wmaraci reklam
lidertakipci

Spor salonuna yazıldım ( 5.ay )

45 Mesajlar 4.377 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

softwarencoder softwarencoder Mezar da responsivedir Altın Üye
  • Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 802
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 17, (%100)

Lokasyon123 adlı üyeden alıntı

Hocam aslinda bu azim ve istek meselesi yapacaginiz yapi size kalmis illaki kaslanacaksin diye birsey yok ama evde yapilan egzersizlerde bilincsizlikten dolayi kaslar yanli ve yamuk ve yumurta seklinde cikiyor bu bu yzden spor salonunda profesyonel egitim sart

Hocam zaten siz birseyleer ogrenmissinizdir ben 5. Ayimda kendi antrenman progrsmimi yazmaya baslamistim zaten vucudunuzu sizden iyi taniyan olamaz

aynen öyle çok sağolasın düşüncelerin için tabiki 5 ayda neyin nasıl yapılacagını iyi öğrendim şükür olsun :)

Kurumsal, E-ticaret ve Özel Yazılım ve SEO İhtiyaçlarınız İçin BCYSoftware Solutions firması olarak yanınızdayız.

wmaraci
reklam

• Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 802
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 17, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Hocam fotoğraftaki modelle ayni su an fizigim ustte attım fotoyu. Ben kendimi bildim bileli sporla ilgiliyim cocukluktan beri, atletizm hentbol, badminton, uzun atlama, basketbol voleybol falan hepsini yaptım. Ek olarak yaklaşık 3 senedir evde antreman yapıyorum. Kendi ağırlığımla çalışıyorum. Ayak bilek ağırlıkları ile egzersiz yapıyorum. Trainer bisikleti kullaniyorum fakat hazir trainer bisiklet degil normal bisiklete ek trainer taktim elite novo force kullaniyorum. Onun harici mekik sınav nizami olarak çekiyorum. Tek el çift el çapraz yan yani bu şekilde. Genetik çok onemli etken yani mesela benim altta üstte çok çabuk kaslanıyor. Kolum iki boğumdan oluşuyor mesela kilo da alsam o hiç kaybolmuyor. Duzenli ve disiplinli yapmak çok önemli ayda 8 kez kardiyo hafta da 2 kez antreman yapiyorum

özelden ekliyorum valla sen kaşındın :D ama sen 3 yıldır yapıyosun yani ben daha hiç bu yaşıma kadar sporla ilgim yoktu sadece zayıf ve uzun boyluydum hepsi o 1.80 boyundaydım 70 kiloydum bi aralar 80 e çıktım sonra 78.5 şuanda :)

yağlı bi yapım yok fazla ekliyorum özelden :D

Kurumsal, E-ticaret ve Özel Yazılım ve SEO İhtiyaçlarınız İçin BCYSoftware Solutions firması olarak yanınızdayız.

WhoCaress WhoCaress Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 19 / 94
  • Ticaret 11, (%91)
Backlinkcigeldi Hocam o fotoğrafta gördüğünüz model senelerdir antrenman yapıp beslenmesine inanılmaz dikkat eden sporcuların arasında ki vücudu gördüğünüz gibi mükemmel. Tabi sadece beslenme olsa iyi bir ton da supplement kullanıyor, vücudunuzu görmek isteriz eğer paylaşmak isterseniz.
softwarencoder

kişi bu mesajı beğendi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Hocam ben de supplement kullanıyorum. Olimp amino ve dusuk karbonhidrat yuksek protein bazli besleniyorum. O fotograftaki kişi de vucut agirligiyla egzersiz yapan biri. Kusursuz ve güzel bir vucut için ağırlık şart değil.

Misal gögüs kası çabuk oluşan ve göbekte yağ tutmayan biriyseniz benim gibi su görüntüye ulaşmak pek zor değil. Ben de 3 senedir evde antreman bunun harici kendimi bildim bileli de spor dalları ile ugraşmaktayım :) yani biz de yeni yetme sporcu degiliz hocam
softwarencoder

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 802
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 17, (%100)
Backlinkcigeldi ben sadece whey optimum kullanıyorum sabah 1 ölçek spordan hemen sonra 1 ölçek başkada bişi kullanmıyorum :)

• Üyelik 01.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 19 / 94
  • Ticaret 11, (%91)
Backlinkcigeldi Hocam bence ağırlık şart tabi ki kendiniz yapabilirsiniz. Fitness manken olmak isteyen çok yakın bir arkadaşım buna yakın bir vücudu haftada 5 gün antrenman + güzel bir beslenmeyle ulaşamadı. Onunda güzel bir vücudu var fakat hala buna ulaşamadı, sadece merak ettim.

• Üyelik 01.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 19 / 94
  • Ticaret 11, (%91)
yavuzselim57 Şuanda en mantıklısı bu çok fazla supplement kullanmak bence etik değil, protein tozu hariç. Sabah kullanmak gereksiz geliyor zaten yumurtayı vs. gömüyorsanız :)
softwarencoder

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

yavuzselim57 adlı üyeden alıntı

Backlinkcigeldi ben sadece whey optimum kullanıyorum sabah 1 ölçek spordan hemen sonra 1 ölçek başkada bişi kullanmıyorum :)

Başlangıc asamasında sadece whey kullanacaksiniz zaten hocam. Kompleks amino asitler bir sonraki aşama. Şu an için whey yeterli. Ben AoL zinc ile kompleks amino asit kullaniyorum sadece whey almiyorum. Zaten beslenme tarzım liseden beri her türlu dışari yiyeceginden ve abur cuburdan uzak bir beslenme tarzi o yüzden gereken her şeyi her turlu besinden alabiliyorum. Her gün çig brokoli yerim mesela 250 300gr bu şekilde. Bir de gecmisten gelen bir aliskanlik ne yersem gunluk ihtiyacimin kacta kacini aldim diye hesapliyorum.

Dediğim gibi aşiri kasli böyle damarli işin suyu çikmiş bacaklar kutük gibi olmus bir vucut benim ne tarzim ne de göz zevkime uyan bir tarz. Benim icin geniş omuz biçimli kol hafif belirgin adonis ve sixpack yeterli.

• Üyelik 01.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 19 / 94
  • Ticaret 11, (%91)
Backlinkcigeldi Hocam evde yaptığınız antrenmanı paylaşırsanız evde antrenman yapan arkadaşlara ilham olmuş olursunuz :) bu arada o aşırı kaslı adamlar gibi zaten olamazsınız emin olun o yüzden fazla kasmayın. O adamların bir çoğu günde 12 öğün veya 8 oğün yemek yiyorlar, yani spor salonuna gittiğinizde Ronnie Coleman gibi olmayacaksınız :)
softwarencoder

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

WhoCaress adlı üyeden alıntı

Backlinkcigeldi Hocam bence ağırlık şart tabi ki kendiniz yapabilirsiniz. Fitness manken olmak isteyen çok yakın bir arkadaşım buna yakın bir vücudu haftada 5 gün antrenman + güzel bir beslenmeyle ulaşamadı. Onunda güzel bir vücudu var fakat hala buna ulaşamadı, sadece merak ettim.

Hocam gelişimim devam ettiği için ağırlik altına girmiyorum :) gelişim bitsin işin suyunu cikarmadan ben de agirlik altina girecegim. Lakin aşiri kas sevmedigimden fitness model olmadim ben. Aşiri itici geliyor bana. O tip vucutlari seven kadinlarin sayisi da cok azdir yani. Tamamen kisiyle alakali bir konu. O yüzden su an ev egzersizleri yeterli geliyor bana. Barfiks demirinde bir cok hareket yapilabiliyor zaten :) mesela mekigi ters çekiyorum. Baş aşagı şekilde. O şekilde daha fazla kaslara yükleniyorum
softwarencoder

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al