reklam
reklam

Filigransız En İyi Video Düzenleme Programları

Hedef kitlenizle etkileşim kurmanın en iyi yollarından biri kaliteli videolar kullanmaktır. Giderek daha fazla video oluşturma yazılımı, video oluşturmayı ve düzenlemeyi sorunsuz bir şekilde daha kolay ve daha etkili hale getirdi. Ancak, son videolarınızı dışa aktardığınızda çoğunda filigran bulunur. Bu yazıda, ister profesyonel ister yeni başlayan olun, video hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilecek filigransız çevrimiçi video düzenleme programları hakkında konuşacağız.

InVideo

Fikirlerinizi InVideo çevrimiçi video düzenleme programı ile filigran olmadan düzenleyin. Videonuz için önceden hazırlanmış video şablonları, metinden videoya veya boş şablon arasından seçim yapabilirsiniz. Önceden hazırlanmış şablon seçenekleri, seçip düzenleyebileceğiniz tüm mevcut şablonların bir listesini verir. Sadece fotoğrafları, metinleri ve sırayı düzenlemeniz gerekiyor.

Metinden videoya seçeneği, hareketli görüntülere metin eklemenize ve buna ses/ses eklemenize olanak tanır. Açıklayıcı videolar için iyidir. Boş şablon ise sıfırdan video yapmak isteyen profesyonel tasarımcılar içindir.

Movie Maker Online

Movie Maker Online video düzenleyici kayıt olmadan, filigran olmadan ve ste adı etiketleri olmadan kullanılabilir. Dahası, yazılım çevrimiçi olarak iyi çalışır ve sisteminize herhangi bir yazılım indirmeniz/yüklemeniz gerekmez. Üstelik tamamen ücretsiz!

WeVideo

2011 yılında kurulan WeVideo, çevrimiçi, bulut tabanlı bir video düzenleme platformudur ve hem web hem de mobil tarayıcılarda çalışabilir. Bu filigransız çevrimiçi video oluşturucu, iş, eğitim veya kişisel amaçlar için videolar yapmak için mükemmeldir.

WeVideo videolar, resimler ve müzik parçaları dahil olmak üzere 1 milyondan fazla stok medya parçasının sınırsız kullanımını sunar. Video düzenleme yazılımı, ticari olarak lisanslanmış, telifsiz ve iş planlarına ücretsiz olarak dahil edilmiş bir stok kitaplığına sahiptir.

Clipchamp

Güzel videolar oluşturmak için Clipchamp'ın ücretsiz video düzenleyicisini sıkıştırıcı, dönüştürücü ve web kamerası kaydedici olarak kullanabilirsiniz. Filigransız bu çevrimiçi video yapımcısı ile ister yüklemelerde zamandan tasarruf edin, ister depolama alanında tasarruf edin, ister sıfırdan bir videonun tamamını oluşturun, Clipchamp size yardımcı olur. Genellikle Clipchamp, çoklu özelliklere sahip sağlam bir video düzenleme platformudur.

Ayrıca, Clipchamp video düzenleme yazılımı, duyarlı, kullanıma hazır bir şablon stoğuna sahiptir. İster bir etkinlik, tören, iş veya akademik amaçlar için bir video oluşturuyor olun, ihtiyacınıza yönelik doğru şablonu her zaman bulabilirsiniz.

Clideo

Filigransız bu çevrimiçi video oluşturucunun ücretsiz hizmetlerinden yararlanan 4 milyondan fazla Clideo kullanıcısına katılın. Onlarca araçla donatılmış video yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Döngü, geri, hız veya meme şablonunu kullanarak bir video oluşturmayı seçebilirsiniz.

Clideo video düzenleme programı, birleştirmek, sıkıştırmak, yeniden boyutlandırmak, kesmek, döndürmek, kırpmak ve diğer birçok temel düzenlemeyi yapmak için kullanılabilir. Yazılımın kullanımı da kolaydır. Kolay erişim için temel özelliklere sahip basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Hippo Video

Hippo Video, filigran içermeyen, iş odaklı bir çevrimiçi video yapımcısıdır. Bu yazılım, potansiyel müşterileri yakalamaktan sorunsuz müşteri desteği sağlamaya kadar işinizin her aşaması için kişiselleştirilmiş videolar üretmeniz için sizi eğitmeye odaklanır. Potansiyel müşterilerinizle bağlantı kurmak ve satışlarınızı artırmak için doğru video oluşturma platformunu arıyorsanız Hippo Video, dikkate alınması gereken bir seçenektir.

Şu anda dünya çapında 5000'den fazla işletme, işletmeleri için reklamlar ve video reklamlar yapmak için Hippo Video'yu kullanıyor. Yazılım, iş videoları yapmak için uygun farklı şablonlarla donatılmıştır.

FlexClip

FlexClip, filigran içermeyen çift amaçlı bir çevrimiçi video oluşturucudur. Hem pazarlama hem de yaşam tarzı videoları yapmak için mükemmeldir. Video oluşturucu, hem iş hem de yaşam tarzı videoları için onlarca şablonla donatılmıştır. Dahası, FlexClip, videonuzu daha ilgi çekici hale getirmek için bindirmeler, widget'lar ve logolar gibi zengin bir animasyonlu öğeler kitaplığına sahiptir.

FlexClip ayrıca video prodüksiyonunuz için yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflar, telifsiz videolar ve müziklerden oluşan sınırsız bir telif kitaplığına erişim sağlar. Ayrıca araç, videoları düzenlemek için gerekli tüm özelliklere sahiptir. Videoları kolayca kırpabilir, kırpabilir, ayarlayabilir ve efektler ekleyebilirsiniz.

Magisto

Magisto, Facebook, YouTube, Twitter, Instagram, Pinterest gibi sosyal medya platformları için sosyal videolar oluşturmak için mükemmel bir çevrimiçi yazılımdır. İster bir yaşam tarzı videosu ister sosyal medya için ticari bir reklam yapmak isteyin, Magisto mükemmel bir sosyal video için gerekli tüm araçlara sahiptir.

Magisto, kullanıcılar için video düzenlemeyi eğlenceli hale getiren bir dizi özelliğe sahiptir. Fotoğraf yükleme, HD film indirme ve diğer temel düzenleme araçları gibi özellikler, kullanıcıların ilgi çekici ve ilginç videolar oluşturmasını kolaylaştırır. Ayrıca altyazılar ve logolar ekleyebilir, sahneleri düzenleyebilir ve videoları zevkinize göre kırpabilirsiniz.

Bu içeriğe tepkini gösterebilirsin! 👍

Bu içerik hakkında daha önce tepki gösterilmemiş. İlk tekpi göstererek yazarlarımıza geri bildirim verebilirsin.

Yorumunuz

Yorum yapmak için giriş yapın.

  Son Yorumlar

  Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al