın
+ İkramımız olsun efendim, kusurumuza bakmayın... Buyrun efendim X iniz.
:D smile smile
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2018
Bir Boğa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.