wmaraci reklam

Organik hit programı gerçek kişilerle -Siteni ekle hit kazanmaya basla

47 Mesajlar 13.111 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

irgereklam irgereklam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web sitesi tasarımı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** I**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 21 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
kurdum programı ve üye oldum şimdi site ekleyeceğim bakalım nasıl bir sonuç alacaz arkadaşlar teşekkürler
esernet1 aztect

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

esernet1 esernet1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek programcı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 23 / 33
  • Ticaret 6, (%100)

irgereklam adlı üyeden alıntı

kurdum programı ve üye oldum şimdi site ekleyeceğim bakalım nasıl bir sonuç alacaz arkadaşlar teşekkürler

teşekkürler

avira
nod 32
microsoft secruty esseintial

denendi virüssüz

HuseyinKul HuseyinKul Juventus Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 3 / 46
  • Ticaret 0, (%0)

esernet1 adlı üyeden alıntı

teşekkürler

avira
nod 32
microsoft secruty esseintial

denendi virüssüz

Avast, Malware Security (Advenced System Care)
ile tekrar tarandı şuan virüs bulunamadı.

Takımda sana ihtiyacımız var Andrea.

Malcolm X Malcolm X Elimden Geliyor Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 102 / 152
  • Ticaret 0, (%0)

açıkcası artık buradaki yorumları samimi bulmuyorum ? diğer konulara ilgi ne kadar artıyorsa bu konu o kadar düşürülmeye çalışılıyor yazık ... bunun gibi bir sürü örnek madem sevmiyorsunuz neden kullanıyorsunuz yada akıl veriyorsunuz entirika dolu karalama hareketleri konu açmayalım mı bu foruma bir daha ?

buradaki yorumları samimi bulmuyorum? altta olumlu yapılan yorumlara teşekkür ediyorsunuz, fakat olumsuz yorumlar, insanların başına gelen kötü tecrübeler olunca, bu yorumları samimi bulmuyorum. Sizin samimiyetiniz nerede? Neden olumsuz yorumlara karşı bir tavır içindesiniz? Adam antivirüs programı virüs buldu diyor ne var bunda? ilk 2 ay yükseldi sonra google'da kayboldu diyor, neden itiraz ediyorsunuz. Gelip buraya yalan mı söyleyecek?
Burada samimi bulunmaması gereken bir yorum varsa o da sizin yorumunuz. Bu yazıyı okuyan arkadaşları da bütün samimiyetimle uyarıyorum. Bu konu hakkında fikri olan varsa da lütfen belirtsin. Biliyorum ki forumda insanları bu tür tehlikelerden uzak tutmak isteyen bir sürü üye var, seslerini çıkartsınlar. Entrika dolu karalama hareketleriymiş bizim yaptığımız yorumlar. Neymiş konu açmayacaklar mıymış foruma, kardeşim bir bilgi paylaşırsın açarsın konunu, birşey soracaksınızdır, yardım bekliyorsundur açarsın konunu.. Bu tür bir program tanıtacaksın, açarsın konunu.. amaaa böyle olumsuz yorum gelince de insanlara çamur atmamalısınız. Olumsuz görüşlere tahammülünüz yoksa konu açmamak da sizin bileceğiniz birşeydir.

Elimden Geliyor
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 24.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek programcı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 23 / 33
  • Ticaret 6, (%100)

Malcolm X adlı üyeden alıntı

buradaki yorumları samimi bulmuyorum? altta olumlu yapılan yorumlara teşekkür ediyorsunuz, fakat olumsuz yorumlar, insanların başına gelen kötü tecrübeler olunca, bu yorumları samimi bulmuyorum. Sizin samimiyetiniz nerede? Neden olumsuz yorumlara karşı bir tavır içindesiniz? Adam antivirüs programı virüs buldu diyor ne var bunda? ilk 2 ay yükseldi sonra google'da kayboldu diyor, neden itiraz ediyorsunuz. Gelip buraya yalan mı söyleyecek?
Burada samimi bulunmaması gereken bir yorum varsa o da sizin yorumunuz. Bu yazıyı okuyan arkadaşları da bütün samimiyetimle uyarıyorum. Bu konu hakkında fikri olan varsa da lütfen belirtsin. Biliyorum ki forumda insanları bu tür tehlikelerden uzak tutmak isteyen bir sürü üye var, seslerini çıkartsınlar. Entrika dolu karalama hareketleriymiş bizim yaptığımız yorumlar. Neymiş konu açmayacaklar mıymış foruma, kardeşim bir bilgi paylaşırsın açarsın konunu, birşey soracaksınızdır, yardım bekliyorsundur açarsın konunu.. Bu tür bir program tanıtacaksın, açarsın konunu.. amaaa böyle olumsuz yorum gelince de insanlara çamur atmamalısınız. Olumsuz görüşlere tahammülünüz yoksa konu açmamak da sizin bileceğiniz birşeydir.

aynı türden konulara destek verilip buraya bu şekilde yazmak anlamsız ;) bunu ayırt etmem gerekiyordu

ayrıca sizin gibi düşünmeyen bir çok insan var bugün sisteme kazandırdığınız üye sayısı 55 ilginçtir siz tartıştıkça üye sayımız arttı ...

Siz kendi işinize bakın millette size göre egosunu tatmin etsin yada sizin tabirinizle masturbasyon yapsın ...üslubumu sertleştirmemin nedendir sizin tavrınızın bu denli acayip oluşu ...

• Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 102 / 152
  • Ticaret 0, (%0)

aynı türden konulara destek verilip buraya bu şekilde yazmak anlamsız ;) bunu ayırt etmem gerekiyordu

ayrıca sizin gibi düşünmeyen bir çok insan var bugün sisteme kazandırdığınız üye sayısı 55 ilginçtir siz tartıştıkça üye sayımız arttı ...

Siz kendi işinize bakın millette size göre egosunu tatim etsin yada sizin tabirinizle masturbasyon yapsın ...üslubumu sertleştirmemin nedendir sizin tavrınızın bu denli acayip oluşu ...

aynı türden hangi konuya destek vermişim? beni başkaları ilgilendirmez. ben yorumumu yaptım, faydalı bulmadığımı belirttim. benim gibi düşünmeyen elbette birçok insan olabilir. ama bu onların doğru olduğu anlamına gelmez. hangi seo kitabında programla yükselmekten bahsedilir? hangi seo otoritesi bunu önerir? matt cutts'un bu konudaki düşünceleri bellidir, koskoca google aynı ip'lerden girişi mi anlamayacak? benim kendi işime bakmadığımı nerden biliyorsunuz? benim sorduğum soruların da hiçbirisine cevap vermediniz.

Elimden Geliyor

• Üyelik 24.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek programcı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 23 / 33
  • Ticaret 6, (%100)

aynı türden hangi konuya destek vermişim? beni başkaları ilgilendirmez. ben yorumumu yaptım, faydalı bulmadığımı belirttim. benim gibi düşünmeyen elbette birçok insan olabilir. ama bu onların doğru olduğu anlamına gelmez. hangi seo kitabında programla yükselmekten bahsedilir? hangi seo otoritesi bunu önerir? matt cutts'un bu konudaki düşünceleri bellidir, koskoca google aynı ip'lerden girişi mi anlamayacak? benim kendi işime bakmadığımı nerden biliyorsunuz? benim sorduğum soruların da hiçbirisine cevap vermediniz.

koskoca google diyorsunuz iplerimi anlamayacak diyorsunuz

ben sze bir defa daha sistemimizi anlatıyorum

bir çok kullanıcı pc , sehir, ülkeleri farklı ve farklı yerlerden sitelere giriyor

bizim sistemimiz basit c# ile yazılmış ip lerle ping attırıp hit sağlayan sistem değildir,web tabanlı ülke,şehir ayrıştırmalı...içinde ****o,illegal olmayan bir ziyaretçi sitesidir... bu ping sstemlerinin inanılmaz zararı olduğunun farkındayız fakat...bizimki gerçek kişilerden oluşan bir dayanışma topluluğudur. Bu tür sitelerin google adwords reklamı yayınlanmadığınıda biliyorsunuzdur bizim reklamımız var bir çok kelimede google adwordste..... google'ı kandıramayız sadece sistemimiz değişik...ip değil tekrar söylüyorum ...

• Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 102 / 152
  • Ticaret 0, (%0)

koskoca google diyorsunuz iplerimi anlamayacak diyorsunuz

ben sze bir defa daha sistemimizi anlatıyorum

bir çok kullanıcı pc , sehir, ülkeleri farklı ve farklı yerlerden sitelere giriyor

bizim sistemimiz basit c# ile yazılmış ip lerle ping attırıp hit sağlayan sistem değildir,web tabanlı ülke,şehir ayrıştırmalı...içinde ****o,illegal olmayan bir ziyaretçi sitesidir... bu ping sstemlerinin inanılmaz zararı olduğunun farkındayız fakat...bizimki gerçek kişilerden oluşan bir dayanışma topluluğudur. Bu tür sitelerin google adwords reklamı yayınlanmadığınıda biliyorsunuzdur bizim reklamımız var bir çok kelimede google adwordste..... google'ı kandıramayız sadece sistemimiz değişik...ip değil tekrar söylüyorum ...

sorularıma yine cevap almadım. yeni sorular da soracağım. (eğer cevap verecekseniz hepsine birden verin lütfen, önceki yorumlardaki sorulara)
tamam gerçek kişilerden oluşan 100 kişilik bir kadro "aynı kendi ip'leriyle" sitelere girmeyecekler mi? arka arkaya x gün bu kendi ip'leriyle giren arkadaşları google mı farkedemeyecek? bakın otomatik ip belirleyen c# programından bahsetmedim hiç. bunun organikliği, doğallığı ve etik oluşu nerede? yani kim kandırılıyor burada? reklam vermiyorlar ve kişileri kandırmıyorlar diyelim. aramalarda üst sıralara çıkmak için google mı kandırılıyor? ki bu imkansız. ee o zaman kendilerini mi kandırıyorlar? aa siteme bugün 100 kişi fazla girmiş denilerek? ayırca sorularımın hepsine cevap vermeyecekseniz daha da buraya birşey yazmayacam. sizlere sorular sorup, sisteminizin zararlı olduğunu gösterip diğer arkadaşların farkına varmalarını sağlamak benim görevim.

Elimden Geliyor

Quadrini Quadrini www.cagdasnet.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Bilgisayar, Server, Web Tasarım ve Programlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 39 / 49
  • Ticaret 6, (%100)

sorularıma yine cevap almadım. yeni sorular da soracağım. (eğer cevap verecekseniz hepsine birden verin lütfen, önceki yorumlardaki sorulara)
tamam gerçek kişilerden oluşan 100 kişilik bir kadro "aynı kendi ip'leriyle" sitelere girmeyecekler mi? arka arkaya x gün bu kendi ip'leriyle giren arkadaşları google mı farkedemeyecek? bakın otomatik ip belirleyen c# programından bahsetmedim hiç. bunun organikliği, doğallığı ve etik oluşu nerede? yani kim kandırılıyor burada? reklam vermiyorlar ve kişileri kandırmıyorlar diyelim. aramalarda üst sıralara çıkmak için google mı kandırılıyor? ki bu imkansız. ee o zaman kendilerini mi kandırıyorlar? aa siteme bugün 100 kişi fazla girmiş denilerek? ayırca sorularımın hepsine cevap vermeyecekseniz daha da buraya birşey yazmayacam. sizlere sorular sorup, sisteminizin zararlı olduğunu gösterip diğer arkadaşların farkına varmalarını sağlamak benim görevim.

Cidden Malcolm X abarttınız !

Şimdi arkadaş bir emek vermiş, beğenirsin beğenmezsin size kalmış tabi ki.
Bir kez yorumunuzu yapmışsınız üzerine bir kaç defa daha karşılıklı bilgi paylaşmış sınız lakin bu konu sertleşmeye başlamış.
Bence bu tartışmayı ( çünkü tartışma haline geliyor ) burada bitirin.
Arkadaşı tanımam etmem lakin bir emek vermiş tanıtımını yapmaya çalışıyor. Bize de düşen iyi veya kötü yorumumuzu yapıp arkadaşı takip etmek yada boş ver değip farklı konulara bakmak.
Ben size altın kazandıracağım demiyor arkadaş yada illa kullanın kullanacaksınız diye bir baskı da yapmıyor. Bu programlara benzer 100 lerce program var ve her biri, bir öncekinin hatalarını görüp biraz daha geliştiriyor.
esernet1

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 102 / 152
  • Ticaret 0, (%0)

Quadrini adlı üyeden alıntı

Cidden Malcolm X abarttınız !

Şimdi arkadaş bir emek vermiş, beğenirsin beğenmezsin size kalmış tabi ki.
Bir kez yorumunuzu yapmışsınız üzerine bir kaç defa daha karşılıklı bilgi paylaşmış sınız lakin bu konu sertleşmeye başlamış.
Bence bu tartışmayı ( çünkü tartışma haline geliyor ) burada bitirin.
Arkadaşı tanımam etmem lakin bir emek vermiş tanıtımını yapmaya çalışıyor. Bize de düşen iyi veya kötü yorumumuzu yapıp arkadaşı takip etmek yada boş ver değip farklı konulara bakmak.
Ben size altın kazandıracağım demiyor arkadaş yada illa kullanın kullanacaksınız diye bir baskı da yapmıyor. Bu programlara benzer 100 lerce program var ve her biri, bir öncekinin hatalarını görüp biraz daha geliştiriyor.

beğenip beğenmemek bana kalmışsa size ne oluyor?
bana düşen iyi ve kötü yorumumu yapmaksa, yaptım yorumumu. boş vermek fıtratımda yok demek ki, haklı olduğumu düşündüğüm şeyin arkasından sonuna kadar giderim. madem tanıtım yapıyor, sorduğum sorulara da cevap versin, ürün pazarlıyorsa ürün hakkında sorular sormuşum niye cevap vermiyor? arkadaş olumsuz yorum yapanları samimi bulmamış ve cevap hakkı doğmuş bana kullanmayacak mıyım? ayrıca arkadaş, bir tanesi hariç hiçbir soruma cevap vermedi ve soru sormaya devam ettim ben de, bunun neresinde sıkıntı var? kavga etmekle - tartışmak arasında bir fark vardır. biz burada görüşlerimizi paylaşıyoruz. kavga etmiyoruz. benim o arkadaşın kendisine karşı bir tavrım yok, programına karşı bir olumsuz düşüncem var ve bunu da defalarca söylemekten çekinmem.
ben adama senin ürününü zararlı görüyorum diyorum, samimi bulmuyorum diyor.

Elimden Geliyor
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al