lostyazilim

Kilo Verme - Alma - Fitness - Body Soru ve Cevap Bknz.

76 Mesajlar 8.417 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

TheThanatos TheThanatos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Belirtilmedi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 842
  • Beğeniler 55 / 171
  • Ticaret 5, (%100)

SporcuOnline adlı üyeden alıntı

Tek sıkıntınız boyunuz mu ? Boyunuzun uzamasıylamı alakalı bütün problem?

Kilo alip verebiliyorum kolayca hocam tek sorun boy valla

wmaraci
reklam

SporcuOnline SporcuOnline Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Body & Fitness Personal Traine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Yaşınız oldukça küçük boyunuzun uzamasına engel hiç bir durum yok. Bu yaşta size vücut geliştirmeyi önermem zaten. Farklı bir branş tercih etmeyi düşündünüzmü ? basketbol - volkeybol yüzme ? bunlar boy uzamasına el ayak olan branşlardır. Evde yapabileceğiniz boy uzatma egzersizleri arasında ip atlamak ve barfiks seçeneğiniz mevcut malesef. Dambıllarla boy uzatma gibi bir durum söz konusu değil.

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)

denizbabasi adlı üyeden alıntı

İlk olarak verdiğiniz açıklayıcı bilgiler için sağolun hocam... Bir ara bende buna merak sardım, hem sağlıklı beslenme, spor, fitness filan.. Evde bir iki alet ile günde 2 saat kadar çalışıyordum... Yaklaşık 1 ay kadar yaptım. Beslenmemi de biraz düzenledim filan kimileri bana bir program yazdı günde 10 tane yumurta, her gün et, hayatımdan şekeri, tuzu, kahveyi, asitli içecekleri çıkar dedi... Sonra tüm varolan hevesim 1 ayda bitti.. Kimi dediği şeyler haklı ona lafım yok... Günde ben hayatta 10 yumurta yiyecek bir insan değilim... 10 yumurtayı ben 1 ayda yiyorum... Sonra her gün et, et, et bana göre değil.. Eti severim ama her günde yenmiyor.. Şeker, tuz, kahve benim için Oksijen gibiler... Sonra tüm hevesim gitti. Ufak ufak aksamalar oldu sporda sonrada aman be başlarlar böyle işe deyip bıraktım... Beslenme programı bana göre hiç uymuyor.. Sorun bu... Sabah koşusunu dişimi sıkıp umarım bir gün başarabilirim...
Sizlere çok özeniyorum sabah kalkıp koşmak güzel bir duygudur... Sabah bu insanlara bir yandan özeniyorum bir yandan da gidip uyusanıza işiniz yok mu diyorum :D :D :D

Kahveyi kim söylediyse halt etmiş kahve metabolizmayı hızlandırır. Ben günde 5 bardak sert bildiğin american kahve içiyorum.

Metabolizmayı hızlandırır ve uyarıcı etkisi vardır. Dopamin salgılatır aynı zamanda.

10 yumurta hardcore vucut yapmayan adama çok fazla ya sabah bensana şöyle söyleyim bir blendır al.

İçine 100 gr yulaf at, 1 tane muz at, süt ile doldur yumurta sevmiyorsan bir adet protein tozu edin. Bir ölçekte protein tozu at. Bir çırpıda çırp onları blendır ile sadece onu iç. O sana yeterli enerjiyi verecektir.

>/dev/null 2>&1

• Üyelik 20.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Belirtilmedi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 842
  • Beğeniler 55 / 171
  • Ticaret 5, (%100)

Yaşınız oldukça küçük boyunuzun uzamasına engel hiç bir durum yok. Bu yaşta size vücut geliştirmeyi önermem zaten. Farklı bir branş tercih etmeyi düşündünüzmü ? basketbol - volkeybol yüzme ? bunlar boy uzamasına el ayak olan branşlardır. Evde yapabileceğiniz boy uzatma egzersizleri arasında ip atlamak ve barfiks seçeneğiniz mevcut malesef. Dambıllarla boy uzatma gibi bir durum söz konusu değil.

Hocam oturarak barfix sinav mekik boy uzamasini engellermi ve boy uzamasi icin ne yemek gerekir acaba

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

TheThanatos adlı üyeden alıntı

Hocam oturarak barfix sinav mekik boy uzamasini engellermi ve boy uzamasi icin ne yemek gerekir acaba

Oturarak barfiks nasıl çekiyorsun :( şınav mekik boy uzamasına engel olmaz sadece yukarıdan aşağı yük bastığın pressler (yukarıdan aşşağıya uyguladığın baskı) boy uzamasında sıkıntılı bir durum yaratır. Boy uzaması için bir yiyecek henüz mevcut değil ama branşını değiştirirsen eğer sağlam kemikler için kalsiyum demir ve çinko içeren besinler tüketirsin onun içinda baya zamanın var :)

• Üyelik 20.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Belirtilmedi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 842
  • Beğeniler 55 / 171
  • Ticaret 5, (%100)

Oturarak barfiks nasıl çekiyorsun :( şınav mekik boy uzamasına engel olmaz sadece yukarıdan aşağı yük bastığın pressler (yukarıdan aşşağıya uyguladığın baskı) boy uzamasında sıkıntılı bir durum yaratır. Boy uzaması için bir yiyecek henüz mevcut değil ama branşını değiştirirsen eğer sağlam kemikler için kalsiyum demir ve çinko içeren besinler tüketirsin onun içinda baya zamanın var :)

Barfix demisim dambil hocam mesela 50 sinav 15 barfix 100 dambil her iki kolada boyle program uyguluyorum baslamadan once ve sonra yarim yagli sut iciyorum 1 litre

• Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Barfix demisim dambil hocam mesela 50 sinav 15 barfix 100 dambil her iki kolada boyle program uyguluyorum baslamadan once ve sonra yarim yagli sut iciyorum 1 litre

Sıçrama içeren branşlara yönelmeni tavsiye ederim. Eve kapatma kendini spor özgürlüktür doğada her yerde her mekanda spor yapabilirsin. Yada belediyelerin spor yerlerinde.. İlla ücret vermen gerekmiyor. Okul okuyorsan okulda basketbol voleybol seçmelerine katılabilirsin maddi durumun iyiyse 4 büyük kulüplerin beginner seviyesine kayıt olabilirsin. Hayatın senin elinde değil belki ama Ailene beni buraya gönderin diyebilirsin her zaman. :cool:

• Üyelik 20.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Belirtilmedi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 842
  • Beğeniler 55 / 171
  • Ticaret 5, (%100)

Sıçrama içeren branşlara yönelmeni tavsiye ederim. Eve kapatma kendini spor özgürlüktür doğada her yerde her mekanda spor yapabilirsin. Yada belediyelerin spor yerlerinde.. İlla ücret vermen gerekmiyor. Okul okuyorsan okulda basketbol voleybol seçmelerine katılabilirsin maddi durumun iyiyse 4 büyük kulüplerin beginner seviyesine kayıt olabilirsin. Hayatın senin elinde değil belki ama Ailene beni buraya gönderin diyebilirsin her zaman. :cool:

Tesekkurler ilgilendiginiz icin hocam acilen bir spora baslamaliyim kick boxa isindim ona gitmryi dusunuyorum tum vucut aktif oldugundan boy uzayacagini dusunuyorum ah su boy olsa yeter bana

• Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Tesekkurler ilgilendiginiz icin hocam acilen bir spora baslamaliyim kick boxa isindim ona gitmryi dusunuyorum tum vucut aktif oldugundan boy uzayacagini dusunuyorum ah su boy olsa yeter bana

22 yaşına kadar elinden gelen bütün çabayı spora harcamanı istiyorum. Bir sonraki görüşmemizde 10 - 15 cm büyük istiyorum seni sevgilerle. :rolleyes:
TheThanatos

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Belirtilmedi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 842
  • Beğeniler 55 / 171
  • Ticaret 5, (%100)

22 yaşına kadar elinden gelen bütün çabayı spora harcamanı istiyorum. Bir sonraki görüşmemizde 10 - 15 cm büyük istiyorum seni sevgilerle. :rolleyes:

Saatleri ayarliyalim o zaman 5 yil sonra bugun bulusuyoruz.
SporcuOnline

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 7 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 7 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al