Giriş Yap / Kayıt Ol
thodex

SEO Paketleri Ne İşe Yarar, Neden Almalıyız?

Tarih: 13 Kasım 2019   Kategori: Webmaster   Yazar: WM Aracı  |  2952 kez okundu

İnternet işiyle uğraşan herkes günün birinde SEO kavramıyla tanışıyor. Bu tanışmanın ardından kulaktan dolma bilgilere erişim de bir hayli hızlı oluyor. Bu gibi yetersiz olduğu halde kullanıcıya hızla nüfus eden bilgiler nedeniyle çoğu zaman site sahipleri hem mağdur oluyorlar hem de boşa para harcıyorlar.

İnternet üzerinden bir şekilde ticaret yapan, satış yapan, reklam geliriyle geçinen insanların tek bir amacı var, düzgün yollarla para kazanabilmek. Kimimiz günlük yaşantımızdaki uygun fiyatlı ürünleri internet üzerinden satışa sunarak bu ayrıcalığı nakite ve kâra dönüştürebiliyoruz.

SEO paketleri, aslında SEO hizmetinin en temel ihtiyacı ve destekçisi backlink ile alakalı bir kavramdır. Off Page SEO’nun önemli kriteri backlink, bir nevi referans sisteminin temel ayağıdır. Sitenize gelecek bağlantıların hepsi aynı zamanda birer referans olduğundan bu bağlantıların sayısı, sitenizin kalite kriterlerine olumlu etkinin yanında arama motorlarındaki sıralamasına da olumlu katkı sağlamaktadır.

SEO paketi yerine tek tek backlink alsak olmaz mı?

Bu da bir bakış açısı ve yanlış olmasa bile eksikliği olan bir düşünce. Paket hizmetlerin en önemli özelliği toplu alıma tekabül ettiği için yarattığı fiyat avantajıdır. Bu nedenle tek tek yüksek fiyata tanıtım ve backlink alacağınız sitelerden paket dahilinde çok daha uygun fiyata hizmet alabiliyorsunuz. Eğer uzun vadeli bir çalışma düşünüyorsanız paket hizmetler işinizi görebilir.

Backlink paketleri hizmetinin içeriği tam olarak nedir?

Bu tarz hizmetlerde genel olarak tanıtım yazısı ekseninde bir çalışma yapılır. Ancak sosyal ağlarda paylaşım, büyük sitelerde nofollow linklerle çalışmalar zenginleştirilebiliyor. Önemli olan linkin dofollow / nofollow olması değil bağlantının elde edildiği sitenin kalitesi. Google, yaptığı bilgilendirme neticesinde artık nofollow linklere ek olarak “ ugc “ ve “ sponsored “ rel taglarının da kullanılabileceğini ve hepsinin değerlendirmeye alınacağını belirtmişti.

SEO ve Backlink paketleri nereden alınır?

Güvenilir ve kurumsal bir sağlayıcı olan backlink.com.tr iyi bir tercih olabilir. Paket hizmetlere ait satış ilanları için: https://www.backlink.com.tr/k/seo-paketleri

3 Yorum
Byboo avatar
Byboo • 10 ay önce
Yorum otomatik copy paste ile yapılmış hissi verdi.
ersinali95 avatar
ersinali95 • 1 yıl önce
Merhaba, bu güzel uyarılar ve içerikler için onediyo'ya teşekkür ederiz. telegram kurucusu, bunu açıklarken sebebini de açıklasa daha iyiydi ama, yine de kişisel verilerin gizliliği kapsamında bu açıklama çok önemli. ben de www.hukukvebilisim.org sitesinin sahibi olarak Hukuk ve Bilişim Dergisi'nde kişisel verilerin hukuki olarak değerlendirilmesini yayınlamış bulunmaktayım. Bu tür verilerimiz çok önemli, siber güvenlik önemli, herkese sağlıcakla...
EzelMedia avatar
EzelMedia • 1 yıl önce
hocam yalnız burası onedio değil, wmaracı
FacebookTwitterTelegramYoutubeInstagramPinterest

E-Posta Aboneliği

Yeni yazılar için takipte kalın!

adsterra
Son Yorumlar
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2020
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.