wmaraci reklam

Kilo verme tecrübelerinizi alabilir miyim ?

38 Mesajlar 5.176 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
hocam bizim bir arkadaş var bodybuilding le kafayı bozmuş bulk dönemine giriyo kilo alıyo hacim kazanıyo sonra definasyondu sanırım kilo veriyo kilo verme taktikleri bol bol elma ve su tüketiyo kardiyo şart en azından uzun koşular yapmalısınız yediğinizede dikkat edin sizi enerjik tutmalı ama bir okadarda az yemelisiniz imkanınız varsa göbeğinize poşet bağlayın üstüne tişört sonra uzun koşular yoğurt elma su çorba kısa sürede çabuk kilo verirsiniz ama bıraktıktan sonra yemeğe çok abanırsanız hızlı kilo almaya başlarsınız
reaels

kişi bu mesajı beğendi.

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/
wmaraci
reklam

reaels reaels WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 174 / 157
  • Ticaret 9, (%100)
Şuan 91.4 :) 1 AY Olmadı daha bakalım rabbim hayırlı kılsın. Kesinlikle bol su ve kardiyo ...
Koşu basket ve düzenli az karbonhidratlı besin sayesinde 8 kilo gitti .

bilgimarketnet bilgimarketnet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 683
  • Beğeniler 271 / 124
  • Ticaret 9, (%100)
Bravo hocam. Ben de 85lerde geziyordum 2 ay önce şuan 67.5

imONUR imONUR Developer Telefon Onaysız
  • Üyelik 26.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 25 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Sporun yanında, Yatmadan önce şu tarifi uygulayın.

3 yemek kaşığı yoğurt, 1 çay k. zencefil-zerdeçal-tarçın hepsini karıştırıp gece yatmadan önce yiyin.

Kendim bizzat onayladım :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
Toplum sağlık merkezine giderek diyetisyene başvurdum. Bana bir program çıkardı ve şu an çok güzel şekilde kilo veriyorum. Programım sadece ev şartlarında yapılıyor, yürümek kesinlikle yasak. En azından hedeflenen ilk kiloya düşene kadar kesinlikle yürümeyeceğimi söyledi.

15 hareketten oluşan bir egzersiz verdi. Bunu 10 tekrardan oluşacak şekilde günde 6 kere yapacağım. Beslenme olarak ise orta düzeyde her gün kahvaltıda 1 adet yumurta, 1 kibrit kutusu peynir, domates ve saltalık olacak şekilde. Ekmek tam buğday olacak şekilde 2 dilim verildi. Öğle ve akşam yemeğinde 8 kaşık sebze yemeği olması şart. Bunun yanında salta sınırsız, en az 1 kase yoğurt ve bir bardak süt şart. Şu an akşam yemeği yemedim, kafam biraz dumanlı yazımda hata olabilir :D

2000 2000 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek MT
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 18 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
Kısa ve öz anlatacam. Düzenli hayat. Aynı saatte uyku, aynı saatte uyanma, aynı saatte kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği. Günde bir saat spor. 20 kilo verdim fit bir insanım 183 boyum var. Spor olarak aşırı efor değil ya takım olarak basketbol yada futbol.

Yaman Yaman Yazıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 741
  • Beğeniler 127 / 240
  • Ticaret 16, (%100)
Allah'a şükür aşırı kilo problemim yok fakat fazlam var. Geçenlerde tansiyon yüksekliğinden acillik olduğumdan olsa gerek fazlaları vermeye niyetleniyorum. 24 saatte en az 4 litre su tüketirim. (çocukluğumdan beri fazla su içerim sebebini çözmüş değilim) Suyla kilo verilseydi tığ gibiydim :D Su taktiği sadece yemek yemeden önce işe yarıyor. Suyu içip midenizi dolduruyorsunuz. Bende çok yemek yemem fakat fast food vazgeçilmezimdir. Hep tatlıların başının altından çıkıyor :)
En iyi en sağlıklı taktik diyetisyene başvurmak ve spor yapmak. Geçen yaz ağır bir işte çalışıp her gün et döner yiyordum ama tığ gibiydim. Kan aldılar işte benden de sonuçları bekliyorum. Diyetisyene intikal edeceğiz gibi geliyor. GYM yolu gözüktü. :p Kontrolden sonra güncellemeleri buraya yazarım :)

reaels reaels WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 174 / 157
  • Ticaret 9, (%100)
Yaman Hocam kardiyo ve su diyoruz yani sporla birlikte suyu da çok tüketirsek işe giriyor diye :) GYM resmen mantıksızlıkmış. Bu yaz ayında yürüyüş basket futbol su ve karbonhidratsız besin yeterli bence . :)

Bu arada 90.5 :D
Yaman

kişi bu mesajı beğendi.

Yaman Yaman Yazıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 741
  • Beğeniler 127 / 240
  • Ticaret 16, (%100)
reaels Hocam güncelleme yapıyorum doktora gittim 85 kiloymuşum. Boy kilo endeksine bakıldığında aşırı kilolu sınıfına giriyorum. 75 kilo biliyordum 85,5 kilo olmuşum. Diyetisyene gönderdi ay sonunda randevum var ay sonuna kadar yediklerime dikkat ediyorum bakalım. Doktor beye spor yapayım mı başlayayım mı dedim önce kilo vermen lazım şimdi bir işe yaramaz dedi. :)

glockmae glockmae Hoop biraderim! Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Avare
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 401
  • Beğeniler 0 / 207
  • Ticaret 8, (%100)
1.76 boyun da 55 Kiloyum nasıl kilo alıcam genel de sürekli yatıyorum :D :D Bazen günde bir öğün yiyor daha fazla yemiyorum. Bilen varsa söylesin iştah açıcak bir şeyler :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al