Giriş Yap / Kayıt Ol

Video içeriği çeken bilir: Tüketicilerin tek Play’de sonunu gördüğü içerikler göründükleri kadar kolay hazırlanmıyor. Önce Konfüçyüs modunda kurguları düşünülüyor, sonra Shakespeare kalemiyle kurguya çekiliyor…

Kameranın karşısına geçip, video güzelce çekiliyor ve ardından videonun harman olduğu yere geliniyor. Boyutlandırmalar, montajlar, eklemeler, çıkarmalar ve filigranların havada uçuştuğu, hummalı bir prodüksiyon süreci baş gösteriyor.

Bitti mi? Tabii ki hayır! Bazen videonuzun sesinde bazen görüntülerinde sorunlar yaşanıyor. Hepsi halloluyor da, son aşamaya gelindiğinde video içeriğin sıkıştırılması ve dönüştürülmesinde işler sarpa sarıyor.

Sizin işler de sarpa sarıyorsa video içerikleri hazırlarken çalışma şeklinizi tepeden tırnağa değiştirecek, olağanüstü video aracı Movavi Video Converter ile tanışmanızın tam zamanı…

Movavi Video Converter Nedir?

Durun! Movavi Video Converter sıradan bir video dönüştürücü değil! İsmine aldanmadan önce bu olağanüstü yazılımın her bit’indeki bin marifeti keşfetmelisiniz.

Movavi Video Converter; video içerik üreticilerinin iş yükünü azaltmak ve çalışma sürecini ışık hızına çıkarmak için geliştirmiş bir medya dönüştürme aracı.

Peki, neler mi yapabiliyor?

  • Video, ses ve fotoğraflarınızı dönüştürme işini ışık hızında hallediyor.
  • 180’den fazla medya biçimi ve 200’den fazla cihaz ön ayarı sayesinde, sizi bildikleriyle şaşırtıyor.
  • Kullandığı devrimsel dönüşüm teknolojisiyle rakipsiz dönüştürme hızlarına ulaşıyor. Siz göz açıp kapayıncaya kadar, o sizin için videonuzu hazır hale getiriyor.
  • Video içerikler hazırlarken temel ihtiyacınız olan: Kırpma, kesme, birleştirme ve kalite iyileştirme gibi güçlü özellikleriyle video içerik hazırlama sürecinin tüm yükünü omuzlarınızdan alıyor.

Uzun lafın kısası, Movavi Video Converter hayallerinizi gerçek bir videoya dönüştürmek için ihtiyacınız olan her şeyi tek bir paket halinde sunuyor.

Sağır Sultan Test Etti, Onayladı: Devrimsel Ses İyileştirme Deneyimi!

Video içerikler hazırlarken yaşadığımız kısık ses sorununun ne kadar can sıkıcı olduğunu biliyorsunuzdur. Movavi Video Converter, kullandığı devrimsel ses iyileştirme özelliğiyle kısık sesli videolarınızı tekrar çekmenize gerek kalmadan düzenlemenize yardımcı oluyor.

Sağır Sultan test etti, onayladı: Movavi Video Converter’ın ses iyileştirme teknolojisi rakip yazılımlarının ve zamanın ötesinde bir deneyimi vaat ediyor.

Siz Şimdi Görürsünüz! HD ve Ultra HD Kalitesini…

Movavi Video Converter ile videolarınızı işlemek ve dönüştürmek hızlı ve kayıpsız. HD ve Ultra HD kalitesindeki videolarınızı sıfır işlem hatasıyla en iyi şekilde sıkıştırabilirsiniz.

Video içerikler kuru kuruya gitmez biliyoruz. Her ihtiyacı düşünen yazılım, bu ihtiyacı gidermek için başarılı bir efekt kütüphanesine sahip. Haylinizdeki videoyu gerçeğe dönüştürmek için teknik sınırlara takılı kalmak istemiyorsanız, Movavi Video Converter tam ihtiyacınız olan şey.

Movavi Video Converter’ı tamamen ÜCRETSİZ İndirin

Çalışma şeklinizi tepeden tırnağa yenilemek, izleyicilerin tek Play’de dibinin gördüğü videolar hazırlamak veya dönüştürmek Movavi Video Converter ile hiç olmadığı kadar kolay olacak.

1 milyondan fazla profesyonel içerik üreticisi Movavi Video Converter’ın keyfini sürüyor.

Siz de onlardan biri olmak isterseniz, aşağıdaki linkler yardımıyla Movavi Video Converter’ı tamamen ücretsiz indirebilirsiniz:

❱❱ Movavi Video Converter’ı İndirin (Windows)

❱❱ Movavi Video Converter’ı İndirin (macOS)

10 Yorum
ismail avatar
ismail • 2 yıl önce
Movavi kesinlikle başarılı bir firma. Nereye reklam vereceğini biliyor.
ishana avatar
ishana • 2 yıl önce
bu tür programlar ücretsiz kurulum veriyorlar ama ya export aşamasında yada daha önce reklamlarını yapmak adına video üzerine filigran atıyorlar. yada bir kaç gün kullanımdan sonra para istiyorlar. denemeden bu program da böyledir diyemem ama bedava yazılımlardan artık şüphelenmeye başladım.
darkknightt avatar
darkknightt • 2 yıl önce
bizimde tuzumuz olsun reklamda, indirelim
Valkyrie avatar
Valkyrie • 2 yıl önce
Free sandım, yazara kandım indirdim fakat değilmiş. Demo yazılım kullanmıyorum..
aristotless avatar
aristotless • 2 yıl önce
" free sandım, yazara kandım fakat değilmiş " smile:D
kaanst avatar
kaanst • 2 yıl önce
Deniyorum bakalım nasıl bir şey çıkacak. smile
sergennaslan avatar
sergennaslan • 2 yıl önce
Uzun süredir sade, video düzenleyici arıyordum. Umarım beklentilerimi karşılar
BHA avatar
BHA • 2 yıl önce
Linux yok mu
Being avatar
BeingEDİTÖR • 2 yıl önce
Biliyorsunuz; grafik temelli yazılımların geneli uyumsuzluklar nedeniyle Linux'u es geçiyor. Movavi'nin de bu konuda yapabileceği pek bir şey olduğunu sanmıyorum.
snahmetkaya avatar
snahmetkaya • 2 yıl önce
basar basmaz indirdi. telimin internetten yedi. uyarı koysaydınız bari. neyse kullanınca sinirim geçer.
FacebookTwitterTelegramYoutubeInstagramPinterest

E-Posta Aboneliği

Yeni yazılar için takipte kalın!

Son Yorumlar
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2021
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.