Giriş Yap / Kayıt Ol
thodex

Hosting ve Domain sektöründe 20 yılını dolduran Niobeweb yenilendi

Tarih: 08 Ocak 2020   Kategori: Webmaster   Yazar: WM Aracı  |  2739 kez okundu

Hosting ve Domain alanında 2000 yılından bu yana kullanıcılarına kaliteli hizmet vermeyi ilke edinen Niobeweb, yeni hosting paketleri, ücretsiz domain kayıt seçenekleri ve rekabetçi fiyatları ile sektörde adından söz ettiriyor.

Hosting hizmetlerinde en önemli nokta olan ulaşılabilirlik ve teknik destek alanında, açıldığı günden bu yana farklılık yaratan Niobeweb 7/24 görev yapan uzman personeli ile çözüm sağlamaya devam ediyor.

Hosting hizmetlerinde sınırsız kaynak ve sınırsız site barındırma

Yeni hosting paketleri ile dikkat çeken Niobeweb çok sayıda web sitesini tek bir pakette barındırmak isteyen kullanıcılara, sınırsız disk seçenekleri de sunarak sitelerini yayınlama imkanı sağlıyor. Daha uygun maliyet ile kaliteli bir hizmet sağlayan Niobeweb, tüm paketlerinde ücretsiz domain avantajı sağlıyor.

Hazır Site Uygulaması Bisite işinizi kolaylaştırıyor

Kod bilgisi olmadan web sitesi hazırlamak isteyenler içi geliştirilen Bisite uygulaması, yüzlerce şablon aracılığı ile web sitesi hazırlamak için ideal bir ortam sunuyor. Seçtiğiniz şablondan resim ve yazıları değiştirerek istediğiniz bir web sitesini yayına almak için 30 dakika yeterli oluyor.

Domain yönetimi artık daha kolay

Niobeweb’den tescil edeceğiniz alan adları saniyeler içinde aktif oluyor. Daha kolay yönetim paneli ile, tüm teknik işlemleri zorlanmadan yapabiliyorsunuz. Ayrıca ücretsiz park ve dns servisleri ile ek bir ücret ödemeden bir çok faydalı işlemi yapabiliyorsunuz.

.tr Yetkili Kayıt Operatörü Niobeweb

Türkiye’de az sayıda firmanın sahip olduğu yetki ile tüm .tr uzantılı alan adları Niobeweb’de anında tescil ediliyor. Evrak ile alınan alan adları için de online evrak gönderim özellikleri ile tescil işlemleri benzerlerine oranla daha hızlı tamamlanıyor.

Koşulsuz iade garantisi ile soru işaretleri ortadan kalkıyor

Verdiği hizmete güvenen Niobeweb koşulsuz iade garantisi ile tüm riskleri ortadan kaldırıyor. Herhangi bir hizmet için sadece iade talebinde bulunmanız yeterli. En geç 48 saat içerisinde yaptığınız ödeme hiçbir kesinti olmadan iade ediliyor. Kişiye özel olan domain kayıtları haricinde tüm hizmetlerde sunulan iade garantisi için 14 gün içinde bildirim yapmanız yeterli oluyor.

 

4 Yorum
mustafaalniak avatar
mustafaalniak • 10 ay önce
peki hostingler gerçekten limitsiz mi yoksa inode dosya limiti var mı ?
ishana avatar
ishana • 10 ay önce
Uzun yıllar müşterileri idim. Kesinlikle hızlı ve güvenilir hizmetleri mevcut. müşterilerimin talepleri doğrultusunda diğer domain firmalarını da denedim. kendilerinden odukça memnun kaldım. Türkiye lokasyonlu datacenter kuran ilk firmalardandır kendileri.
Sedat Çınar avatar
Sedat Çınar • 10 ay önce
Bencede mantıklı olabilir
contentwriter avatar
contentwriter • 10 ay önce
İlk defa duydum bu firmayı smile
FacebookTwitterTelegramYoutubeInstagramPinterest

E-Posta Aboneliği

Yeni yazılar için takipte kalın!

adsterra
Son Yorumlar
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2020
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.