freelance iş ilanları

Vücut Geliştirmeciler İçin Fotoğraflar(Kapak,Masaüstü vb.)

17 Mesajlar 3.521 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Karyotip Karyotip .... Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sağlık Çalışanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 1479
  • Beğeniler 312 / 379
  • Ticaret 42, (%100)

Ali İhsan SARAN adlı üyeden alıntı

Özelden bana yaşını boyunu kilonu, ekipmanlarını yaptığın alıştırmaları neleri yiyip neleri yemediğini yazarmısın kendi çapımda uygun bir şey çıkarmaya çalışayım.

Protein tozu öneriyor musun?
Her yaz 1-2 ay giderim spor salonuna protein tozu da kullanıyorum. :) Hocam bitkisel problem olmaz dedi ama bilemiyorum.

sosyalme.com
wmaraci
reklam

Aliihsansaran Aliihsansaran Türk büyüktür,üstündür! E-Mail Onaysız
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)

alkinkasap adlı üyeden alıntı

üşengeçlik diyor şair..
üşendiğim için bu şiiri yazamadım :D

valla şimdiye kadar hep başımda birisi tabiri caizse kan getirene kadar spor yaptırdı bana :)
okulda eğitimlerde spor takımımda vs hep böyle oldu boş bulduğum anı dinlenerek geçirmeye beyin odaklanınca zorlayan biri olmadığında da olmuyor işte :) ama kapueraya başlamayı düşünüyorum bu yıl.

Anladım :) MMA başlamanı tavsiye ederim kapuera neymiş yahu. :)

Karyotip adlı üyeden alıntı

Protein tozu öneriyor musun?
Her yaz 1-2 ay giderim spor salonuna protein tozu da kullanıyorum. :) Hocam bitkisel problem olmaz dedi ama bilemiyorum.

Ben 3-4 kg daha versem kullanıcam da daha 2-3 haftası var. Hiç bir yan etkisi yok (doğru tüketildiği takdirde) yanlış tüketilirsede çok büyük problemi yok karaciğeri yorar biraz. Nasıl kullanıyordun? Ayrıca niye 1-2 ay gidiyorsun kardeşim düzenli gitsene yav :)

• Üyelik 03.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sağlık Çalışanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 1479
  • Beğeniler 312 / 379
  • Ticaret 42, (%100)

Anladım :) MMA başlamanı tavsiye ederim kapuera neymiş yahu. :)

Ben 3-4 kg daha versem kullanıcam da daha 2-3 haftası var. Hiç bir yan etkisi yok (doğru tüketildiği takdirde) yanlış tüketilirsede çok büyük problemi yok karaciğeri yorar biraz. Nasıl kullanıyordun? Ayrıca niye 1-2 ay gidiyorsun kardeşim düzenli gitsene yav :)

Şimdi başladım düzenli gitmeye antremandan önce 3 kaşık sütle beraber antremandan sonra 4 kaşık su karıştırarak içiyorum. :)Bazıları kullanma ölenler var doğal beslen ilerde çekersin gibi şeyler söyledi o yüzden sordum. :)

sosyalme.com

• Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)

Şimdi başladım düzenli gitmeye antremandan önce 3 kaşık sütle beraber antremandan sonra 4 kaşık su karıştırarak içiyorum. :)Bazıları kullanma ölenler var doğal beslen ilerde çekersin gibi şeyler söyledi o yüzden sordum. :)

3 kaşık ve 4 kaşık mı? Baya çok kullanıyorsun? Antreman programın nedir bu kadar yoğun mu? Benim etrafımdada o tip insanlardan var, neyin ne olduğunu bilmeden birşeyi karalamakta üstlerine yok (Türk milleti olarak hepimiz öyleyiz) zaten whey proteinler peynir fabrikalarından peynir altı suyuyla üretilir (peynir tenekesindeki dipte kalan su) biraz eklemeler yapılır yani tamamen doğal :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sağlık Çalışanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 1479
  • Beğeniler 312 / 379
  • Ticaret 42, (%100)

3 kaşık ve 4 kaşık mı? Baya çok kullanıyorsun? Antreman programın nedir bu kadar yoğun mu? Benim etrafımdada o tip insanlardan var, neyin ne olduğunu bilmeden birşeyi karalamakta üstlerine yok (Türk milleti olarak hepimiz öyleyiz) zaten whey proteinler peynir fabrikalarından peynir altı suyuyla üretilir (peynir tenekesindeki dipte kalan su) biraz eklemeler yapılır yani tamamen doğal :)

İlk gün göğüs 2.gün kanat 3.gün omuz-bilek 4.gün bacak yoğun gibi zayıf olduğum için olabilir. :)

Bu arada blog güzel olmuş takipteyim. :)

sosyalme.com

• Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)

İlk gün göğüs 2.gün kanat 3.gün omuz-bilek 4.gün bacak yoğun gibi zayıf olduğum için olabilir. :)

Bu arada blog güzel olmuş takipteyim. :)

Biceps ve tricepsleri göremedik ? :) teşekkürler eksik olma:)

Ek Olarak: Doğru, protein kilo almayada yardımcı olur ama tabiki sağlıklı (kas) şeklinde :)
Karyotip

kişi bu mesajı beğendi.

Altinkaynak Altinkaynak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 0 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
Bende uğraşıyorum biraz :) 53 kiloyum, 1,69 boy var. Vücut yağ oranı %2. İster istemez kol kaslarım çıkıyor. 20'şer kere mekik, şınav, barfiks üçlüsünü sabah ve akşam yapıyorum o kadar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al