Giriş Yap / Kayıt Ol

İnteraktifPlus Güvenilir Tanıtım ve Seo Hizmeti Sizlerle!

Tarih: 14 Kasım 2020   Kategori: Webmaster   Yazar: WM Aracı  |  5105 kez okundu

İnteraktif Plus firması ülkemizde internet tanıtım adımları ve web sitesi tasarımında en seçkin hizmeti sunan platformlar arasındadır. Gökhan GÖKMEN’in Kurduğu interaktifPlus Markası sadece alanında uzman olan bir kadro ile hizmet vermesi sistemin genel güvenliği hakkında da fikir veriyor. 2009 senesinden bu yana müşterilerini memnun etmekte olan platformun nitelikli sistemi web sitenizin daha fazla kişi tarafından ziyaret edilmesini ve sunduğunuz hizmet alanında hedef kitlenizi geliştirmenizi mümkün kılacaktır.

Seo hizmeti firmanın en yetkin olduğu alanların başında gelmektedir. Arama Motoru Optimizasyonu olarak da adlandırılan bu sistem; sitede yer alan metinlerin hizmet sahasına uygun anahtar kelimeler ile donatılmasıdır. Tanıtım yazısı gibi firmaların kartvizitini oluşturan unsurlarda da alanında uzman olan yazarlar ile iş birliği sunmaktadır. 0212 461 75 870533 502 23 09  telefon numarası üzerinden firmanın temel hizmet adımlarına dair gerekli olan bilgileri alabilirsiniz. www.interaktifplus.com.tr linki üzerinden de sunulan hizmet politikasına dair fikir sahibi olmak çok daha kolay olacaktır.

DA ve PA Sorgulama İşlemleri Nasıl Yapılır ?

DA sorgula adımları sitenin Domain Authority değerini ( domain otoritesi ) öğrenmenizi mümkün kılacaktır. Platormun ziyaretçilerinin ne derece yetkin bir siteden istifade edeceklerini bu değer yansıtır. Birçok farklı değişkene göre artıp azalabilmektedir. Bu değerin bir de sayfa üzerine kurulu olan alternatifi de söz konusudur.

PA sorgula adımı üzerinden de Page Aurthority ( sayfa otoritesi ) değeri öğrenilecektir. Sizin sahada sunmuş olduğunuz muhteşem hizmet kalitesinin aynı zamanda internet üzerinden bu detaylar ile de desteklenmesi gerekiyor. www.dapasorgula.com sitesi üzerinden objektif biçimde firmanızın değeri hakkında bilgi alabilirsiniz. Sadece değerin rasyonel veri datası sunulmayacaktır. Bunun yanı sıra değerin nasıl üst kademelere çekilebileceği ile alakalı da bilgilendirme eksiksiz biçimde yapılacaktır. Dapasorgula.com İnteraktifplus projesidir.

Tanıtım Yazıları Hazırlanırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Tanıtım yazısı hazırlama aşamasında dikkat edilmesi gereken temel husus içeriğin özgün olmasıdır. Sadece tanıtım yazılarında değil aynı zamanda sitenizde yer alan tüm metinlerin özgün olmasına dikkat etmelisiniz.

Metinler özgün değilse hem firma ziyaretçileri memnun kalmayacak hem de arama motorlarında geri sıralara düşeceksiniz. Bu alanda tanıtım yazılarının oluşturulmasına dair dikkate alınması gereken hususlardan bazıları;

  • Tanıtım yazısında hizmet politikanıza dair temel detayların vurgulanması gerekir.
  • Tanıtım yazılarında misyon ve vizyonun açık ve anlaşılır şekilde müşterilere aktarılması gerekir. Firmanın piyasanın diğer firmalarından ayrılan olumlu yönleri de eksiksiz biçimde vurgulanmalıdır.
  • Sizin firmanızdan daha öncesinde hizmet alan kişilerin olumlu yorumlarının da yazıya ataçlanması çok önemlidir.
  • Tanıtım yazısının içeriği sade ve net olmalıyken, başlığın da dikkat çekici şekilde oluşturulması gerekir. Slogan detaylarının başlıkta çok uzun olmamak kaidesi ile kullanılması mümkündür!

Tanıtım yazısı aşamasını tamamlayabilmek için www.tanitimyazisi.com.tr üzerinden gerekli olan bilgileri sorunsuz biçimde edinme fırsatınız vardır. Tanitimyazisi.com.tr İnteraktifplus projesidir.

Tanıtım Yazıları Firmalar İçin Neden Önemlidir ?

Tanıtım yazıları firmanın temel kalitesi hakkında fikir vermektedir. Bir firmadan hizmet almak isteyen kişilerin ilk karşılaşacakları metinlerden biri tanıtım yazılarıdır. Hizmetin açık ve anlaşılır şekilde yazıya dökülmesi gerekir. Tanıtım yazısı hazırlanırken Seo kurallarına uyumlu metinler geliştirilmelidir.

Bu şekilde arama motoru optimizasyonuna da katkı sağlama fırsatını elde edebilirsiniz. Tanıtım yazısı ile hedef kitlenizi korumanın yanı sıra sizin firmanızdan haberdar olan kişilerin sayısının da artırılması sağlanır.

Tanıtım yazılarının çok bilinmeyen sistem katkısı ise sitenize sorunsuz bir şekilde backlink kazandıracak olmasıdır. Sitenizin yetkinliğinin ve prestijinin artırılması için backlink en net etkiye sahip olan hususlar arasındadır.

Bu noktada backlink sizin sitenizin linkinin yetkin ve prestijli bir sitede yer alması manasına gelmektedir. Farklı bir siteden sizin sitenize yapılan yönlendirme olarak da tanımlanabilir. Sitenizin backliink sayısı ne derece yüksek ise elde edeceğiniz site prestiji de o kadar artacaktır.

Sizin linkinize yer veren sitenin hem ziyaretçi sayısı bağlamında üst seviyede olması gerekir hem de içeriğinin özgün olması lazımdır. Size referans veren site ne derece prestijli ise backlink etkisi de o kadar üst seviyede olur. Bu alanda uzman olan temsilcilerden yardım alarak oldukça kısa bir süre içerisinde site popülerliğinin artırılmasını sağlayabilirsiniz.

Tanıtım yazılarının oluşturulması sırasında Seo uyumluluk detayları da atlanmamalıdır. Bir sitenin arama motoru sonuçlarında üst seviyelerde olması ve genel olarak site prestijinin artırılması için içeriğin seo uyumlu olması büyük önem arz etmektedir. Seo uyumlu içeriğin hazırlanması sırasında göz önünde bulundurulan detaylar;

  • Seo uyumlu yazıların en temel özelliği özgün olmalarıdır. Kopya olan metinler sizin sitenizin popülerliği için en temel sorunların başında gelir.
  • Seo uyumlu olan içeriklerde hizmet verdiğiniz sahanın anahtar kelimelerine açık ve anlaşılır şekilde yer verilir.
  • Anahtar kelimelerin rastgele kullanılmaması gerekir. Bir anlamlı metinde tüm metne yayılmış şekilde eklenmesi en temel hususlar arasında bulunuyor.
  • Başlığın da Seo uyumlu olması gerekir. Sadece içeriğin ya da yalnızca başlığın Seo uyumlu olması et bir etki sağlamaz. Her iki unsurun da gerekli denetimlerden geçerek anahtar kelimelerin sorunsuz yerleştirilmesi ile oluşturulması lazımdır.
  • Metinlerin açık ve net olması, okuyan kişinin sıkılmayacağı bir üslup ile hazırlanması da çok önemlidir.

Seçkin firma desteği sayesinde içeriğin uzman ellerden çıkarak intihal denetimlerine tabi tutulması ve daha sonrasında sitenize eklenmesi mümkün kılınacaktır.

İnteraktif Plus Firması Sistem Hizmet Akışı ile Memnun Bırakıyor!

Gökhan GÖKMEN’in Kurucusu Olduğu İnteraktif Plus firmasında ulusal ve uluslararası web sitesi oluşturma hamlelerini yakından takip edebilirsiniz. Her firmanın kendi hizmet sahasına uygun bir web tasarımından istifade edebilmesi için oldukça kapsamlı bir alt yapı oluşturulmuştur.

Bu kapsamlı alt yapının yanı sıra kişilerin değerlendirmeye ve revizyona açık bir sistemden faydalanması için raporlamalara da yer verilir. Kurumsal bir hizmet akışı oluşturulması adına hizmet çizgisi hem sizin isteklerinize hem de sitenizin gereksinimlerine uygun belirlenir. Firma tarafından atılan tüm adımlar ve atılan adımların sitenin temel durumuna etkilerini bildiren bir raporlama sistemi geliştirilmiştir.

Bu raporlama sistemine dair merak ettiğiniz hususlar olursa size bireysel olarak atanan müşteri hizmetleri temsilcilerinden istifade edebilirsiniz. Sorularınıza anında yanıt bulurken aynı zamanda sürede anlık müdahaleler de gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmış olduğunuz müdahaleler doğrultusunda uygulanan tanıtım adımının kendi kıstaslarınıza uygun şekillenmesini sağlayacaksınız. Şuana kadar İnteraktif Plus firmasından destek alan firma sahiplerinin yorumlarına bakıldığı zaman müşteri memnuniyetine ne derece önem verildiği görülüyor. Sürece dair bilgilerin sunulmasından kurumsal hizmet akışına kadar memnuniyet uyandıran bir alt yapı oluşturulmuştur.

İnteraktif Plus firması tarafından sunulmakta olan hizmetin ücret aralığı da oldukça makuldür. Sunulan hizmetin kalitesi ile istenen fiyat aralığı kıyaslandığı zaman ne derece makul bir yapının söz konusu olduğu daha net şekilde fark edilmektedir. Ücret aralığının makul olmasının yanı sıra ödeme yöntemlerinin de güvenilir ve pratik olması memnun etmektedir.

Almış olduğunuz profesyonel hizmetin ödeme adımını güvenli biçimde internet üzerinden yapma hakkınız vardır.

Ücret aralığının daha uygun olduğu kampanyalı dönemlere denk gelerek web sitenizde yapacağınız revizyonların çok daha ekonomik bir hal almasını sağlayabilirsiniz. Ücret aralığının bu nitelikli sistemi hakkında yapılan piyasa analizleri; fiyat performans dengesinin ne derece sorunsuz olduğunu da yansıtıyor.

0 Yorum
FacebookTwitterTelegramYoutubeInstagramPinterest

E-Posta Aboneliği

Yeni yazılar için takipte kalın!

Son Yorumlar
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2021
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.