Giriş Yap / Kayıt Ol

Advanced Registry Doctor, Elcor Software tarafından tasarlanan, bilgisayar kullanıcılarının kayıt defteri günlüğü üzerinde onarma temizleme ve çeşitli optmizasyon işlemleri gerçekleştirmesine yardımcı olan bir iyileştirme aracıdır.

Advanced Registry Doctor

Advanced Registry Doctor Programı

Advanced Registry Doctor içerisinde farklı tarama tiplerinin yer aldığı son derece özelleştirilebilir, basit kullanımlı ve sade arayüzlü bir kayıt defteri günlüğü iyileştirme aracıdır. Kısa sürede gerçekleştirebileceğiniz testlerle bu yazılımı kullanarak bilgisayarınızın kayıt günlüğünü sürekli kontrol altında tutabilir ve çeşitli iyileştirme çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz.

Yazılım isterseniz otomatik isterseniz de kişiselleştirebileceğiniz tarama seçeneklerine sahip. Örneğin belli kategorileri seçerek yazılımın sadece bu alanlar içerisinde aramalar yapmasını sağlayabilirsiniz. Yada dilerseniz otomatik olarak size sunulan hızlı tarama ve akıllı tarama seçeneklerini de kullanarak kolayca taramalar yapabilirsiniz.

Tarama işlemi sona erdikten sonra yazılım sorun bulunan ögeleri karşınıza çıkartıyor ve detaylarıyla bu sorunları gidermek için hangi iyileştirme çalışmalarının yapılması gerektiğini belirtiyor. Diğer birçok kayıt defteri optimize yazılımında olmuş olduğu gibi Advanced Registry Doctor da yedekleme ve kurtarma modülü sunuyor. Böylece yazılımı kullanmaya başlamadan önce alacağınız bir yedekle Windows’un sağlığını garanti altına alıyor ve istenmeyen olası aksiliklerin önüne geçebilme fırsatına sahip oluyorsunuz.

Advanced Registry Doctor İndir

Advanced Registry Doctor yazılımının deneme sürümü, lite sürümü ve pro sürümü olmak üzere toplamda üç farklı sürümü bulunuyor. Buradaki linkte sayfanın altında yer alan tabloya bakarak bu sürümler arasındaki farklılıkların neler olduğunu anlayabilirsiniz.

Aklına bir soru mu takıldı? O zaman uzmana sor:

WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2018
Bir Boğa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.