wmaraci reklam

Amazon'un İleri Seviye Yapay Zeka Botu: Rufus

Dünyanın en büyük şirketlerinden birisi olan Amazon, geçen gün düzenlediği bir lansman ile yeni akıllı yapay zeka botu Rufus’u tanıttı. E-ticaret devi Amazon, geliştirdiği yeni yapay zekası sayesinde artık müşterilerinin çok daha sağlıklı ve keyifli alışveriş yapabileceklerini belirtiyor. Zira Rufus, tıpkı ChatGPT gibi müşterilerle konuşarak ihtiyaçlarını net olarak belirleyip ona göre ürün önerecek.

En Akıllı Alışveriş Yapay Zeka Destekli Sanal Asistanı: Rufus

Rufus’u bir tür alışveriş asistanı olarak da tanımlayan Amazon, yapay zeka botunun müşterilere alabileceği hediyeler dahi önerebileceğini söyledi. Yani sevgililer gününde sevgilimize ne hediye almak istiyorsak, sevgilimize dair bazı bilgileri Rufus ile paylaşacağız. O da bu bilgilerden yola çıkarak bize alabileceğimiz hediyeleri listeleyecek.

İçeriklerinde ChatGPT Kullanacaklara 5 Teknik Tavsiye
İlginizi Çekebilir!

İçeriklerinde ChatGPT Kullanacaklara 5 Teknik Tavsiye

Yapay zeka modellerinin hayatımıza girmesi en çok da yazılı içerik alanında kendisini hissettirdi. Ancak dil modelleri hâlâ pek çok içerikte varlıklarını gösteriyor ve ortaya çıkan metinler o kadar da insan elinden çıkmış gibi du...

Rufus'ta Prompt İle Çalışacak

Yapay zekalarla konuştuğumuz dil olan prompt, Rufus’da da geçerli olacak. Rufus’un çok daha iyi sonuçlar gösterip, daha net ürünler önerebilmesi için Rufus’a detaylı bilgiler vermek gerekiyor. Rufus hakkımızda ne kadar detaylı bilgi bilirse, bize önereceği ürünler de bir o kadar detaylı olacak.

Rufus şu anda sadece Amerika'da bazı kullanıcılar için hizmet veriyor olsa da Amazon, en kısa sürede hizmet verdiği ülkelerde de Rufus’u hizmete açacağını söyledi.

Bu içeriğe tepkini gösterebilirsin! 👍 4 / 5 (1 değerlendirme)

1 kişi bu içerik hakkında tepkilerini gösterdi. Sen de tepkini göstererek yazarlarımıza geri bildirim verebilirsin.

Yorumunuz

  Son Yorumlar

  Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al