Giriş Yap / Kayıt Ol

Google, Play Store için 2017’nin En İyi İçeriklerini Açıkladı

Tarih: 02 Aralık 2017   Kategori: Sosyal Medya   Yazar: Being  |  1483 kez okundu

Yeni yıl ufukta göründü. Google her yıl olduğu gibi bu yıl için de uygulama mağazasının en çok rağbet gören içeriklerinden oluşan bir “en iyiler” listesini tüm kullanıcılarıyla paylaştı. Google’ın en iyiler listesinde en popüler uygulamalar, mobil oyunlar, müzikler, filmler, TV şovları ve kitaplar yer alıyor.

Google’ın açıkladığı listeye göre Android platformunun en iyi uygulamalar kategorisinde liderliğe “Socratic - Math Answers & Homework Help” otururken yılın en popüler oyunu Nintendo tarafından sunulan “Super Mario Run” oyunu oluyor. Müzik kategorisindeki liderlik “Kendrick Lamar’ın HUMBLE” şarkısına aitken 2017’nin en popüler filmi ise “Moano” olarak listeye yansımış.

TV şovları kategorisinde şaşırmamamız gereken bir sonuç bizi bekliyor. HBO’nun popüler yapımı “Game of Thrones” TV kategorisinin birincisi. Play Store’un kitap kütüphanesinde 2017 yılının kazananı “Ustalık Gerektiren Kafaya Takmama Sanatı / The Subtle Art of Not Giving a F*ck by Mark Manson” kitabı oluyor.

Google, listede sıralamasında yer almayı başaran en iyilerin toplamda kaç kere indirildiği veya yıl içinde ne kadar indirme yakaladığı oranlarını bizimle paylaşmıyor.

2017’de Play Store’un en iyileri listelerinin tamamına kendi elinizle ulaşmak isterseniz, buradan Play Store’un 2017 yılına dair en popüler uygulamalarına göz atabilirsiniz.

2 Yorum
hukomota avatar
hukomota • 11 ay önce
Benim ilginç bilgiler uygulamam neden listede yok acaba smile
Being avatar
BeingEDİTÖR • 11 ay önce
Seneye artık inş. hocam smile
FacebookTwitterGoogle+YoutubeInstagramPinterest

E-Posta Aboneliği

Yeni yazılar için takipte kalın!

WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2018
Bir Boğa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.