wmaraci reklam
lidertakipci

Çok az göbeğim var, en kolay nasıl eritirim?

9 Mesajlar 1.799 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Neavia Neavia Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 11 / 6
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba arkadaşlar, kilolu biri değilim boyuma göre kilom normal hatta zayıfım bile ama bilgisayar başında çok zaman geçirdiğim için bu aralar göbek yaptığımı fark ettim.Hani dışarıdan falan belli olmuyor ama beni rahatsız etti bu durum, en kolay nasıl eritebilirim bilgi verebilecek birileri var mı? (sporla arası olan biri değilim, o yüzden bu konuyu açtım)

wmaraci
reklam

sguneci sguneci SG Kimlik Onayı
  • Üyelik 22.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 179 / 154
  • Ticaret 2, (%100)
Mekik çek...

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Selam,

Aynı durum bende de mevcut idi üstteki arkadaşın ifade ettiği gibi mekik ile bu işi daha etkili bir şekilde giderebilirsin. Bunun harici de sana tavsiyem her zaman aç karnına elma sirkesi (has/orjinal) ılık su ile karıştırarak içerek yağları yakabilirsin.
Neavia

kişi bu mesajı beğendi.

Olric Olric WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1178
  • Beğeniler 0 / 247
  • Ticaret 42, (%100)
Mekik karın bölgesindeki yağları yok etmek amaçlı uygulanması yanlış bir harekettir. Daha doğrusu verimsiz bir harekettir. Mekik o bölgedeki kasları sıkılaştırır, geliştirir. Ki zaten bölgesel yağ yakma diye bir şey yoktur. Tavsiyem beslenmeye dikkat edip sıklıkla bisiklet sürmen.
Okeskin Neavia

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 11 / 6
  • Ticaret 3, (%100)

Heuristic adlı üyeden alıntı

Selam,

Aynı durum bende de mevcut idi üstteki arkadaşın ifade ettiği gibi mekik ile bu işi daha etkili bir şekilde giderebilirsin. Bunun harici de sana tavsiyem her zaman aç karnına elma sirkesi (has/orjinal) ılık su ile karıştırarak içerek yağları yakabilirsin.

Ben çok fazla kola tüketiyorum ve yağlı yiyorum hocam ve susadığım zaman suya değil meyve suyuna/kolaya koşuyorum.Böyle oluncada göbekte yağlanmalar başladı sanırım.Dediğiniz gibi beslenmeye dikkat edip daha fazla su içeceğim bu şekilde spora mekiğe falan gerek kalmadan kurtulurum göbekten büyük ihtimal.

ademgao ademgao ademgao.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 561
  • Beğeniler 119 / 120
  • Ticaret 19, (%95)
Bunun için spora giden birisi olarak şöyle anlatayım. Mekik ile sadece üst karın bölgesini birazda olsa eritebilirsin ama kesinlikle 8 aydır spora gidiyorum bende o bile olmadı. Mekik çek göbeğin erir gibi sözler eskilerden kalma boş laflar. Sende alt karın mı yoksa üst karın mı yaplı olan bölge onu yazarsan göbek eritmende yardımcı hareketleri söyleyebilirim. Ama en önemlisi beslenmene dikkat etmen. Ben gidiyorum ama düzenli yemek ve uyu problemim olduğu için bende işe yaramıyor :)

Psd2css işleri için pm atınız.

• Üyelik 16.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 11 / 6
  • Ticaret 3, (%100)

Heuristic adlı üyeden alıntı

Selam,

ademgao adlı üyeden alıntı

Bunun için spora giden birisi olarak şöyle anlatayım. Mekik ile sadece üst karın bölgesini birazda olsa eritebilirsin ama kesinlikle 8 aydır spora gidiyorum bende o bile olmadı. Mekik çek göbeğin erir gibi sözler eskilerden kalma boş laflar. Sende alt karın mı yoksa üst karın mı yaplı olan bölge onu yazarsan göbek eritmende yardımcı hareketleri söyleyebilirim. Ama en önemlisi beslenmene dikkat etmen. Ben gidiyorum ama düzenli yemek ve uyu problemim olduğu için bende işe yaramıyor :)

Üst karın hocam, bende senin gibi dengesiz besleniyorum ve uyku problemim var.Düzenli yatıp kalkmayı ve yeme içmeyi asla beceremedim.Ne önerebilirsin bana?

BeTu BeTu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 43 / 48
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam küçük ve yapılması kolay bir tavsiye her sabah kalktığınızda içebildiğiniz kadar su içmenizi tavsiye ediyorum.

ademgao ademgao ademgao.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 561
  • Beğeniler 119 / 120
  • Ticaret 19, (%95)
Üst karın en kolayı hocam bu konuda şanslısınız.
1- Mekik Hareketi (Crunch) - 4 * min 15
2 - Leg Lift - 4 * 15
3 - Plank Egzersizi Min - 20 SN

Bu hareketli yapın kısa sürede göbeğiniz eriyecektir. Ama beslenme konusu çoooook önemli. Hareketleri google'a yazarak bulabilirsiniz. Başlangıç seviyesi olarak bunlar yeterli.

Psd2css işleri için pm atınız.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al