Giriş Yap / Kayıt Ol

Bitcoin Koptu Gidiyor; Yeni Rekor 8 Bin 200 Dolar!

Tarih: 20 Kasım 2017   Kategori: Teknoloji   Yazar: Being  |  2203 kez okundu

Kimine göre saadet zinciri, kimine göre ise geleceğin yeni dijital para birimi olan Bitcoin, rekora doymak bilmiyor. Son olarak birim fiyatı 8 bin doları aşan Bitcoin’in bu akşam saatleri itibariyle yeni rekoru 8 bin 200 dolar seviyesine ulaştı.

Geçtiğimiz hafta yatırımcıların Bitcoin Cash’e yönelmesiyle birlikte ciddi bir düşüş yaşayan Bitcoin haftaya güzel başladı. Geride bıraktığımız haftanın pazar gününde 23 bin 685 TL’ye kadar düşüş gösteren Bitcoin, bu hafta tekrardan kararlı bir yükseliş göstererek hem eski rekor barajına ulaştı hem de yeni bir rekora imza attı. Bugün akşam saat 18.53 itibariyle yeni rekoruna koşan Bitcoin’in birim fiyatı 8 bin 200 dolar seviyesine ulaştı. Yeni rekor birim fiyatıyla Bitcoin en hızlı şekil değiştiren yatırım aracı ve kripto para birimi olarak tarihin sayfalarında yerini alacak rekoruna imza atmış oldu.

Kripto para piyasasının birçok değişkene bağlı olarak şekillendiğini unutmamak lazım. Geçtiğimiz hafta bazı önemli yatırımcıların Bitcoin’in alternatifi olarak görülen Bitcoin Cash’e yönelmesinden sonra Bitcoin ciddi bir değer kaybı yaşamıştı. Bu hafta yaptığı etkili çıkışına karşın Bitcoin’in hala güvenli bir liman ve yatırım aracı olmaktan uzak olduğunun altını çizmemiz gerekiyor.

Bitcoin’in adını son dönemde sıkça rekorlarla duymaya alıştık. Kripto para piyasası ve Bitcoin hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Gerçekten geleceğin yatırım aracı mı? Yok olmaya mahkum bir saadet zinciri mi?

12 Yorum
Decimas avatar
Decimas • 11 ay önce
Zamanında yaşım çok düşük olduğu için bitcoin'nin bu artışını öngörmüştüm, tanesi 4₺ olduğu zamanlar ailem ve çevrem, o nedir, çekebiliyor musun, yok uydurmadı diye kestirip attı. Geçtiğimiz sene lazarus ile birlikte siber dünyada birileri elini kolunu sallaya sallaya istediğini yapabileceğin ispatlayınca bitcoin patladı, tahminimin çok ama çok üstüne çıktı şuan, her gün beni o gün umursamayanlara kur farkını kafalarına kakıyorum sad face e haklıyım da, bu kadar artışı arsa alıp bina yaparak veya piyongo bileti alıp zavallı gibi ekrandan gözünü ayırmayarak bir beklenti içinde olanlar neler kaybetti smile Elon Musk gibi şovmen de değiliz ki hayallerimizin projeleri için her yerden gözü kapalı fon toplayalım.
eneskamis avatar
eneskamis • 11 ay önce
İleride ah vah dememek için nereden koparsak kardır.
profdizayn avatar
profdizayn • 11 ay önce
caiz değil diyorlar smile
alibarisaktas avatar
alibarisaktas • 11 ay önce
Daha yeni başlıyoruz.
nihatturan avatar
nihatturan • 11 ay önce
Geldik sınıra, bu saatten sonra alınmaz diyip erteliyoruz. Sonra bummm artış. Ne yapacağız bir yol gösterin smile
Being avatar
BeingEDİTÖR • 11 ay önce
Çok arttı bu saatten sonra alınmaz smile smile
DesignTr avatar
DesignTr • 11 ay önce
bitcoin güvenli yatırım değil demenizin sebebi düşüş mü ? Cahilce olmuş biraz. 500 USD geriledi bu arada.
ntka avatar
ntka • 11 ay önce
bir gün yok olup gidicek bunu şişirenler köşeyi dönüyor alanların elinde patlıyacak aha buraya yazıyorum smile
hlsbhr avatar
hlsbhr • 11 ay önce
Bitcoinin ne olduğunu birisi açıklasın sevabına smile
Being avatar
BeingEDİTÖR • 11 ay önce
❱❱ https://wmaraci.com/nedir/blockchain ve https://wmaraci.com/nedir/bitcoin içeriklerini okursanız işin mantığını büyük oranda kavrayacaksınızdır smile
wblogy avatar
wblogy • 11 ay önce
Bitcoin daha güzel günler bekliyor..

Yatırımları artmaya devam ediyor

http://wblogy.com/bitcoin-onemli-yatirimcilardan-destek-aliyor/
aykutvrl avatar
aykutvrl • 11 ay önce
3binlerdeyken alacaktım güya düşer diye almamıştım. Şimdi sadece bakıyorum smile
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2018
Bir Boğa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.