Giriş Yap / Kayıt Ol
thodex

Twitter, Lite Mobil Sürümünü Yayınladı

Tarih: 06 Nisan 2017   Kategori: Sosyal Medya   Yazar: Being  |  1484 kez okundu

Türkiye’de internetin kanı hızından hepimiz şikayetçiyiz. Yine de, beterin beteri var ve her yer günlük gülistanlık değil. Bunun bilin Twitter, internet hızı kaplumbağayla yarışan ülkeler için yeni bir adım attı ve Lite mobil sürümünü yayınladı.

Lite mobil sürüm; dilerseniz grafiklerin kalitesini düşürebileceğiniz veri paketinden tasarruf edebileceğiniz bir mobil tema işlevi görecek. Üstelik Lite sürüm sayesinde Android & iOS cihazlarda veri tasarrufu yapabilecek. Yok hala antenli bir telefon kullanıyorsanız internet tarayıcısı ile artık Twitter’ın Lite sürümünü de ziyaret edebilirsiniz haberiniz olsun.

Twitter, Lite sürümünü mobile.twitter.com üzerinden global olarak yayına aldı. Tasarımıyla da Lite sürümün mobil uygulamalara benzediğini söylemek mümkün. Lite sürümün en büyük hikayesi şimdilik ayarlar menüsünden aktif hale getirebildiğiniz Veri Tasarrufu (Data Saver) modu olacak. 

2 Yorum
fortehk avatar
fortehk • 3 yıl önce
Ülkem de hiç bir şeyin dengesi yok maalesef. İnternet alırsın hızı, kopması, bağlanamaması sorun. Hızı artırırlar ev internetinde AKK, Mobilde paket ücretleri, saçma sapan tarifeler ve taahhüt sorun. 3-5 gb interneti bize çok büyük bir şeymiş gibi fahiş fiyatlara sunarlar. Daha yasaklar, internet özgürlükleri vs. konularına değinmiyorum bile.
domaino avatar
domaino • 3 yıl önce
8-10GB internet paketinin yetmediği şu günlerde güzel bir uygulama smile
FacebookTwitterTelegramYoutubeInstagramPinterest

E-Posta Aboneliği

Yeni yazılar için takipte kalın!

adsterra
Son Yorumlar
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2020
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.