Giriş Yap / Kayıt Ol
İhracat Neden Hepimiz İçin Önemlidir? [ VİDEO ]

Apple, ya da eski adıyla Apple Computer Inc., merkezi Cupertino, California’da bulunan; tüketici elektroniği, bilgisayar yazılımı ve kişisel bilgisayar tasarlayan, geliştiren ve satan Amerikan çok uluslu şirkettir. Apple Şirketi 1 Nisan 1976 tarihinde kurulmuştur. Kuruluşundan sonra yoğunlukla Mac bilgisayarları üzerinde çalışan şirket daha sonralarında tüketici elektroniğine yönelmeye başlayınca iPhone ürünüyle birlikte 2007 yılında şirketinin adını Apple Inc. olarak değiştirmeyi uygun görmüştür. Apple bugün dünyanın en değerli şirketlerinden biri olma unvanına sahip bir şirketken aynı zamanda birçok alandan teknolojik ve elektronik ürünleri ile tanınmaktadır.

Apple

Apple Kimliği

Apple kimliği, herhangi bir Apple ürününü kullanırken sizin Apple hizmeti ve servislerinden tam olarak faydalanmanız amacıyla meydana getirilmiş olan bir güvenlik ve müşteriyi tanımlama yöntemidir. Ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz Apple kimliğini bir iPhone, iPod Touch, iPad veya Mac cihazınızla birleştirerek Apple'ın sizi ve cihazınızı daha kolay tanımasını sağlayabilirsiniz. Apple kimliği sahibi olduktan sonra Apple'ın kullanıcılara sunduğu popüler servislerden iCloud yedekleme servisinden ve “Find My iPhone” özelliğinden faydalanabilirsiniz. Apple kimliği içerisine aynı zamanda kredi kartı bilgilerinizin de girişini yapabilirsiniz. Bu sayede Apple'ın uygulama merkezinden bir satın alma işlemi gerçekleştireceğinizde sürekli olarak sıfırdan ödeme bilgileri seçmenize de gerek kalmaz.

Apple Destek

Apple satmış olduğu her ürünün tüketicisini mutlu edebilmesi ve tekrardan ürünlerinden birini satın alması için yüksek bir destek kalitesiyle müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. https://www.apple.com/tr/support/ internet adresini ziyaret ettikten sonra hangi ürünle ilgili hangi konuda sıkıntı yaşadığınızı seçebilir ve bu konu hakkında dilerseniz hazır makalelerden, dilerseniz topluluk forumlarından dilerseniz de direkt müşteri temsilcisinden yardım ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

Aklına bir soru mu takıldı? O zaman uzmana sor:

WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2021
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.